dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 57m2, piętro 8/10 z windą, w budynku z 1972r. przy Al. Niepodległości, mokotów Wierzbno. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłodna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 200 zł26 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niewielkie dwupokojowe mieszkanie z oddzielną małą sypialnią, kuchnią, łazienką z kabiną prysznicową. Mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę zachodnią Warszawy. Zamieszkaj przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 801,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36,7 m2, przy ul. Modzelewskiego 94 w Warszawie. Lokal składa się z: - przestrzennego pokoju dziennego, połączonego z funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł45 m² 15 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne i jasne mieszkanie z pięknym widokiem na okolicę, znajdujące się na Sadach Żoliborskich, tuż przy Glinianka Włościańskich. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną z oknem kuchnią znajdujące się na wysokim parterze 4 piętrowego budynku przy ul. Kijowskiej 11 na Pradze Północ. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 856,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Warszawy i lokalizacja jest dla Ciebie kluczowa bo nie chcesz tracić czasu na dojazdy - oto oferta dla Ciebie! Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe (2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

449 000 zł32 m² 13 815,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne dwupokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,45m2, które znajduje się w Warszawie Wesołej, na uroczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

585 000 zł35 m² 16 932 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Stary żoliborz - blisko plac lelewela oraz stacja metra marymont Cicha, widna i bardzo przytulna kawalerka znajdująca się na 4. piętrze w 4- piętrowym budynku z .drugiej połowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

840 000 zł58 m² 14 565,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ciekawe, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Niniejsza nieruchomość ulokowana jest na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy ul. Marywilskiej 13a. Budynek Nowocześnie wykończony budynek z przeszklonymi balkonami, oddany został do użytkowania w grudniu 2022 r. Inwestycja pod nazwą Nowa Sfera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie na Natolinie z nową kuchnią ikea. Mieszkanie jest świeżo malowane. Mieszkaniu towarzyszy 12m2 balkon z widokiem. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 55 mkw. usytuowany na ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie po generalnym remoncie i wykończone w najwyższym standardzie. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

820 000 zł60 m² 13 643,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wynajmy Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach do remontu. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, dwustronne z dużym potencjałem do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

570 000 zł27 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam bezpośrednio piękną kawalerkę przy ul. Anielewicza 45 na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 783 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

.Muranów! Śródmieście nieopodal Stacja Metra Dworzec Gdański! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 55,40m2. Usytuowane przy jednej z centralnych ulic Warszawy al. Jana Pawła II. Mieszkanie 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Mokotów,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Apartament w Śródmieściu Warszawy w świetnej lokalizacji przy Placu Unii Lubelskiej. Powierzchnia 44 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

442 652 zł28 m² 15 809 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkania w słonecznej Walencji, hiszpanii. Te nowoczesne mieszkania o powierzchni od 25 do 48 m2 są już całkowicie wykończone i w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

889 000 zł58 m² 15 222,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4m2 zlokalizowane na Ursynowie / Natolin. ( 500 metrów od stacji Metra ) Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

810 500 zł38 m² 21 328,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty Martyna Płaneta tel. 2-pokojowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 38 m2 z komórką lokatorską na Woli. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

649 500 zł44 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Victoria Dom w Warszawie przy ul. Szlacheckiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 300 zł46 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkane pierwszy raz wynajmowane - wszystkie meble i sprzęty są nowe. Miejsca garażowe w cenie! Siłownia, sauna w cenie dla mieszkańców budynku! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

515 000 zł28 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

obejrzyj film z nieruchomości najważniejsze cechy nieruchomości: - powierzchnia: 27,21 m2 - Wola, nowolipki, przystanek Okopowa - 15 minut pieszo do Ronda daszyńskiego - kawalerka - top lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

495 000 zł39 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja do dnia 25.01.2024 roku. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawne dwu-pokojowe bez balkonu usytuowane na wysokim parterze 3-piętrowego bloku z 2000 roku. Kompleks ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 Na w/w powierzchnię składa się salon z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie z antresolą, usytuowana na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Bronisława Pietraszewicza "lota". Osiedle zamknięte. Mieszkanie przeznaczone dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma zarządzająca nieruchomościami mrentals oferuje do najmu 2 pokojowe mieszkanie, 50m2 z oddzielną kuchnią zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Pełczyńskiego 22a. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

659 999 zł37 m² 17 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 36,71 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 20,35 m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | wschodnia ekspozycja +.