dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

886 535 zł42 m² 20 998 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel. 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "stacja Wola III". Podstawowe informacje: rozkładowe 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach - 56 m , ul. Ekologiczna, parter Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na Kabatach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 018 000 zł52 m² 19 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Polki na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł29 m² 104,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona w doskonale skomunikowanej części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Digital Broker prezentuje, mieszkanie 40 m2 wraz z ogródkiem 25 m2 w nowym budynku z 2024 roku przy ul. Kotsisa 29 na Pradze Północ. Atuty tej propozycji: - nowe w pełni umwblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna kawalerka w budynku z 2003 roku zlokalizowana na warszawskim Bemowie. Spokojna i doskonale skomunikowana część Bemowa. Dwie nowoczesne windy, zadbana okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 203 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie z aneksem, 39,4 m + komórka lokatorska, ochota/włochy, aleje Jerozolimskie 196a Funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 770 zł25 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m , położona przy ul. Sokołowskiej 8 w dzielnicy Wola w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł52 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do obejrzenia przestronnego mieszkania 2 pokojowego z odzielną garderobą na Osiedlu Rezydencja Art Eco na Żoliborzu. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

790 000 zł42 m² 18 614,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Górczewskiej 200C. Na powierzchni 42,44 m2 znajdują się: przestronny słoneczny salon o wymiarach 3,83m x 4,11m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

681 000 zł37 m² 18 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,02 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (19,94 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trojdena

Rakowiec,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie na Starej Ochocie - 46 m | po generalnym remoncie | balkon z widokiem na park Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jest 2 - pokojowe mieszkanie, położone tuż przy stacji metra Bródno (około 50m od klatki schodowej do wejścia na stację). Bardzo wygodne dla osób bez samochodu lub wybierających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 520 000 zł128 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować apartament na osiedlu Ostoja Wilanów z 2 tarasami, ogrodem i ogrodem zimowym. Apartament o powierzchni 127,95 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sielce,Warszawa

599 000 zł24 m² 24 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Są miejsca, które zachwycają połączeniem historii, elegancji i codziennej wygody. Takie właśnie jest mieszkanie przy ul. Gagarina - w sercu zielonego Mokotowa, tuż obok Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 400 zł63 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z balkonem obok metra natolin - od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! ____ ważne: tylko umowa najmu okazjonalnego. Umowa minimum na jeden rok. ____ opłaty I warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

742 869 zł44 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 43,57 m2 | 3. piętro | Osiedle Bokserska 71 | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 742 869 zł I 17 050 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola,Warszawa

969 969 zł56 m² 17 167,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 535 000 zł77 m² 19 935,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Hożej - na jej spokojnym, zielonym odcinku, tuż obok Placu Trzech Krzyży. To idealne miejsce dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Stary Imielin,Warszawa

3 299 000 zł195 m² 16 917,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 195 m , ul. Bociania, ursynów, imielin, warszawa bez prowizji, bezpośrednio Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego apartamentu, o powierzchni 195 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 856 500 zł145 m² 19 644,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartamenty przy Królikarni przy ul. Wielickiej 38 to propozycja dla osób, które szukają dużej, funkcjonalnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Apartament o powierzchni 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

770 000 zł38 m² 20 115 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

.Piękne Zielone Powiśle! Wyjątkowa lokalizacja ulica Okrąg! Metro Centrum Nauk Kopernik! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 38,28m2. Po remoncie! Usytuowane na 8 piętrze budynku 9-piętrowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Imielin,Warszawa

848 000 zł50 m² 16 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,12 m2, piętro 2/3 z windą w budynku z 2010r., Ursynów Imielin. Gotowe do zamieszkania, meble do uzgodnienia, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł23 m² 23 913 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wprowadzenie Prezentujemy przytulną, jasną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 327,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, targówek, ul. Krasiczyńska 2 Metraż: 32,4 m2 Piętro: 7/10 Rok Budowy: 1974 Stan Prawny: pełna własność z kw Cena: 529 000 zł. Czynsz: 600 zł Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

890 000 zł59 m² 15 008,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone na 8. piętrze w 12-piętrowym budynku, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Gocław,Warszawa

540 000 zł28 m² 19 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,64 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,64 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł73 m² 81,87 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe mieszkanie W renomowanym eko park Dwustronna ekspozycja i południowa w salonie | Dwie łazienki | Loggia | 2 km od centrum | Pola Mokotowskie | Biały Kamień | Ekopark | Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

835 374 zł138 m² 6 069,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Wilanów,Warszawa

1 176 000 zł74 m² 15 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie, idealne dla większej rodziny. Największym atutem jest rozkład pokoi, który pozwolił maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Pokoje są ustawne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

975 000 zł52 m² 18 681,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Wola, ul. Radziwie Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu, które łączy komfort życia w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 700 000 zł123 m² 38 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Biały kruk na rynku nieruchomości. Rezydencja Fryderyk - nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Połączenie zalet starych kamienic (wysokie sufity, czerwona cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 7. piętrze w budynku z windą w zielonej części Żoliborza. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 145m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Wielickiej, mokotów Ksawerów. Częściowo umeblowane, idealne dla rodziny, tylko dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

665 000 zł32 m² 20 493,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jasna, przytulna kawalerka po remoncie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ul. Grójeckiej w Warszawie. W pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

1 192 000 zł53 m² 22 678,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "sky ovai". Podstawowe informacje: 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52.56m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 52 m2, piętro 1/10 z windą, w budynku z 2021 r, przy ul. Nałęczowska, mokotów Sadyba. Idealne dla rodziny lub pary. Dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 499 000 zł55 m² 27 254,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękny przestronny, urządzony apartament na granicy Woli i Żoliborza z tarasem na dachu. Apartament wykończony w wysokim standardzie, składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij