dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 328,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2021 r. 40,92 m. Fort Wola Dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone-wysoki standard. Gotowe do wprowadzenia - Warszawa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkania w atrakcyjnym miejscu. Powierzchnia 79,78 m2 na którą składają się: - słoneczny pokój dzienny (20,61 m2) z wyjściem na balkon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 247,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w super lokalizacji. Mieszkanie: trzypokojowe, przestronne, mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, ulokowane na 3 piętrze budynku z windą z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

648 000 zł49 m² 13 197,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nieopodal stacji metra Młynów przy ul Górczewskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie idealnie się nadaje na wynajem. Obecnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 797,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Ul. Igańska 3 Jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią i dużym balkonem położone na 1. piętrze, w budynku z przełomu lat 50 i 60. Osiedle Grochów w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 225 000 zł79 m² 15 519 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialny apartament w wyśmienitej lokalizacji! Budynek przy Ul. Słomińskiego znajduję się na granicy Śródmieścia i Żoliborza, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 948,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ustawne 2 pokoje z możliwością wydzielenia 2 sypialni lub zamknięcia kuchni na Ursynowie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Poniżej kilka słów o osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł75 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe przestronne mieszkanie położone w sercu Miasteczka Wilanów z tarasem. Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, 2-pokojowe mieszkanie na Bruna 6 (stary Mokotow), blisko Pola Mokotowskiego. Położone w dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko centrum przy stacji metra. Obok tereny zielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

1 009 800 zł54 m² 18 668,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 54,09m. W pełni wyposażone. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka. Klimatyzacja w salonie i sypialni. Balkon. Mieszkanie wynajmują dwie osoby, chcące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocławek

Gocławek,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gocławiu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie 2 lata temu. W sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowane są liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 usytuowane na Osiedlu Saska na warszawskim Gocławiu, przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł55 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na 4 piętrze w przepieknej kamienicy z 1930 roku przy ul. Poznańskiej. Scisłe Centrum, lokalizacja nie wymagająca rekomendacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 350 zł45 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *apartament (45,32 m2) z balkonem, wykończony w wysokim standardzie, na 1 piętrze apartamentowca citylink z ochroną i recepcją. *Doskonała lokalizacja, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

649 000 zł49 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą fantastycznego mieszkania znajdującego się przy ulicy Obozowej na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokojów, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem. *Lokalizacja dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Wyposażenie: *pokój: szafa, rozkładana kanapa, regaliki, komoda, stół +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Świeży towar, samo centrum kto: , westa home co: 2 pokoje, 34 m2, II piętro, gdzie: centrum. Ile: 649.000 PLN (masz inną ofertę? Daj znać) 34 m2, 2 pokoje Oddzielna kuchnia (ciemna) DO REMONTU Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

12 500 zł55 m² 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowy apartament 55m2 w samym centrum Warszawy. Apartament został wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

527 000 zł32 m² 16 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 32 m2 z osobną kuchnią na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na parterze z zadbanym ogródkiem o powierzchni 15m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wawer,Warszawa

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cicha I spokojna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł19 m² 142,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdzie: plac Trzech Krzyży, mokotowska, wilcza Odpowiednie na: gabinet, biuro, kameralny showroom. Zalety: centrum Miasta, quantum Fitness W kilku słowach: kameralny lokal położony w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

542 358 zł44 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położne przy ul. Kartaginy 1, niedaleko al. Wilanowskiej, przystanek autobusowy - 4 min pieszo, do metra Wilanowska - 8 min autobusem. Zielona spokojna okolica i dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Jest to całkowicie nowe mieszkanie, w którym znajdują się wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 616,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w Miasteczku Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie o powierzchni 48, 20 m2 składa się z: - doświetlonego salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

427 000 zł39 m² 10 848,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane przy ulicy Michała Drzymały 12 na warszawskim Ursusie - dzielnicy znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , parter w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku -warszawa, żoliborz, ul. Dymińska. Mieszkanie w stanie do częściowego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

270 710 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 476 000 zł72 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bardzo jasne i przestronny apartament z 20 metrowym tarasem! Budynek: narożne mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym apartaentowcu z 2019 roku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 233,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 6 marca po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Mam przyjemność przedstawić w pełni wykończone mieszkanie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji agencji :) Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia piękne mieszkanie z dobrą energią :) Ono nigdy nie miało być wynajmowane.ale życie bywa przewrotne i właściciel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 076,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 47,2 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Południe - 5 minut piechotą od Ronda Wiatraczna! Mieszkanie mieści się na 2 piętrze (z 4) bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestrzennego, niewyposażonego mieszkania, w którym otoczysz się swoimi ulubionymi meblami? Cenisz otoczenie zieleni z szybkim dostępem do komunikacji i infrastruktury miejskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

11 200 zł160 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia na ulicy Libijskiej 16. Mieszkanie o powierzchni 160 m składa się z: - pięciu sypialni - salonu - trzech łazienek -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij