dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 600 000 zł218 m² 25 668,10 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 218,17 m2 położony na 22 pietrze w wieży Platinum Towers z widokiem na panoramę Warszawy. Wnętrze apartamentu robione było w 2012 roku dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 990 zł35 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się wygodne, nowe mieszkanie? Tam, gdzie jest cicho, zielono i blisko Centrum Warszawy? Zapraszamy Cię na dolny Mokotów niedaleko Bartyckiej i Parku z Kopcem Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

4 990 zł90 m² 55,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pięknie położony i nowoczesny apartament na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Lokal położony jest w pierwszym budynku od wjazdu na osiedle przy ul. Warowonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

7 999 zł76 m² 105,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, klimatyczny apartament na Powiślu o powierzchni 76 M2 Mieszkanie Rozkład pomieszczeń: salon, otwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

gdzie: żoliborz ul .Rydygiera odpowiednie dla: rodziny, pary, singla w kilku słowach: do Wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Żoliborzu. składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rembertów,Warszawa

597 101 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja jest położona na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58 m2, na ul. Słomińskiego tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Nowoczesny budynek, ochrona 24h. Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na 14 piętrze i ma 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdzie: grzybowska 4, park Mirowski, biznesowe Centrum Miasta, tętniąca życiem okolica. Odpowiednie dla: biznesmena, managera. Zalety: luksusowy Apartamentowiec, najbardziej pożądana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

16 200 zł150 m² 108 zł/m²

 

Piętro:21/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, klimatyzowany a zarazem funkcjonalny apartament, nowocześnie urządzony i umeblowany o powierzchni 150mkw. Oszałamiający widok przez panoramiczne okna rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 38 m2. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kawalerka 38,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku oddanego w 2017 roku. Mieszkanie podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

23 900 zł173 m² 138,23 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta w jednym z najwyższych i najbardziej nowoczesnych wieżowców mieszkalnych w Europie. Elegancki, czteropokojowy apartament, zlokalizowany jest na 11 piętrze luksusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

599 270 zł47 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z balkonem, tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam do zaoferowania Jasny Apartamentowiec Gotowy do zamieszkania. Widne, ciepłe i pięknie wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - dzielnica Ochota, bezpośrednio w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

970 000 zł70 m² 13 828 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pok.,70,15m2 ,Grodkowska(Warszawa, Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

473 788 zł39 m² 12 267,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

#### oferta bez prowizji I pcc ### ostatnie mieszkania ostatnie na 3 piętrze! Mamy już około 95% stanu zaawansowania! dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

679 000 zł53 m² 12 770,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie. Jasne, przestronne, bardzo ładnie wykończone. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Warszawie przy ulicy Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

618 000 zł43 m² 14 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Horyzont Praga - Twoje miejsce na ziemi Nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Pełna atrakcji, udogodnień i pięknych miejsc okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

253 zł39 m² 6,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie do wynajęcia na doby Mieszkanie składa się z: sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Pokoju dziennego gdzie znajduję się wygodna sofa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł83 m² 90,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: świetna lokalizacja na Powiślu. Wszystkie atuty mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie cicho, spokojnie, bezpiecznie. Tuż obok Biblioteka Uniwersytecka, centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lalki

Ursus,Warszawa

650 000 zł396 m² 1 641,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogrodzona działka budowlana usługowo-mieszkaniowa w centrum Ursusa. Idealna pod budowę domu, kameralnego apartamentowca podzielonego na mieszkania lub działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

662 376 zł64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 239 300 zł94 m² 13 229,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartamet Z bardzo dużym balkonem 34,92m2 - tylko 15 min od stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

774 929 zł61 m² 12 710 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Kobiałka,Warszawa

438 000 zł55 m² 8 021 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Tatarak to siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

4 099 zł74 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 3 pok. apartament o wygodnej powierzchni 74m2 w najlepszej części miasta - XIX Dzielnica , na pograniczu Woli i Centrum tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

7 990 zł75 m² 106,53 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możliwość najmu krótkoterminowego - 7990,- pln netto za miesiąc / 8629 zł brutto wszystkie media wliczone w cenę, internet i telewizja wraz ze sprzątaniem 1 raz w tygodniu. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 277 000 zł69 m² 18 534,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów. Wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

868 734 zł75 m² 11 566,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z ogórdkiem, salonem I dwoma sypialniami 15 min od stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

596 277 zł38 m² 15 892,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długorzeczna

Kobiałka,Warszawa

261 233 zł32 m² 8 262 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

1 279 000 zł50 m² 25 580 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne mieszkanie na Powiślu! Apartament jest kompletnie urządzony w standardzie premium. Składa się z obszernego salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 500 zł75 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Ci świetną ofertę wynajmu czteropokojowego mieszkania w Miasteczku Wilanów. Jeżeli poszukujesz mieszkania dla rodziny, wraz ze znajomymi chciałbyś zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia w prestiżowej lokalizacji Miasteczko Wilanów, przestronne, nowocześnie rozplanowane, dwupokojowe umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

737 590 zł49 m² 15 136,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na warszawskich Bielanach! W cenie mieszkania jedno miejsce postojowe w garażu wspólnym na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

324 842 zł38 m² 8 534 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38,06 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Wiktoryn,Warszawa

369 071 zł27 m² 13 802 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja to połączenie nowoczesności oraz uroku zabytkowej kamiennicy. Zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

708 512 zł54 m² 13 120,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa inwestycja to wielorodzinny, 7 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 180 000 zł82 m² 14 478,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Wilanowie! W mieszkaniu jest klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe (w całym mieszkaniu poza sypialnią). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 240,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie! Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Trzy Korony. Znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku. Ekspozycja.