dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 956 ogłoszeń

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 540 zł46,34 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

40 m , Mokotów | 8. piętro, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie w pigułce: - 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka + osobne wc + balkon Hall z szafą w zabudowie. - umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas! Szukasz mieszkania, do którego możesz po prostu wejść i zacząć mieszkać? A może szukasz mieszkania idealnego na inwestycję? Mam dla Ciebie świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52,41 m² 14 119 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe na bemowie | 52,41 m | zielona okolica przy wat opis Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,41 m , położone na parterze odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

2 384 568 zł93 m² 25 640,52 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej 47a w Warszawie. Lokalizacja ta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45,36 m² 12 985,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bokserskiej 40 na warszawskim Mokotowie (służew). Mieszkanie położone jest na parterze w ocieplonym budynku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł28 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek został wzniesiony w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł58,47 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł70 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania warszawa, powiśle (aleja 3 maja) Oferuję do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy na Powiślu, przy alei 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34,19 m² 18 397,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m , położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 250 zł25,50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 | 45 m | parter z balkonem | wifi | miejsce postojowe Chętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w cichym 2-pokojowym mieszkaniu na kameralnym osiedlu? Cenisz swój czas, dlatego chcesz mieć blisko do pracy lub dróg wyjazdowych z Warszawy? Mimo oddalenia od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł63,60 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ścisłym centrum Warszawy. Ciche, wygodne, z balkonem, blisko do Starego Miasta, w pobliżu Dworzec Centralny z dobrym dojazdem na lotnisko. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny trzypokojowy apartament na bemowie | nowa inwestycja 2025 | balkon | parking Nowy budynek z 2025 roku | W pełni umeblowane | 2 sypialnie | Miejsce w garażu podziemnym | Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 58 m , zlokalizowany w prestiżowej części Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 727 160 zł131,31 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Duży metraż | Taras | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Starej Ochocie, przy ul. Tarczyńskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 544 zł42,83 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne M2 z loggią na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, panoramiczne widoki i pełen komfort - apartament 93 m na wynajem, dolny Mokotów Prezentujemy wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament położony na 8. piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,48 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09.00 do 17.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - Całkowity koszt wynajmu: 3.485,72 zł + miejsce postojowe + prąd; -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58,10 m² 15 473,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przepiękne mieszkanie o powierzchni 58.1 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł28,90 m² 21 453,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,9 m zlokalizowana przy ul. Bruna jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł49,60 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48,47 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,47 mkw., położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku na Bemowie przy ul. Lazurowej 21. Starannie wykończone, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 318 zł67,06 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w przepięknej inwestycji, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Marymont w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 51 m - Warszawa, bemowo, ul. Budy Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Budy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie odnowione mieszkanie przy Parku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 439 zł39,09 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Warszawa Włochy | rynek pierwotny | odbiór II kwartał 2027 zakup na rynku pierwotnym bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 665 zł37,02 m² 20 817,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Warszawie przy trasach wylotowych lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy Mokotów - Służewiec. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł77,69 m² 23 812 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Lokal składa się obecnie z trzech niezależnych mieszkań, każde w pełni umeblowane i klimatyzowane. Od lat wynajmowane bez przerwy, obecnie w ramach najmu długoterminowego. :.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł42,81 m² 21 957,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję urocze mieszkanie przy ul. Fort Wola 12C. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia - idealna dla singla lub pary, czy też jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,51 m² 17 995,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,51 m to propozycja dla osób, które cenią prestiżową lokalizację oraz funkcjonalność przestrzeni. Lokal wyróżnia się ustawnym układem, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł88 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.