dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł69 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio: komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,7 m , położone na 7 (z 8). piętrze budynku przy kultowej ulicy Alternatywy 4 na Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

2 250 zł63 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z balkonem obok metra natolin - od zaraz! Mamy coś dla Ciebie! ____ ważne: tylko umowa najmu okazjonalnego. Umowa minimum na jeden rok. ____ opłaty I warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie niedaleko placu Zawiszy, na ul. Platynowej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, jadalni, odrębnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł11 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-20! Przytulna mini kawalerka w kamienicy przy Ziemowita 4a w Warszawie. Nieruchomość: parter. Modernistyczna kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawa Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

10 500 zł127 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, pięknie urządzone 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem Budynek w otoczeniu parków | Dwa kroki nad Wisłę | Modna okolica kafejek i restauracji | Designerski, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 932,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 628,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i balkonem, położonego na warszawskiej Sadybie. Nieruchomość łączy spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł29 m² 19 195,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy - ul. Stefana Batorego, mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m zlokalizowane na 10. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Wola,Warszawa

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł69 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo ładne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie usytuowane na osiedlu zamkniętym - monitorowanym, dodatkowo strzeżonym, z miejscem parkingowym (w garażu podziemnym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 044 203 zł57 m² 18 468,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie prestiżowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory (kamionek). Lokalizacja: lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 499 000 zł104 m² 24 038 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bergamotki na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

478 000 zł30 m² 15 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni ~30 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku. Warszawa, białołęka, ul. Myśliborska 44C. Ogromny taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły, w sercu warszawskiej Woli - na ul. Astronomów, piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Wileńska Express,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Ustawna kawalerka o powierzchni 31,5 mkw., położona na 2. piętrze z 10 w zadbanym bloku z 1988 roku, przy ul. Ksawerów - w jednej z najlepszych lokalizacji Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 800 zł20 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy. Czynsz administracyjny w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Capri

Stegny,Warszawa

689 000 zł53 m² 12 975,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Roponujemy państwu do zakupu mieszkanie na stegnach przy ul. Capri. 4 piętro bez windy. Idealne dla rodziny Z dziećmi / pod działalność / do wynajmu. Dwustronne wsch/zach z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

544 000 zł42 m² 12 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ważne: kupujący w przypadku zakupu nieruchomości nie płaci prowizji! opis lokalu I budynku: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 100 zł22 m² 142,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia 21,8m2 kawalerka przy ul. Grójeckiej 116, bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie jest umeblowane i położone blisko Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Skorosze,Warszawa

519 000 zł35 m² 14 829 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na Osiedlu Skorosze przy ulicy Kolorowej. Okna z ekspozycją na wschód. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

706 806 zł44 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne, funkcjonalne i bezpieczne osiedle na Ursynowie, wśród zielonych terenów z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Mieszkanie deweloperskie o podwyższonym standardzie! Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Olbrachta 13a na warszawskiej Woli. Nieruchomość: powierzchnia 38 m2. 3 piętro. Ogrzewanie miejskie. Możliwość swobodnego parkowania blisko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Filtry,Warszawa

7 900 zł85 m² 92,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Historyczny sznyt i absolutna cisza. Kamienica przy Filtrach. Przy ul. Nowowiejskiej, na styku Śródmieścia i Ochoty, to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Zgrupowania ak Żmija na warszawskich Bielanach, w rejonie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

6 500 zł48 m² 135,42 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W ścisłym centrum | ul. Bagno | miejsce postojowe W garażu podziemnym W pełni umeblowane i wyposażone | Taras | Elastyczne warunki najmu | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - aneks kuchennny - łazienka, - przedpokój, - balkon Balkon: 1,5m2, z widokiem na korony drzew cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Bliska Wola | ul. Gumińska | garaż w cenie Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł82 m² 13 942,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji (inwestycja, mieszkanie lub biuro) z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym - idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

4 500 zł45 m² 100,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na powiślu przy ul. Solec | krótki okres najmu Klimatyzacja | W pełni umeblowane i Wyposażone | Dobra komunikacja | Elastyczne warunki najmu | Miejsce postojowe *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

578 000 zł51 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 51 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > duży balkon ok 5 m2 > bio-kominek > miejsce postojowe naziemne (płatne dodatkowo 25 tys. zł) > komórka lokatorska.