dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

479 000 zł45 m² 10 578,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 147,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Top lokalizacja! Śródmieście Pd/ ul. Koszykowa vis a vis Łazienek Królewskich. Idealne dla singla, pary, studenta czy jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam na prezentację. Do sprzedaży kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł36 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

(English below) Westate Praga ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę z balkonem przy ulicy Międzyborskiej w dzielnicy Praga-południe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł46 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w kamienicy na Pradze? Zależy Ci na balkonie, ciszy i jednocześnie świetnej cenie? Wszystko znajdziesz w tej ofercie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 302 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 znajdujące się na pięknym Osiedlu "wilno" na warszawskim Targówku przy ulicy Zamkowej 9 (wilno I Etap 4). Lokal z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

649 922 zł47 m² 13 851,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Co powiesz na oszczędność niemal 100 tysięcy na start? Tyle właśnie zyskasz, dzięki zakupie wyjątkowego 2-pokojowego apartamentu położonego w centrum Warszawy przy bajecznym Parku Skaryszewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

585 000 zł44 m² 13 337,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

!chętnie zamienię na mieszkanie ok 70m2 W legionowie! Dzień dobry. Mamy do sprzedania nasze mieszkanie wybudowane w 2016r. Znajduje się w Warszawie, na ul. Dzieci Warszawy 17D na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

379 000 zł29 m² 12,89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 31.03.2023! Kawalerka róg Czerniakowskiej i Gagarina- bardzo atrakcyjna lokalizacja! Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni niespełna 30m2 znajdującego się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Mokotów,Warszawa

907 200 zł81 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska w trakcie budowy. Oddanie iiq 2023 oraz następne. Osiedle położone jest w pobliżu centrum biznesowego na Mokotowie oraz Galerii Mokotów. Wygodna lokalizacja, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

645 000 zł53 m² 12 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam słoneczny, dwupokojowy apartament o pow. 53 m zlokalizowany na osiedlu Ewen Shiraz w pobliżu Ratusza Bemowo. Ewen Shiraz to z pewnością jedno z najciekawszych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne wnętrze, w eleganckim budynku, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. W bliskim sąsiedztwie Placu Europejskiego. Dla osób wymagających i ceniących tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje: (20,5 m2 dzienny z kuchnią, dwie sypialnie: 10 m2, 12 m2 oraz łazienka (3,5 m2) zapewniają wygodne warunki zamieszkania dla pary lub 2 niezależnych osób Na podłogach panele. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe mieszkanie 49m2 (salon z aneksem + 2 sypialnie) , z dużym balkonem w klimatycznym bloku blisko metra, na Starych Bielanach , z dużym balkonem w klimatycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

900 000 zł63 m² 14 191,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, 64 m2, w pełni wykończone, nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych nakładów, dostępne od zaraz. Wykończenie w wysokim standardzie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

385 000 zł26 m² 14 807 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę położoną na warszawskim Wilanowie, która usytuowana jest na 3-cim piętrze w budynku z 2013 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest przy Aleji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią na bielańskich Piaskach - ciekawa propozycja na start, dla rodziny z dzieckiem lub na cele inwestycyjne.!Mieszkanie aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Praga Południe - Grochów, ul. Kobielska 11 | 200 m od ronda Wiatraczna, autobusów i tramwai | 15 min tramwajem do stacji metra Stadion Narodowy 37 m2 | balkon ok 5 m2 | piwnica | piętro 4/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: śródmieście / Centrum / Blisko Metro / 49 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warchałowskiego

Imielin,Warszawa

479 000 zł31 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się piękna zielona okolica - ulica Warchałowskiego - bardzo blisko do stacji metro imielin Wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kto: osoba Prywatna kontakt:   co: mieszkanie 51 m2, 2 pokoje, osobna widna kuchnia i łazienka gdzie: warszawa, ul. Grochowska, przy samym rondzie Wiatraczna od kiedy: od zaraz za ile: 2600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł69 m² 13 768,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz luksusowego apartamentu o ustawnym rozkładzie, bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych? Lubisz przestrzeń a jednocześnie chcesz spędzać miło czas a rodziną? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

647 000 zł50 m² 12 940 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

DO sprzedaży mieszkanie W super lokalizacji znakomicie położone mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ulicy Idzikowskiego budynek zlokalizowany jest W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Bemowo,Warszawa

5 900 zł68 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z dużym balkonem, w dobrej lokalizacji, z doskonałą komunikacją, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jugosłowiańska

Centrum,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciepłe, jasne i przytulne - to najlepiej określające cechy apartamentu. Przepiękne widoki na panoramę Warszawy podczas zachodzącego słońca to niewątpliwe ogromy atut. Całkowicie przeszkolony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

897 000 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Żyj komfortowo! Zapoznaj się z naszą ofertą 3-pokojowego mieszkania na chronionym osiedlu, na Białołęce. Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonej Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 750 zł47 m² 79,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na zamkniętym osiedlu z wewnętrznym, zadbanym i zielonym patio. Położone na 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do szybkiej sprzedaży mieszkanie o pow. 91 m2 w wysokim budynku przy metrze Płocka. Budynek usytuowany jest w pobliżu skrzyżowania z ul. Wolską, doskonały dojazd do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

370 000 zł37 m² 9 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż cesja praw do lokalu mieszkalnego System płatności! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,41 m2 w Warszawie w dzielnicy Białołęka Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy i komfortowy Apartament z pięknym widokiem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia Mieszkanie składa się z aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 481 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę dwustronnego, jasnego 3-pokojowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w dzielnicy Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

914 166 zł75 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycję przy ul. Sytej rozpoczęto w II kwartale 2021 roku. Obejmuje ona 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 40 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

555 000 zł48 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,10 m2 (w tym pomieszczenie gospodarcze piwnica) zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Gocław,Warszawa

897 000 zł62 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Słoneczny 3-pokojowy apartament z oddzielną kuchnią, garderobą i bardzo dużym balkonem. Wykończony w wysokim standardzie, umeblowany i gotowy do zamieszkania. Położony na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

813 075 zł88 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 5 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 87,90m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł33 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

*** Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta *** Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem *** Nieruchomość: na powierzchni blisko 33 m2 składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 649 000 zł106 m² 24 997,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament, który nigdy nie był zamieszkały. Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul. Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wola ul. Złocienia | 700 m do metra Młynów 38 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | duża piwnica 7m2 | po remoncie | dostępne od już Mieszkanie o powierzchni 38 m2, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Grunt uregulowany - można kupić na kredyt, odrębna własność. Metro Trocka 50m od budynku. Mieszkanie przy ulicy Aleksandra Gajkowicza idealne pod inwestycje lub do zamieszkania przez rodzinę poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu , dwupokojowe mieszkanie 39 m2, z dużym tarasem 20m2 tuż przy Metro Słodowiec. | dla Kogo ? | Idealne dla singla lub pary. | atuty ? | Blisko centrum.