Mieszkanie, ul. Lazurowa

Lazurowa, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • 1 150 000 zł
  • 82,30 m²
  • 13 973 zł/m²

Zdjęcie

Marta Bzdyra

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Lazurowa, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 150 000 zł

82,30 m²

13 973 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 150 000 zł 82,30 m² 13 973 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
6/12
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1977
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

6/12

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1977

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (13 973 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 82,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1977
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/12
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 850 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: KINGDOM REAL ESTATE, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 92/15294/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3/4-pokojowe z balkonem, położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Lazurowej 12 na Bemowie, w sąsiedztwie nowo budowanej stacji metra Lazurowa .

Idealna propozycja dla rodzin poszukujących wygodnego wnętrza z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją z centrum Warszawy. (...)

Agent

Marta Bzdyra

503 003...

503 003 212

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Bzdyra

503 003...

503 003 212

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.