dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

2 600 zł37,32 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Wspólna Droga, warszawa Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł63 m² 15 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność Panu przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 63,94 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Ursus w Warszawie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł28,43 m² 19 310,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż funkcjonalną i jasną kawalerkę o pow. 28,5 m w nowoczesnej inwestycji Nowa Krakowska, zlokalizowanej przy al. Krakowskiej 281a na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł41,66 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które od razu przyciągają atmosferą spokoju i harmonii. Takie, w których od razu czujesz, że możesz zostać na dłużej. Właśnie takie jest to mieszkanie na Mokotowie -.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł38 m² 16 026,32 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów sielce ulica Zwierzyniecka / Czerniakowska - 37,9m2 / 2 pokoje we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Iwicka 47a / Łazienki Królewskie / Dolny Mokotów Mam przyjemność zaoferować niebanalne mieszkanie położone w najlepszej części Dolnego Starego Mokotowa przy ulicy Iwickiej kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł56,52 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo ładne i komfortowe, nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m, z przynależnym ogródkiem o powierzchni 30 m. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 plus piwnica ok.2 m2, do Metra Bródno jedynie 200 m. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 mkw, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w kameralnej willowej okolicy. To idealna propozycja dla firm poszukujących spokojnego miejsca do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł39 m² 16 384,62 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! mieszkanie W samym sercu miasta Z widokiem na ogród saski Doskonała lokalizacja | idealne na inwestycje | Ścisłe centrum miasta Nieruchomość zlokalizowana jest blisko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 118 zł64,54 m² 19 788 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,54 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 49.50m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł20,30 m² 27 093,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w zadbanej kamienicy położonym w centrum zielonego Mokotowa przy ul. Puławskiej. Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51,90 m² 15 202,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł24,45 m² 112,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 24,45 m2 przy Pl. Zbawiciela. Idealna dla singla. Bez prowizji! rozkład Powierzchnia mieszkania to 24,45 m2 na co składają się: pokój dzienny, kuchnia z oknem, hol, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Podstawowe zalety: odrestaurowana modernistyczna kamienica z początku XX wieku, cisza, w otoczeniu zieleni, wysoki standard części wspólnych, rowerownia i wózkownia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,90 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu zielonych Starych Włoch przy ul. Fasolowej. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, łączącej kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł112,24 m² 210,26 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł48 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy - Blisko Ronda onz. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w cichej i bezpiecznej okolicy, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | 3 pokoje (z możliwością na 4) | 2 pełne łazienki | pralnia/pom. gospodarcze Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17, położone naprzeciw Westfield Arkadia, wyróżnia się czytelnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43,46 m² 25 310,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne studio 53,5 m w ścisłym centrum Warszawy ul. Konopczyńskiego (śródmieście) - zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł147,50 m² 8 942,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty nieruchomości w skrócie! 147,5 mkw bezczynszowe ogród 86,8 mkw 2 x balkon kominek | klimatyzacja na 2 poziomach zew. m. postojowe | domek narzędziowy zamknięte osiedle Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 798 zł68,26 m² 13 299,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł41,97 m² 25 017,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 41.97 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł87,40 m² 21 727,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 5- pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i dogodną lokalizację. Lokal łączy w sobie funkcjonalny rozkład z jasnymi, słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł30,70 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka na woli ul. Jana kazimierza Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Prezentujemy jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 30,70 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł64,10 m² 11 731,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, położone przy ulicy Łukowskiej, wśród zieleni. Funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na Gocławku w zielonej częśći Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,80 m² 16 308,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na parterze nowoczesnego, 3 piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,20 m² 13 427,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej i rodzinnej części Gocławia przy ul. Dedala. Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł74,90 m² 13 991,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z ciszą i zielenią za oknem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m2, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń Warszawa Gocławek Mieszkanie: 40m 1 piętro Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje Duży balkon Klimatyzacja Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 800 000 zł132,13 m² 28 759,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkania w kameralnej inwestycji na Mokotowie - wyjątkowa lokalizacja i najwyższy standard! Na sprzedaż oferuję 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 132 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,50 m² 26 027,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36.25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych w znakomitej.