dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Wola,Warszawa

440 000 zł26 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz niedużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Oferta jest skierowana dla osób które mażą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 600 zł74 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Alei Stanów Zjednoczonych 34. Metraż: 70 m2 Przestronne, bardzo ustawne i jasne mieszkanie. Lokalizacja: przy pięknym jeziorku, idealne na spacery. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie(64m2) w Kamienicy zlokalizowane tuż przy pl. Bankowym. Mieszkanie sprawdzi się zarówno pod inwestycje jak i dla osoby prywatnej. Na podłodze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

586 000 zł38 m² 15 300,30 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,30 m -parter w 14-piętrowym bloku z 2020 roku-Warszawa, bielany, ul. Wólczyńska. Osiedle ogrodzone, monitorowane z ochroną i placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić zadbaną nieruchomość na Warszawskiej Pradze. Blok zlokalizowany jest przy ul. Opinogórskiej 3 w cichej i spokojnej części Pragi Południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu, okolica, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Centrum Warszawy. Wszystko w zasięgu ręki. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1968 roku-Warszawa, włochy, al. Dwudziestolatków. Balkon, piwnica, osobna kuchnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

Aktualizacja: rezerwacja do dnia 23.02.23 Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z windą, w centrum Warszawy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Brackiej 23 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 030 000 zł55 m² 18 778 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

.Ścisłe Centrum Warszawy! Kamienica z windą! Zapraszam na prezentacje mieszkania w jednej centralnych ulic Warszawy! Marszałkowska! Stacja Metra Świętokrzyska! Mieszkanie 54,85m2. 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, której bez wątpienia głównym atutem jest lokalizacja! W odległości 5 minutowego spaceru trafisz do Parku, teatru, wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio do wynajęcia od zaraz tuż przy Placu Zbawiciela. Oferuję na wynajem kawalerkę znajdującą się w kamienicy przy Alei Wyzwolenia w Warszawie tuż przy Metro Politechnika w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

509 000 zł42 m² 11 976,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania przytulne, dwa pokoje - 42,5 m2, do mieszkania lub na inwestycję pod wynajem, zlokalizowane na Warszawskim Gocławiu, przy ul. Fieldorfa 14. W skład lokalu wchodzi: - duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

688 050 zł29 m² 23 628,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 31 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. Studio wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Służewiec

Służew,Warszawa

649 000 zł49 m² 13 277,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Nowy Służewiec na Ursynowie przy granicy z Mokotowem (kilka minut samochodem od Galerii Mokotów). Mieszkanie o powierzchni 48,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pok | 135m2 | Balkon | Mokotów Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie, umeblowane o powierzchni 135 m2 znajdujące się na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, klimatyzowane, dwustronne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w pobliżu Metra Politechnika. Ze względu na rozkład będzie doskonałą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł29 m² 87,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie z antresolą o pow 29m2 w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej 58 , składające się z: - pokoju dziennego z antresolą - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wierzbno,Warszawa

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Metro*1/2 pokoje*sgh*z kw*cicho*park*zielono* Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 1/2-pokojowego mieszkania w Kamienicy z dala od ulicy ruchliwej w pobliżu Metra Wierzbno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / mieszkanie W kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej budynek: kamienica została wybudowana w latach 30-tych. Przedwojenny budynek z historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, w pobliżu stacji metra. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 47 m2 jasne i ciche w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

675 000 zł48 m² 14 151 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,7m2 znajdujące się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 135. Mieszkanie składa się z : - Sypialni (6,5m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cierlicka

Ursus,Warszawa

688 000 zł69 m² 9 971,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stylowe mieszkanie w kamienicy: z dużymi oknami, wysokim sufitem, o praktycznym rozkładzie pomieszczeń w cichej okolicy i z doskonałym dostępem do infrastruktury łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem na Pradze-Południe Studio z aneksem sypialnianym i oddzielną kuchnią o powierzchni dokładnie 30.7 m2 zlokalizowana na 7 piętrze 9 piętrowego budynku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 227 170 zł116 m² 27 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkład Apartament o powierzchni ponad 120 m2 znajduje się na ostatnim piętrze inwestycji, do którego wjeżdża bezpośrednio winda. Przestrzeń została zaplanowana na strefy - dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Centrum,Warszawa

490 000 zł33 m² 14 920,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Złotej 63a Z możliwością najemcy od 1. Dnia budynek: nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kameralnym 7-piętrowym budynku z windą z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł52 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować mieszkania, które znajduję się na Pradze Północ. Mieszkanie jest funkcjonalne, ma oddzielną kuchnie i dwa niezależne pokoje, wymiary pomieszczeń: pokój 25m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł110 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament 110 m2 3 pokoje, 2 Łazienki Taras 90m2 Garaż Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Zapłocie Metraż: 110 m2 Piętro: 1 z 2 Rok budowy: 2004 Stan prawny: odrębna własność Cena: 1.700.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie na Saskiej Kępie ul. Rzymska Nieruchomość o powierzchni 70 m2 składa się z salonu połączonego przejściem z pokojem, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Gocławiu (praga Płd.). Mieszanie położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym (bora-komorowskiego/fieldorfa) - dojazd do centrum komunikacją miejską 20 - 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

532 000 zł41 m² 12 956,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Doskonale skomunikowane, w otoczeniu zielonej Pragi Południe mieszkanie o powierzchni 41,06 m2, dwa bardzo widne pokoje, otwarta kuchnia. Nowoczesny design łączący salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł34 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie przy al. Jerzego Waszyngtona na Pradze Południe. Nieruchomość ma 35 mkw i składa się z dużego pokoju dziennego, oddzielnej przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chotomowska

Stara Ochota,Warszawa

599 000 zł46 m² 13 141,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, w którym od początku do końca możesz urządzić wszystko po swojemu? Dobrze trafiłeś, ponieważ mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nadzwyczajny apartament W centrum ze spektakularnym widokiem! lokalizacja: w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej. Dworzec Centralny, złote Tarasy i Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

429 500 zł38 m² 11 453,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę mieszkania 37.5 mkw, które jest zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji, blisko rozwiniętej komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, PKP) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Świetnie skomunikowana, >mordor >centrum>lotnisko> wylot na Kraków, katowice. Kilkadziesiąt metrów od budynku przystanek tramwajowy i autobusowy Mieszkanie w bardzo dobrym stanie ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Szybkiej 2 (włochy) w apartamentowcu z 2022 roku. *Lokal o powierzchni 28 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 095 000 zł80 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu 4 pokojowy komfortowy apartament (80m2) zlokalizowany w Ursusie. Mieszkanie w pełni wyposażone, o wysokim standardzie, urządzone według projektu architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

2 154 900 zł128 m² 16 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 127 mkw usytuowane na II piętrze bez windy idealne dla konesera przedwojennych zadbanych kamienic. Kamienica przedwojenna z 1936 roku (rozminowana w 1945 r.) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Grochów Południe,Warszawa

2 200 zł36 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem w dzielnicy Praga-południe. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja. Blok położony.