dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 684 700 zł49 m² 34 678,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

13 800 zł100 m² 138 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak Eng| ua| ru Luksusowy apartament z tarasem i widokiem na Stadion Narodowy - Holland Park Prezentujemy wyjątkowy apartament na ostatnim piętrze prestiżowej rezydencji Holland Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 670 000 zł80 m² 20 875 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane i wyjątkowo jasne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 60 na warszawskiej Woli. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

2 099 000 zł79 m² 26 715 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie współczesna architektura spotyka się z kojącym sąsiedztwem zieleni. Zaprojektowana dla osób, które ponad wszystko cenią niezależność, dyskretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W sercu portu praskiego Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesny design | Blisko Wisły i centrum | Gotowe do zamieszkania | Miejsce Parkingowe | Klimatyzacja Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze z poddaszem użytkowym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 304,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 1978 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 przy ul. Siemiatyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Pokoju Łazienki Loggi Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowa, odświeżona kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 5. piętrze w klimatycznej kamienicy przy Placu Hallera. Mieszkanie łączy w sobie miejski charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 600 000 zł146 m² 10 959 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie 146 m - aleje jerozolimskie 194h , winda, świetna inwestycja** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 146 m , położone w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz Ul. Rydygiera 11a > stacja metro Gdański ok 1 km > przystanek autobusowy 60 m > przystanki tramwajowe ok 350 m > Klimatyzacja Apartament 62 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

6 200 zł54 m² 114,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja: 50% czynsz najmu w pierwszy miesiącu. Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni umeblowane, klimatyzowane mieszkanie! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania: jasne, rozkładowe, dwupokojowe, zadbane gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na parterze nowoczesnego, ogrodzonego, strzeżonego osiedla na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne przestronne mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami w kamienicy przy Al. Niepodległości 127 w Warszawie. Nieruchomość: parter w 5- piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

698 000 zł59 m² 11 741 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł27 m² 25 888,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł105 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament położony w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Oboźnej w kameralnym, prestiżowym budynku usytuowanym na tyłach Krakowskiego Przedmieścia. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka Dworska,Warszawa

532 000 zł37 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe ogłoszenie nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na Bemowie, chrzanów przy ul. Coopera 9. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzy-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł44 m² 19 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. gen. Władysława Andersa 20 w Warszawie - w sercu zielonego i doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

4 590 zł88 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (88 m ) z garażem idealne dla rodziny lub firmy Mokotów, ul. Orzycka 6 Poszukujesz przestronnego, luksusowo wykończonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

915 000 zł50 m² 18 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie! Idealne dla siebie lub pod inwestycję. Mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sercu Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

568 000 zł32 m² 17 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie przy ul. Wolskiej 82 to rzadka okazja dla osób szukających nieruchomości z wyraźnym, historycznym rysem. W sercu dynamicznej Woli znajdziesz tu przedwojenny układ i detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie - nowoczesny design i świetna lokalizacja, 7 min od kolejki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, świeżo wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

761 000 zł48 m² 16 021 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Budynek z cegły. Świetne położenie zarówno komunikacyjne (metro, tramwaj, autobus) jak i "do mieszkania".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

1 049 000 zł59 m² 17 840,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,80 m2 znajdujące się przy ul. Josepha Conrada na warszawskich Bielanach (chomiczówka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono. Budynek zadbany, wyposażony w dwie nowe windy, co znacząco podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 498,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,1 m w budynku z 1974 roku, przy ul. Bonifacego 89 zielona, ceniona część Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Targówek,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 usytuowane na 3 piętrze budynku z windą z 1990 roku. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 376,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m zlokalizowanego na warszawskiej Saskiej Kępie stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Zawady,Warszawa

1 099 000 zł66 m² 16 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe, ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Al. Wilanowskiej w inwestycji Wilanów Park. Lokalizacja: miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 65 m Warszawa, ul. Wilcza (róg Marszałkowskiej) - widok na pkin Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

950 000 zł45 m² 20 980,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż oferuję komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 724,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

815 000 zł68 m² 11 950,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze przy ul. Skarbka z Gór 140a, w nowym budownictwie z windą, na.