dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

428 000 zł20 m² 21 948,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 19,50 m2 zlokalizowana na Żoliborzu przy ul. ks. J. Popiełuszki. Mieszkanie usytuowane na VI piętrze w budynku z lat 70. XX wieku. Budynek w dobrej kondycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Powierzchnia ok 40 m 2 z łazienką i kuchnią. Kuchnia w pełni wyposażona, całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

545 000 zł34 m² 16 076,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży uroczej i przytulnej kawalerki o powierzchni 33,90 m , znajdującej się na warszawskim Mokotowie (sielce). Lokalizacja cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe mieszkanie na Tarchominie, ul. Myśliborska. Powierzchnia lokalu to 37 m2, 2 pokoje, piętro 1 z 4, rok budowy to 2016 r. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

719 000 zł53 m² 13 479,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji Bródna Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,34 m2, położone na drugim piętrze w 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

729 000 zł34 m² 21 696,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie w Centrum Warszawy! Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 33,60 m.kw. , składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

444 000 zł20 m² 22 538,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19,70 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku -warszawa, żoliborz, ul. Władysława Broniewskiego. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 401,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu Propozycję mieszkania jednopokojowego na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym. przedpokoju, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł28 m² 21 017,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Batorego - tuż przy metrze Pole Mokotowskie oraz przy uczelni sgh. Mieszkanie o powierzchni 28,50 m2, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sielce na Dolnym Mokotowie to zdecydowanie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w Warszawie. Świetna infrastruktura i połączenia komunikacyjne do wszystkich części miasta są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

948 000 zł71 m² 13 314,60 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie - bez pośredników! świetna lokalizacja: ochota szczęśliwice 71,2 m , 3 pokoje cena: 948 tys. zł (czyli 13 315 zł / m - to najniższa cena za m w okolicy!) Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

3 800 zł35 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania w Centrum Warszawy, obok Stacji Metro Świętokrzyska Lokalizacja: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w samym sercu Warszawy, tuż obok stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

37 500 zł173 m² 217 zł/m²

 

Piętro:36/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem na południowy wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

663 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby realizowane przez Dom Development).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 1/8 z windą w budynku z 2003r. przy ul. Pileckiego, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub 2-3 zaprzyjaźnionych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 266 100 zł90 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które właśnie pojawiło się na rynku! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w świeżo ukończonej inwestycji na Bemowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, a zarazem bardzo przestrzenne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji. Tuż przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe. Do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

910 000 zł83 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedaję trzypokojowe mieszkanie do remontu, o powierzchni 83m2 na kameralnym osiedlu przy ulicy Znanieckiego na Gocławiu. Niezwykle przestronny salon i kuchnia daje możliwość rearanżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

874 000 zł43 m² 20 138,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Skanska na pograniczu Bielan i Żoliborza. Ustawny pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna, częściowo otwarta na pokój, ustawną sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

656 250 zł38 m² 17 495,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema! Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju połączonego z widnym aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienki razem z wc, pojemnej garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 800 zł35 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów. Mieszkanie o pow.35 m2, drugie piętro, 1 sypialnia, oddzielna toaleta. Fantastyczne mieszkanie dla singielki/singla, ciche, kilka kroków do wejścia Metro Wierzbno. Lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

539 000 zł40 m² 13 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie na zielonej Białołęce przy ul. Siecznej - Osiedle Lewandów. Budynek jest z 2011r. Osiedle ogrodzone o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną przy ul. Bruna 2 na warszawskim Mokotowie, mieszczącą się w budynku z 1968 r., tuż przy metrze Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

785 000 zł49 m² 16 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w mega ofercie położone w bardzo dogodnym miejscu. W centrum Warszawy, ale na tyłach głównych arterii ulic warszawskich. Przy parku i z dużą ilością zieleni, co nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

899 868 zł76 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na rynku wtórnym zlokalizowanego przy ul. Łukowskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal położony jest w doskonale skomunikowanej, okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

775 000 zł39 m² 20 020,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. For English scroll below | On parle français Dwupokojowe mieszkanie z 2023 roku o powierzchni 38.71 m2 znajduje się na 5. piętrze 8-piętrowego budynku. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

867 000 zł51 m² 16 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,04 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2020 roku -warszawa, białołęka, ul. Myśliborska. Blok jest jednym z etapów miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

725 000 zł48 m² 15 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Lokal ma 48 mkw i znajduje się na czwartym piętrze (z 4.) w budynku z wielkiej płyty z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

838 000 zł67 m² 12 507,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania rozkładowe , dwustronne 3 pokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od metra ok. 300-400m Mieszkanie jest do remontu kapitalnego ale okna są już wymienione kilka lat temu na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

670 000 zł39 m² 17 179,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia (5,9 m2), - salon (17,3 m2), - sypialnia (8,8 m2), - przedpokój (3 m2), - łazienka (3,6 m2), - balkon Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Gocławek,Warszawa

3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Bukowskiego. Lokal o powierzchni 71 mkw. mieści się na 5. piętrze w bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 230 900 zł74 m² 16 588,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około 32 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

978 000 zł74 m² 13 288 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

612 000 zł46 m² 13 362,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 8 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Bemowie (jelonki). Mieszkanie składa się z: - dwóch odrębnych pokoi; - kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w idealnej lokalizacji na Starej Ochocie. Super propozycja jako mieszkanie dla własnych potrzeb lub inwestycja na najem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe 50,70m 1 piętro. Dwustronne , wsch-zach. Gotowe, do wprowadzenia się. Kuchnia ok.9m w zabudowie ze sprzętem (piekarnik, płyta, zmywarka, lodówka, pralka) Łazienka ok.3,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

3 110 zł60 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 11/14 z windą w budynku z 1978r. przy ul. Noskowskiego, mokotów, służew. Idealne dla rodziny lub studentów. Cena: 3110 zł + 890 czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1976r. Budynek jest bardzo dobrze zarządzany i na bieżąco modernizowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 35 m2, piętro 5/6 z windą w budynku z 1978r, przy ul. Złotej, wola , Mirów. Świeżo po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3600 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij