dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 21 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - pokoju - Holu -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł29,62 m² 19 918,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Bemowie. Kawalerka o powierzchni: 29.62 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

752 500 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,15 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

K&s partners feruję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - Stara Miłosna. To idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 603 zł51,17 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3 pokoje 51 m2 z ogródkiem 24 m2 - Bemowo Chrzanów Cena: 801 603,00 zł To idealna propozycja dla Rodzin z dziećmi zdalnie lub jako inwestycja pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy serdecznie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na 8 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Woli, w pobliżu Rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł30,15 m² 16 119,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Czas na mieszknie W niższej cenie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa! I podatku pcc 2% Metraż: 30,15 m2 Dzielnica: mokotów Dolny - zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,50 m² 17 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu soho na Pradze Południe w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

794 999 zł57 m² 13 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem francuskim, po odświeżeniu - idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł55,70 m² 15 619,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem, dostępne od zaraz, zlokalizowane na Saskiej Kępie. To funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł86 m² 18 941,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[eng below ] W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską dostępną do.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja 2 pokoje | 47,80 m | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł84,70 m² 9 208,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67 m² 16 417,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 142 m z panoramicznym widokiem i werandą, tuż przy Parku Mirowskim, a jednocześnie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł59,38 m² 20 966,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu "aura Mokotów ". To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej. Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²