dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 928 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3- pokojowy apartament na osiedlu zamkniętym, strzeżonym obok Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie po remoncie. Rozkład: - przestronny salon z wyjściem na taras, widok na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Mieszkanie położone przy ul.Namysłowskiej. Znajduje się na 3/4 piętrze. Szybki dojazd do centrum zapewniają liczne linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Mokotów,Warszawa

569 000 zł75 m² 7 596,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mokotów dolny - ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 11. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 75 metrów - obecnie 3 pokojowe z: dużym, 30 metrowym dwustronnym pokojem dziennym, 2 sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe klimatyczne i oryginalnie wykończone mieszkanie w nowej, butikowej inwestycji na Saskiej Kępie. Znajduje się na 3/4 piętrze. Szybki dojazd do centrum zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w budynku z 2015 roku przy ul. Obozowej na Woli. Apartamentowiec położony w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Płomyka

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł121 m² 12 438,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ekskluzywny dwu poziomowy apartament o powierzchni 120 m2 znajdujący się w domu dwu lokalowym. Apartament posiada niezależne , odrębne wejście i zlokalizowany jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

385 000 zł36 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36m2 na ul Dzielnej Piękne z klimatem mieszkanie po kapitalnym remoncie, zaaranżowane przez architekta, funkcjonalne. Okna wychodzą na podwórko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

188 000 zł18 m² 10 444 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

622 000 zł79 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Prezentowany lokal posiada doskonały układ a w nim: 4 pokoje 2 łazienki Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 079 936 zł84 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spisaka

Ursus,Warszawa

393 005 zł60 m² 6 530 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania od Dewelopera promocyjne ceny Warszawa, ursus / Inwestycja zrealizowana, mieszkania do wykończenia w cenie od 600zł/m2 - Zapraszam do oglądania Osiedle położone w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla osób pracujących w biznesowym centrum na Mokotowie. Mieszkanie czeka na swojego pierwszego Najemcę. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie położone przy ul.Ludwika Kondratowicza. Znajduje się na 3/7 piętrze. Szybki dojazd do centrum zapewniają liczne linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze, nowiusieńkie mieszkanie 1 pokojowe. Mieszkanie w pełni wykończone, oraz wyposażone. W mieszkaniu jeszcze nikt nie mieszkał. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament wynajem 2 pokojowe 55 m2, nowy budynek Moduo ul. Cybernetyk, mokotów. Apartament jest zupełnie nowy. Mieszkanie nie było jeszcze zamieszkane. Garaż w cenie. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

2 800 000 zł143 m² 19 580,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do wizyty w pięciopokojowym apartamencie usytuowanym w kamienicy z lat 20-tych ubiegłego wieku, zwanej kamienicą Przy Schodkach lub Reymontówką - miejsce zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki apartament 61m2 na nowym osiedlu. Wysoki standard wykończenia. 2 - pokojowe mieszkanie - salon z wyjściem na taras, sypialnia, duża kuchnia, wyposażona w nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Białołęka,Warszawa

271 404 zł51 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

415 508 zł60 m² 6 939,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja Oferta 0 % prowizji i bez 2 % pcc, zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera, funkcjonalne 60 m2, 3 pok., balkon. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,88 m2, 3. piętro (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

283 000 zł51 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie przestronne 2 pokoje z możliwością adaotacji na 3 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 100 zł70 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie! Przestronne, nowoczesne, nowe 3 pokojowe mieszkanie w pobliżu biurowców (mordoru) i galerii mokotów. Urządzone w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

825 000 zł63 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Bardzo chiche 3 pokoje mieszkanie 63 m2 w ekskluzywnej lokalizacji w ścisłym centrum, śródmieście, ul. Nowy Świat. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1926 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Apartament 3 pokoje o powierzchni 75 m2 gotowy do zamieszkania, warszawa Włochy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej kamienicy, solidna cegła, 1 piętro w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

534 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo przestronne, w nowoczesnym stylu 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bobrowieckiej na Mokotowie. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Włochy,Warszawa

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji na pograniczu Ochoty i Włoch przy ul.F.Hynka Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym,idealne zarówno dla rodziny jak również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dwustronne,trzypokojowe mieszkanie w super lokalizacji na Warszawskiej ochocie przy ul.Mołdawskiej Mieszkanie raczej do remontu,ale z dużym potencjałem aranżacyjnym, w okolicy bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji przy Metrze Wilanowska na Mokotowie. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Bukowińskiej. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz eleganckiego i wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji to jest oferta dla Ciebie! Ładnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, niedaleko stacji Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

648 000 zł58 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta, pięknie wykończone, nowe! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

276 000 zł50 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania od Dewelopera, świetna lokalizacja. Promocyjne ceny , drugi numer Warszawa, białołęką Posiadam także większe mieszkanie w tej samej inwestycji. Wysoki standard budynku : windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł34 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne ustawne dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na Woli. Wszystkie instalacje w lokalu są nowe. Woda oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

236 000 zł35 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w Warszawie, od Dewelopera Wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji Wysoki standard budynku : - windy cichobieżne, niska kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna kawalerka przy samym Placu Zbawiciela. Doskonały punkt komunikacyjny. Łatwy dojazd w każą stronę miasta. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł76 m² 10 789 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie w Warszawie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Jest to pogranicze Śródmieścia i Woli - przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spisaka

Włochy,Warszawa

393 005 zł61 m² 6 495 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

312 908 zł48 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to kameralny 5-kondygnacyjny budynek, znajdujący się w centralnej części dzielnicy Ursus, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Nowoczesna, nietypowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 961,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wysokie, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy przy ulicy Ordynackiej, w samym centrum Śródmieścia. Tętniąca życiem okolica Nowego Światu oferuje najlepsze restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

410 000 zł43 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle blisko ścisłego centrum 3km! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Sowińskiego. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strużańska

Białołęka Dworska,Warszawa

405 000 zł68 m² 5 956 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3