dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

790 000 zł67,90 m² 11 634,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam zaszczyt zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z poddaszem lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Ursynowa: dojazd do ścisłego centrum samochodem zajmuje 20-30.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł143 m² 25 174,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania skrajny segment/mieszkanie bezczynszowe na nowoczesnym osiedlu warszawskich Bielan. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wysokość pomieszczeń na parterze i piętrze ok. 3m.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł27 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m zlokalizowane przy ul. Elbląskiej na warszawskim Żoliborzu, na które składają się : - salon (16,92 m2) ekspozycja wschodnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27 m² 22 592,59 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od ronda onz oraz 500m od hali mirowskiej. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł100 m² 199 zł/m²

 

Piętro:30/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, designerski apartament na 30 piętrze w Złotej 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 121 zł38,63 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na zielonym Ursynowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na Ursynowie. To lokalizacja, łącząca bliskość biznesowego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 000 zł32 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:13/33

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyposażony i umeblowany apartament - kawalerka - nie ma takich ofert w tej chwili na rynku pierwotnym - większy balkon, jaśniejsze ze względu na cenę. Towarowa Towers to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 150 zł56,52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 56 m - ul. Włodarzewska , Ochota (szczęśliwice) Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł73,19 m² 9 905,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prezentowane trzypoziomowe mieszkanie to funkcjonalne 3 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni całkowitej 98,19 m2 przy ulicy Pasłęckiej na Białołęce tuż obok Parku Ireny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł49,04 m² 17 026,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł63,52 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** standard: ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 447 zł43,67 m² 17 070 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł59,21 m² 18 577,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje. Klienci odświeżają mieszkanie. Ciche 3 pokoje przy metrze Ulrychów | 59,21 m | zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22,65 m² 17 615,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny w nowoczesnym apartamentowcu na Woli idealny pod najem krótko- i długoterminowy. Najważniejsze atuty: kompaktowy, funkcjonalny układ duże okna świetne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł51 m² 16 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, przytulne mieszkanie z klimatem położone w sercu Pragi-Południe jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy cenionej za świetną komunikację z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przestronne studio w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama, niczym nie zasłonięty widok. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie wyposażone i urządzone. Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł23,50 m² 18 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią Konduktorska, prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa okazja - zamieszkaj na Mokotowie za mniej niż 440 tys. zł. Ta przytulna kawalerka przy ul. Konduktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36 m² 15 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł110,40 m² 18 568,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

110 m2 trzy sypialnie Osiedla Saska z dużym balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, dwustronny apartament o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,80 m² 77,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Plaza II to niezwykle przyjemny kompleks nieruchomości położony w sercu warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Bukowińskiej 8. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81 m² 11 716,05 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 12. piętrze w budynku na warszawskim Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie bezczynsowe księga wieczysta jest dla czałej nieruchomości, uregulowana sprawa gruntu, natomiast lokal nie posiada kw preferowany zakup za gotówkę! Idealne dla młodej pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37 m² 16 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 509 zł40,13 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł96 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł118,05 m² 18 212,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1948

Unikatowy dwupoziomowy apartament na sprzedaż przy Nowym Świecie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 330 zł84,36 m² 19 800,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Kiprów w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,30 m² 16 040,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Wolskiej 165. Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą najmem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Stawki. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie - na pograniczu Muranów i Wola, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,80 m² 16 066,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ursynów apartament na Kabatach. Lokalizacja Apartament położony blisko stacji metra Kabaty a do Lasu Kabackiego kilkaset metrów spacerem. Świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję dwustronne, 80-metrowe mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wygodę oraz poczucie harmonii przestrzeni. Jest to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł42,30 m² 14 751,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone przy ul. Maltańskiej na 8 piętrze budynku z windą. Budynek wyremontowany z ładną elewacją, czystymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 593 zł38,29 m² 23 650,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W sercu mokotowa Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł50,64 m² 19 470,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 50.64 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36,17 m² 17 970,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bardzo blisko centrum. Bardzo duża kawalerka, przestronna, gotowa do zamieszkania. Wyposażona w meble i sprzęty. Dużym atutem są szafy w salonie.