dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

877 000 zł67 m² 13 050,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

*Grunty uregulowane - można założyć kw/ posiłkować się kredytem :) (pomagamy w formalnościach), *duże możliwości aranżacji, *atrakcyjna okazyjna cena (13 tysięcy z metra). Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

744 984 zł42 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji, bez podatku pcc! Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapłocie

Powsinek,Warszawa

1 900 000 zł154 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania komfortowy, dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 154 m2 z własnym, zadbanym ogródkiem - 161 m2 i garażem - 18 m2 w kameralnym 6 - apartamentowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł105 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy dworcu Gdańskim i ch Arkadia. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 5. piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

569 000 zł30 m² 19 158,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Pragnę zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Szanajcy 16. - ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 29,7 m . - piętro: 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 601,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Nowogrodzka 12 - Mieszkanie w kamienicy z 1903 r Oferujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m , wysokość 370 cm (plus dodatkowe 8 m antresoli i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 249 000 zł148 m² 22 027,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis i standard Ten wyjątkowy penthouse to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie luksus oraz przestrzeń na świeżym powietrzu dając przy tym poczucie prywatności. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

890 000 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej dzielnicy Targówek. Dzięki doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu szybko można udać się w dowolnym kierunku Warszawy. Do Metra Bródno dojdziemy w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Rozkład: apartament na 5. piętrze o powierzchni 135 m , składa się z: open space, 4 mniejszych pomieszczeń, 3 łazienek oraz kuchni. Całość wykończona w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 55m, do wynajęcia 2 pokoje, oddzielna kuchnia na 1p w 2 piętrowym budynku kameralnym osiedlu Oświata Ochota Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 045 000 zł46 m² 22 906,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowe mieszkanie 45,62 M2, 2 pokoje, ul. Worcella, wola. Budynek: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,62 m2, usytuowane na 1 piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2018 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**idealna lokalizacja potencjał inwestycyjny!** Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które możesz przearanżować według własnych potrzeb na 3 pokoje! Metro Bemowo w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 45m2 na Targówku, 300m od Stacji Metro Bródno, przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

859 000 zł68 m² 12 725,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojową rodzinną oraz przestronną nieruchomość zlokalizowaną w otoczeniu ciszy i zieleni. Rozkład-(67,20 m2): składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na warszawskim Bródnie przy ulicy Łojewskiej 10! To mieszkanie o powierzchni 55,50 m2 położone w budynku z 1970 roku, niedawno przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

2 390 zł55 m² 43,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Bartyckiej 63a na Dolnym Mokotowie *nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku *w skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

840 000 zł29 m² 28 925,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania z możliwością wydzielenia dwóch pokoi, zlokalizowanego na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Nu! Warszawa Wola , zrealizowanej przez uznanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

3 700 zł35 m² 105,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulną kawalerkę znajdującą się w Warszawie przy ul. Chmielnej. Mieszkanie składa się z: - sypialni, - kuchni, - łazienki (oddzielne wc) - Przedpokoju. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, dwupokojowy apartament przy ul. Stawki 6 na Śródmieściu, blisko metra Dworzec Gdański. Doskonała komunikacja z centrum miasta. Idealna propozycja dla pracowników korporacji lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

6 300 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m2 na najem zlokalizowane na 4 piętrze w nowym, 7-piętrowym bloku z 2022r. w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bratnia

Włochy,Warszawa

2 350 zł27 m² 86,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27 m , położone na spokojnej i zielonej ulicy Bratniej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

749 000 zł37 m² 20 331,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,79 m z przynależnym ogródkiem o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marzanny

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia od 1 listopada 2024 r. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z balkonem do wynajęcia na bliskiej Woli przy ulicy Siennej o powierzchni 42m2. Piętro 7 z 10 z windą. Osiedle strzeżone zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 42m2. Nowe budownictwo. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną, balkon, garaż podziemny. - super lokalizacja blisko przystanków tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czyste i zadbane dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej. Piętro 5 z 9 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

828 000 zł64 m² 12 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania na Tarchominie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 63,70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem francuskim przy ulicy Pereca na Woli. Powierzchnia 33 m2. Piętro 8 z 15 z windą. - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł82 m² 17 039,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

** mokotów I dwustronne mieszkanie 82,16 m , 4 pokoje ** Oferuję jasne, dwustronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 82,16 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rakowiec,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Ochocie - Rakowiec. Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc! Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 56,21 m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 piętro bez windy | duży balkon 5 m2 | stan mieszkania idealny, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 075 000 zł102 m² 20 327,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,08m2 - nietuzinkowe mieszkanie, dwupoziomowe w kamienicy z 1952 roku, zlokalizowane przy ulicy Kasprowicza w dzielnicy Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknej, gotowej do zamieszkania kawalerki o powierzchni 32,47 m , znajdującej się na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Filipiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

664 930 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (28,91 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

665 000 zł46 m² 14 586,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! 2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł35 m² 19 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: świetna lokalizacja, blisko centrum. Wokół dużo zieleni, parków, m. in. park Marszałka Rydza-Śmigłego, agrykola, park Ujazdowski, stadion Legii, torwar, bulwary Wiślane. Dosłownie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

685 000 zł46 m² 15 021,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Grójeckiej, doskonała lokalizacja, kilka przystanków do Śródmieścia. Budynek jest zadbany, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

801 000 zł50 m² 16 084,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,8m2, usytuowane na 10 tym piętrze w bloku zlokalizowane na Bemowie. Budynek ocieplany. Na powierzchnię mieszkania składa sie: przedpokój / 5,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

696 000 zł40 m² 17 223,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

** klimatyczna kamienica W pełni wyposażona I 2 pokoje 40,41 m2 I gotowa do wprowadzenia się I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

499 105 zł30 m² 16 799 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Podskarbińska, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów. Całą okolica to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij