dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olgierda

Targówek,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Mieszkanie położone w sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 499 zł42 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne, 2 pok. mieszkanie 42m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments na Woli tuż przy Centrum (adres: ul Giełdowej 4). Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

5 900 zł70 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament wraz z miejscem postojowym w Rezydencji Arteco. Rezydencja Arteco to nowoczesne osiedle, które zapewni pełen komfort swoim mieszkańcom. jest swoistym dziełem sztuki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł52 m² 22 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie z duszą i klimatem w samym centrum Warszawy. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana. Mieszkanie jest na komfortowym 1 piętrze(kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł27 m² 29 259,30 zł/m²

 

Piętro:20/24

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na ulicy Chmielnej: - widne, przestronne i słoneczne, z oknami z pcv, - w bloku nowe windy, przestronne klatki schodowe, wymienione zostały piony wodno-kanalizacyjne, - 26,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

990 000 zł57 m² 17 398,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokoje mieszkanie o powierzchni 56,9m2 w doskonałej lokalizacji na osiedlu Służew nad Dolinką na Mokotowie, przy ul. Mozarta, blisko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki Północne,Warszawa

1 502 500 zł110 m² 13 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje I taras I metro I bez pcc Piękny i przestronny i bardzo funkcjonalny Apartament znajduje się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynkiu Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa okolica, mieszkanie z balkonem usytuowane od cichej strony w kamienicy z cegły z lat 50 po remoncie elewacji i wszystkiego wewnątrz. Idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł94 m² 17 967,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate przedstawia przestronny apartament w kameralnej inwestycji! Czteropiętrowa zabudowa na strzeżonym osiedlu przy Al. Wilanowskiej. Lokalizacja Osiedle sąsiaduje z Rezerwatem Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,8 m , usytuowane na 9 piętrze w apartamentowcu z 2016 roku zlokalizowane -warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł57 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| lokal mieszkalny, bardzo widny, umeblowany, składający się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, widnej łazienki z toaletą i przedpokoju z 2 pojemnymi szafami; z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

829 000 zł79 m² 10 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czy poszukujesz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w miejscu, gdzie harmonijnie łączy się miejski rytm życia z oazą spokoju? Przedstawiam mieszkanie przy ulicy Karabeli na Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy Grójeckiej 214 *mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu *lokal o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Witolin,Warszawa

2 499 zł42 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Bardzo przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz wnęką sypialnianą. Ze względu na układ oraz powierzchnię mieszkanie jest idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Sokratesa 2b *powierzchnia 40 m2 *piętro 3 *ogrzewanie centralne *miejsce postojowe w cenie Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, regał, szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Ochota,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje na Ochocie do wynajecia. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 700 000 zł93 m² 18 189,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane 100 metrów od stacji metro Ursynów. To najkorzystniejsza lokalizacji w tej części Warszawy - z widokiem na las i miastem na wyciągnięcie ręki. Znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł80 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej lokalizacji - w kamienicy w centrum Warszawy, na pograniczu Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej na Żoliborzu. Doskonałe jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Ciche i świetnie skomunikowane osiedle. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 985 441 zł130 m² 15 272,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie | Bemowo I 3 pokoje I taras I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym Apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

560 000 zł28 m² 19 649,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie : Jedno pokojowe po remoncie, bardzo słoneczne - pd/zach Pokój 17m. balkon 1m. Kuchnia w aneksie połączona z holem - razem 8m. Łazienka z wanną 3m. Piwnica 2m. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

769 000 zł56 m² 13 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie przedstawiam Państwu mieszkanie na Warszawskim Mokotowie, w znakomitej lokalizacji. Informacje: - metraż:56,2 m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 0 z 12 - Rok budowy: 1972 - Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 29,5 m2 zlokalizowana w kameralnej okolicy na Pradze - Południe przy ulica Osowskiej 18. Mieszkanie idealne na start! Nieruchomość dla osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 899 zł54 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na Pradze-Południe, przy ulicy Okulickiego 5. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

20 000 zł154 m² 129,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjatkowy penthouse 154M2, ogród na tarasie 240M2 Z jacuzzi, eko park, chodkiewicza dostępne od kwietnia! budynek: osiedle Eko-Park usytuowane jest w zielonej części Mokotowa tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

960 000 zł56 m² 17 266,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kameralna i cicha okolica, wyremontowana kamienica, balkon, parking przy budynku oraz duże okna. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, piękne mieszkanie o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Powiśle,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- -english version- - spacious, functional apartment located in a cosy apartment in South City Centre. Very good location in terms of the availability of stores and all kind of services, small distance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 496 000 zł119 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które właśnie pojawiło się na rynku! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w świeżo ukończonej inwestycji na Bemowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 391 910 zł84 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syreny

Wola,Warszawa

758 500 zł51 m² 14 834,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wola Młynów - ul. Syreny w odległości 300 m metro Młynów lub Płocka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe | 700m do stacji kolejowej Warszawa Wola | 3 km od Pałacu Kultury 51,13 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaspijska

Stegny,Warszawa

1 200 000 zł85 m² 14 197,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Stegny - 4 pokojowe mieszkanie dobrze naświetlone i ciche. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym. Dwie windy. Cztery mieszkania na piętrze. Strona Płd-Wsch. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł95 m² 274 zł/m²

 

Piętro:41/54

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 716,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Idealne mieszkanie do wprowadzenia od zaraz lub pod inwestycje! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie gotowym do wejścia, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

529 000 zł18 m² 28 687,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kto: totu Nieruchomości Co: kawalerka 18,44 m Gdzie: puławska 104, mokotów, warszawa. Za ile: 529 000 zł Minimalizm to Twój nowy styl życia! Lokal: ta kawalerka jest tak mała, że dochodzi tu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł45 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie w pięknej kamienicy na Nowym mieście tuż obok Multimedialnego Parku Fontann czyli jednej z największych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Nowolipki,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 515,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: mieszkanie sprawiające wrażenie znacznie większego, niż jest w rzeczywistości. Zostało wykończone z użyciem dobrej jakości materiałów i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Okopowej 45 *na powierzchni 33 m2 znajdują się salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój *bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe - 1. piętro w 3-piętrowej kamienicy na Starych Bielanach, 8 minut od metra, obok przystanek autobusowy Salon, kuchnia, sypialnia, wszystkie pomieszczenia oddzielne, zamykane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij