dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 925 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Centrum,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

****** oferta na wyłączność ****** ****** do wynajęcia mieszkanie z przeznaczeniem na lokal biurowy w samym Centrum Warszawy - na tyłach ul. Nowy świat****** Świetna lokalizacja - na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

188 000 zł18 m² 10 444 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Gocław,Warszawa

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam klimatyczną, dużą kawalerkę dla singla lub pod wynajem, z efektownym widokiem, w centrum Gocławia. Całkowita powierzchnia wynosi 40,8 m2. Świetnie skomunikowana i zurbanizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

439 000 zł56 m² 7 839 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja do 20 sierpnia - Zapraszam Państwa do sympatycznego mieszkania, połoznego administracyjnie na Ursynowie, ok 250 m od Lasu Kabackiego od strony ulicy Puławskiej. Mieszkanie na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34m2 nowe dotychczas niezamieszkałe, umeblowane z dużym balkonem na Woli w nowoczesnym apartamentowcu. Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

435 000 zł40 m² 10 807 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Muranowie. Bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe. Bliskość Centrum. W okolicy sklepy, muzeum polin, centrum handlowe Arkadia oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprzeczna

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowy, w pełni urządzony, świeżo wykończony i komfortowy Apartament o podniesionym standardzie( 31 m kw.) w samym centrum Warszawskiej Pragi- tuż przy Stadionie Narodowym, Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pok., pow. 55 m2 - garaż - Duży balkon - blisko Galeria Mokotów, mordor - cybernetyki/obrzeżna/gintrowskiego/postępu Do wynajęcia 2-pokojowe przestronne i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 62m2 z ogródkiem i garażem w Wawrze osiedle-Zbytki w okolicy ul Trakt Lubelski Mieszkanie znajduje się na I pietrze z garażem 32,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

460 000 zł56 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie przy Metrze Wilanowska, po generalnym remoncie, do zamieszkania od dziś. Bardzo jasne wnętrze dzięki oknom z obu stron mieszkania, przestronny salon z aneksem kuchennym, w 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

399 000 zł41 m² 9 756 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł93 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

442 000 zł38 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe, położone w Centrum, w doskonałym miejscu, bo blisko Starego Miasta, parku - Ogrodu Krasińskich, też nie jest daleko do Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe Muranów przy Muzeum Polin. Mieszkanie na sprzedaż wielkości 55 m2 z czego w księdze 48,77 m2 a 6 m2 stanowi zabudowany balkon włączony do mieszkania. Rynek wtórny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

196 000 zł18 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

394 907 zł60 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to kameralny 5-kondygnacyjny budynek, znajdujący się w centralnej części dzielnicy Ursus, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Nowoczesna, nietypowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Chodkiewicza na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kompleksie Violino tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne Dwupoziomowe 85m2 mieszkanie na 3 pietrze (bez windy)+ miejsce garażowe w podziemnym parkingu. Bardzo jasne mieszkanie na trzecim piętrze ,w pełni wyposażone (sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże (po podłodze 120 m2), przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Międzylesia (żegańska) w budynku wielorodzinnym (rok budowy 2009). Mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 800 zł93 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie. Budynek z 2004r. z windą, osiedle zamknięte. Dobre połączenie autobusowe z centrum, samochodem ok. 15 minut. W pobliżu sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

530 000 zł70 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na cichym, zielonym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, dwustronne z oknami wychodzącymi na północny-wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 110 000 zł86 m² 12 928 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Szukasz apartamentu w stylowej kamienicy, która pamięta najlepsze czasy Warszawy? Takiego w samym centrum stołecznego życia, z wyjątkową atmosferą, ale też cichego - aby można było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

334 000 zł49 m² 6 773,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe Stary Anin wśród drzew kameralny blo informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż wielkości 49,31 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 45 mkw w apartamentowcu przy ul. Myśliborskiej na Białołęce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 590 zł48 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przytulne i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie. Inwestycja deweloperska Central Park Ursynów. Mieszkanie składa się z: *salonu *sypialni *lazienki *przedpokoju *balkonu Cechy mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka o pow. 27m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek wysoki 10 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyremontowane mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na ulicy Wyspiańskiego na Żoliborzu oficerskim w Warszawie; spokojna, bardzo cicha okolica, pełna zieleni a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

990 000 zł91 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i ustawne, mieszkanie o pow. 91 m2 z tarasem o pow. 4,8 m2 i ogródkiem o pow. 32 m2, w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter