dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

899 999 zł89 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 89 m | Rembertów, ul. Topograficzna Zapraszam na prezentację! To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

9 500 zł122 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie. Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo - Metro Wilanowska 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

1 225 000 zł67 m² 18 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gotowiec inwestycyjny | 2 niezależne lokale | Bemowo | Dochód od 1. dnia | roi 5,7% Na sprzedaż w pełni funkcjonująca nieruchomość inwestycyjna z aktywnymi umowami najmu, generująca stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 296 180 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł115 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa / ul. Brukselska / 115 m2 / 3 pokoje / winda / taras / garaż na trzy samochody Apartament w wysokim standardzie, położony na urokliwej Saskiej Kępie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zadumanej 1a - Ochota | Park Szczęśliwicki Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zadumanej 1a na Ochocie, tuż przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Białołęka,Warszawa

1 225 000 zł79 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 79 m z tarasem | Białołęka, warszawa Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Saska Kępa,Warszawa

3 250 000 zł141 m² 23 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 140 metrowy apartament na starej Saskiej Kępie, pod klucz - gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem i aneksem kuchennym (49m) sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 321,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m, położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia umeblowane mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nieogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mickiewicza (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 51 m w prestiżowej inwestycji Biały Kamień - Mokotów. Przestronne mieszkanie z balkonem, garażem idealny dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku przy ul. Hennela 10 w Ursusie - dzielnicy Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł106 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny o powierzchni 106 m z ogródkiem (60 m), położony w kameralnej, zielonej części Warszawa dzielnicy Wawer. Lokal pokazowy niezamieszkały, wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł62 m² 22 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną nieruchomość na Warszawskiej Ochocie znajdująca się na Ul. Kopińskiej. Kamienica po rewitalizacji, odnowiona elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 543 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Widok na zachodnią stronę Żoliborza, 9 piętro, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa Potocka, poza tym dotrzemy w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ksawerów,Warszawa

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mokotów | metro| centrum mokotowa Marzysz o mieszkaniu, gdzie światło wpada przez okna przez całe popołudnie, a panorama miasta rozpościera się z wysokości 13. piętra? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Górce,Warszawa

1 045 000 zł70 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69,69m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 2002r., Bemowo, Górce. Do ewentualnego odświeżenia, meble i wyposażenie w cenie, idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 825,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,16 m, położone na wysokim parterze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 919,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Wykończone, jasne mieszkanie z loggią ul. Heroldów 19a (bielany / Młociny) Idealne dla studenta lub pod inwestycję świetna lokalizacja i wygodny układ. Na sprzedaż oferuję jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

998 000 zł79 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Brief: doroszewskiego 7 | Warszawa. Przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78,8m z oddzielną jasną kuchnią, dużym korytarzem oraz osobną łazienką i toaletą. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, z szybkim dojazdem do centrum ta propozycja jest własnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowolipki,Warszawa

1 789 990 zł91 m² 19 670,20 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

The Estate Warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,7 m2, położone na 4. piętrze w 14-piętrowym budynku z 1998 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

920 000 zł46 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (41 mkw), zlokalizowane przy ul. Kontopskiej w Ursusie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł64 m² 66,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy Alei Wilanowskiej 170 na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Ochota,Warszawa

1 990 000 zł114 m² 17 440,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

114,1 m , 4 pokoje + pracownia, balkon, garaż i 2 niezależne wejścia, ciche patio. Przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 114,1 m , położony na 4. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewicza

Śródmieście Północne,Warszawa

1 050 000 zł53 m² 19 962 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niezwykła kamienica z historią: - wybudowana w kompleksie nowoczesnych w latach 30-ych budynków należących od fabrykantów i bankierów, - obszerna i zadbana klatka schodowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

785 000 zł38 m² 20 927,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m , zlokalizowane przy ulicy Górnośląskiej 2. W rzeczywistości mieszkanie jest większe , o powierzchnię balkonu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

912 000 zł39 m² 23 384,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 676,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie komfortu i spokoju. Takie właśnie jest to jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 30.3 m , położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

710 000 zł54 m² 13 126,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Targówek- funkcjonalne 3 pokoje, świetna propozycja inwestycyjna oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Targówek- funkcjonalne 3 pokoje, świetna propozycja inwestycyjna Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 025 350 zł60 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60.46 m , usytuowane na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Bokserskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

745 000 zł44 m² 17 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 742,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Forma | Dom Development | Praga Południe Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Motorowej na Pradze Południe, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Warszawa

3 750 zł41 m² 91,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne mieszkanie na rynku W cichej uliczce Umeblowane i w pełni wyposażone | Widok na Wisłę | Piwnica | Po remoncie | Rynek Starego Miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij