dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 956 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

29 093 zł128 m² 228,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji po stronie najemcy / There is no commission fee charged to the tenant eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 127,5 m + 3 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 95m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m, piętro 2/3 bez windy, w kamienicy z 1938r. przy ul. Różanej, stary Mokotów. Idealne dla pary lub małej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie-Jelonki. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 999 999 zł120 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 119,51 m , położony na 7. piętrze nowoczesnego budynku w świetnie skomunikowanej części Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styki

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje dwupoziomowy apartament 175 m W przedwojennej willi saska kępa atuty nieruchomości Kameralna, odrestaurowana willa z 1936 roku Prestiżowa i zielona część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

965 000 zł64 m² 15 196,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,44 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym 25,06 m2, - dwie sypialnie 13,05 oraz 12,96 m2, - łazienka 4,47 m2, - wc (przerobione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

499 000 zł24 m² 21 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 900 zł58 m² 118,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe, 58-metrowe mieszkanie na wynajem na warszawskiej Woli. Zaprojektowane przez architekta, utrzymane w stonowanej palecie kolorów ziemi i wykończone w bardzo wysokim standardzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Białołęka,Warszawa

374 000 zł27 m² 13 898,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealna inwestycja, odlicz vat małe apartamenty inwestycyjne na warszawskiej białołęce, ul. Modlińska planowany termin odbioru: i kwartał 2027 własność Z odrębną księgą wieczystą- cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

550 000 zł23 m² 23 655,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą nieruchomość pod inwestycje, albo pierwsze lokum. Jasne mieszkanie o powierzchni 23,25 m2, położone przy ul. Barskiej , na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

697 000 zł51 m² 13 661,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedaży dwustronne, widne mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w zielonej części dzielnicy Wola, nieopodal stacji metra Ks. Janusza. Nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brief: powiśle, al. 3 maja 7a | 46 m | 6. piętro z windą | Balkon 11 m | Wysokość 3 m | Po remoncie Atuty: * Po remoncie - urządzone ze smakiem, gotowe do wprowadzenia * Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł72 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Luksusowe, przestronne mieszkanie 72m2 na ostatnim 3 piętrze. Jasne, sypialnia, salon kuchnia połączona z jadalnią i tarasem widokowym - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Bohdanowicza, ochota - Rakowiec, warszawa Przedmiotem oferty jest jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 132,70 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament widokiem na panoramę warszawy | rondo wiatraczna Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 47,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 000 zł37 m² 107,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W sercu biznesowej woli | ul. Siedmiogrodzka Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w sercu Mokotowa w funkcjonalnym mieszkaniu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

klimatyzacja do odświeżenia Wola Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jugosławiańskiej (osiedle zamknięte) - Gocław. Nieruchomość o powierzchni 51 mkw składa się z dużego salonu, kuchni, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe 46 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej 87 w Warszawie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

524 900 zł35 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (bemowo, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

558 000 zł47 m² 11 847,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowa szansa na zakup funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania w cenie dwupokojowego, położonego w sercu zielonego Marysina Wawerskiego. Nieruchomość to idealne czyste płótno dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Oleandrów,Warszawa

10 500 zł96 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: parkowa 13/17 | 96 m | 3 pokoje | tuż przy Łazienkach Królewskich | po remoncie | 2. piętro Atuty: po remoncie - wysoka jakość wykończenia Nowe, drewniane okna Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 490 zł54 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Marina Mokotów to osiedle nowoczesnych apartamentowców w otoczeniu parku i zieleni z rozległą strefą spacerową z oczkami wodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez żadnych zbędnych prowizji.! Agencjom dziękuję za kontakt to oferta nie dla was. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Umowa jest zwykła, nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament składa się z: - salonu z wyjściem na taras z pięknym widokiem - oddzielnej widnej kuchni - dwóch sypialni - dwóch łazienek (jedna z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

WE speak: pl, ua, ru, eng. Komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni 50,51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji River House przy ul. Bluszczańskiej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

935 000 zł57 m² 16 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 4 piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku w warszawskim Ursusie. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej, przedwojennej kamienicy na warszawskiej Woli. Lokal po kapitalnym remoncie (łącznie z wymianą instalacji). Duży, pięknie doświetlony pokój (okna na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - nowoczesny apartament na woli. Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 27а,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe- usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. W budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem, miejscem postojowym i ac w samym centrum Warszawy, przy ul. Pańskiej 3, tuż przy Rondzie onz. Nieruchomość: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 815 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedmiotem oferty jest niebanalne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Starych Bielan, przy ul. Przybyszewskiego w kameralnej trzypiętrowej kamienicy z ekspozycją na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

535 000 zł45 m² 11 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola | bez pcc Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak ua | pl | ru | eng Oferujemy do wynajęcia mieszkanie które znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy al. Jana Pawła II, 20. W pobliżu ulicy Twardej, zaledwie 150 metrów od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Gocław,Warszawa

979 000 zł84 m² 11 724,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego - re/max Maraton Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, położone na 4 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Igańskiej 24/30. Lokal wyróżnia się.