dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 958 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 958 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy sggw w nowym budownictwie z 2025r. Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 014 175 zł98 m² 30 851,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament Z ogródkiem Doskonała lokalizacja | Stan deweloperski | Nowe budownictwo | Zakup inwestycyjny | Ostatnie dostępne apartamenty | Wysoki standard | Widok na park ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 395 000 zł65 m² 21 561,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m z balkonem 5,8 m , położone na pierwszym piętrze w inwestycji przy ul. Jana Kazimierza - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 370 000 zł58 m² 23 555,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe,58,16 m?, bez podatku pcc, bez prowizji Mieszkanie bez podatku pcc, bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,16 m2 na 5. piętrze, z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Okęcie,Warszawa

1 750 000 zł170 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zakupu 3 poziomowego mieszkania znajdującego się w spokojnej i bardzo zielonej dzielnicy Włochy. Położenie nieruchomości przy ul. Sulmierzyckiej 4 zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł37 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,1 m , położonego w najatrakcyjniejszej lokalizacji w całej Warszawie - ul. Śliska 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z potencjałem na pradze południe Ul. Fundamentowa 44 | 48 m | 3 pokoje + oddzielna kuchnia z oknem | Duża loggia i piwnica | Tylko gotówka Zdjęcia stanowią wizualizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 470 000 zł49 m² 29 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,28 m w kamienicy. Podstawowe informacje: w samym sercu Warszawy, przy ul. Poznańskiej, pomiędzy Hożą a Wilczą, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych na Wilanowie (osiedle: villa Nobile). Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2017 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie zadbane, urządzone na wiosnę 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 099 000 zł90 m² 23 322,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 89,3 m , na którą składają się: - salon ok. 21,5 m , - dwie sypialnie ok.14,3 m i 14,3 m , - kuchnia ok. 12 m , - łazienka ok. 5,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 62,84 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 11,98 m2 oraz 10,91 m2, - łazienka 5,03 m2, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co zapewnia wyjątkowy komfort codziennego życia - ciszę, zieleń i możliwość aktywnego wypoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

967 000 zł54 m² 17 997,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 147 199 zł73 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

7 100 zł65 m² 109,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Na wynajem eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w samym centrum Warszawy, przy ul. Siedmiogrodzkiej 7. Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Wierzbno,Warszawa

3 850 zł57 m² 67,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Wynajem od 1 marca 2026 r ! Luksusowy, 2 pokojowy apartament 57 m2 w Rezydencji Naruszewicza w Centrum Mokotowa, 100 m. od stacji Metro Wierzbno. Piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Ochota,Warszawa

1 990 000 zł114 m² 17 440,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

114,1 m , 4 pokoje + pracownia, balkon, garaż i 2 niezależne wejścia, ciche patio. Przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 114,1 m , położony na 4. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł91 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne i pełne światła czteropokojowe mieszkanie w prestiżowej części Śródmieścia Południowego. Idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

2 595 000 zł62 m² 41 774 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na sprzedaż, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 046 250 zł54 m² 19 268 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "stacja Wola III". Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54.30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - dwóch pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Niektóre adresy mają w sobie coś więcej niż tylko numer na elewacji mają klimat, który czuć od pierwszego kroku. Ul. Warneńska zdecydowanie do nich należy. To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 711,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Digital Broker prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem , położone w wyjątkowej lokalizacji na Śródmieściu Południowym przy Alejach Jerozolimskich 21 (skrzyżowanie z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Młynarskiej 13. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

659 000 zł47 m² 14 066,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z amfiladą o powierzchni 46,85m2 na 1 piętrze w 4- piętrowym budynku. Największym atutem jest: 1. lokalizacja/ doskonała komunikacja: tramwaj, autobus, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 690 000 zł96 m² 17 531,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,4 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Banderii na warszawskiej bliskiej Woli. To oferta dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

3 200 zł29 m² 111,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie każde mieszkanie potrafi od pierwszej chwili uspokoić tempo dnia. Ta kawalerka na Nowej Pradze w jednej z najbardziej charakterystycznych i modnych części Warszawy została urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Elsnerów,Warszawa

1 440 000 zł90 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, rodzinnego 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 90,40 m , położonego na Warszawskim Targówku. To doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

734 155 zł44 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 43,57 m2 | 1. piętro | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 734 155 zł I 16 850 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

729 463 zł44 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 43,55 m2 | parter | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 729 463 zł I 16 750 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 871,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam do zakupu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie.Całkowita powierzchnia mieszkania z pomieszczeniami przynależącymi to 39,06 m2. Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 1,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

649 900 zł56 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Serdecznie zapraszam na pierwszy Dzień Otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Broniewskiego 97 / bielany/piaski 3 pokoje z osobną kuchnią / 56,28 m2 powierzchni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 217 795 zł98 m² 32 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Doskonała lokalizacja | Stan deweloperski | Nowe budownictwo | Zakup inwestycyjny | Ostatnie dostępne apartamenty | Wysoki standard | Widok na park *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, położone na 10 piętrze skąd rozpościera się fantastyczni widok na centrum miasta, zlokalizowane na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

569 950 zł45 m² 12 699,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Doskonała cena! - Mamy przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie z nietuzinkowym układem zlokalizowane przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce, dosłownie 500m od przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł88 m² 22 650,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca wybudowanego przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 200 zł50 m² 43,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia atrakcyjne, ciche mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią i miejscem postojowym w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

886 535 zł42 m² 20 998 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel. 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "stacja Wola III". Podstawowe informacje: rozkładowe 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.