dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucznicza

Wilanów Niski,Warszawa

1 990 000 zł138 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania wyjątkowy, wręcz unikatowy, klimatyczny apartament o powierzchni 137,71 m2 zlokalizowany w starej części Wilanowa - Wilanów Niski przy ul. Łuczniczej. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł67 m² 23 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 70 M ),W prestiżowej lokalizacji starego mokotowa opis mieszkania prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 110 000 zł55 m² 20 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciche 2 pokoje 55 m | patio | klimatyzacja | garaż | Jana Kazimierza Wyjątkowo ciche mieszkanie 2-pokojowe 55 m - wszystkie okna wychodzą na zielone, wewnętrzne patio, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

665 000 zł30 m² 22 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,27 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. 2 pokoje w tym jeden na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Zwierzynieckiej, mokotów Czerniaków. Idealne dla rodziny. Ułożone zwierzęta mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 549 000 zł70 m² 22 128,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.04.2026 - BEZPOŚREDNIO # 2-piętrowe na Kabatach z dużym biurkiem do pracy, bezpośrednio # Ogólny opis Mieszkanie znajduje w bloku przy ul. Zaruby na Kabatach i zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 13 z 15 pięter w budynku z 1976 roku na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, gdzie historia spotyka się z ponadczasową elegancją. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł30 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie ok 30 m | Bliska Wola | Kasprzaka |parking| Top lokalizacja Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

697 000 zł38 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 38,2 m , położona na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jasne, ustawne i bardzo funkcjonalne, a duże, wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Nowe Świdry,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. Mieszkanie, w których od progu czuje się proporcje, oddech i naturalną przestrzeń. Wyjątkowo ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł118 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 4-pokojowy , 118 m , Plac Grzybowski , garaż , ścisłe centrum Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny apartament o powierzchni 118 m , położony na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

425 000 zł31 m² 13 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji według własnych potrzeb. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,84 m wpisanej w księdze wieczystej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

3 470 zł38 m² 91,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na kamionku! 38 m2; 6 piętro w 11 piętrowym budynku; budynek stoi bokiem do ulicy - cicho! Lokal już wolny! lokalizacja : Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

The Estate Warsaw przedstawia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w budynku z cegły 1961 roku, w prestiżowej części Warszawy - Śródmieście Południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł39 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesny, dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na centrum Warszawy, zlokalizowany przy ul. Marcina Kasprzaka na warszawskiej Wola. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 598,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świetnie zaprojektowany 3p penthouse z tarasem w samym centrum Miasteczka Wilanów. Przestrzenny, lekki w formie, charakteryzuje się doskonale wyważonym połączeniem elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Warszawa Wola. ul. Emila Zegadłowicza 4 2,5km do Centrum możliwość wydzielenia 2 pokoju Wyjątkowe, ciepłe, przytulne a przede wszystkim zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji 2,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, ua, ru, eng Nowe mieszkanie 39 m | Balkon | Garaż | Pod klucz | Ursus - ul. Giserska Na sprzedaż nowoczesne, wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 234,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z loggią, położony na zamkniętym, chronionym i zadbanym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 25b w Ursusie - zbudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 200 zł47 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasne i przytulne mieszkanie na wynajem z widokiem na park w dzielnicy Sady Żoliborskie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

31 500 zł160 m² 196,88 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w inwestycji Złota 44 - najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu w Warszawie. Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 160 m2. Część dzienna składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Dzielnicowa

Wawer,Warszawa

359 000 zł25 m² 14 475,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 24,80 m z balkonem, w zrewitalizowanym budynku. Idealna propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł62 m² 22 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja Osiedle Wola Prestige Prezentujemy eleganckie, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 64a w Warszawie na nowym prestiżowym osiedlu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

795 000 zł59 m² 13 383,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż niemalże 60 metrowe mieszkanie z 14 metrową loggią i obłędnym widokiem na Stolicę. Mieszkanie składa się Z: kuchni z salonem z wyjściem na 14 metrową loggię małej.