dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Bezposrednio! Agencjom prosze nie dzwonic! nie płacimy prowizji! Mieszkanie na sprzedaż 60M2 na Saskiej Kępy, przy al. Stanów Zjednoczonych (budynki 16-20) w Warszawie. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

755 000 zł65 m² 11 579,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania 3 pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w samym sercu Bemowa przy ul. Blatona. Lokal składa się z : przestronnego przedpokoju salonu z wyjściem na balkon - 18 m2 Pokój -14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

242 240 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 15,14 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

336 900 zł22 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 22,46 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

649 000 zł33 m² 19 477,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam mieszkanie z bardzo funkcjonalnym układem z dużym balkonem w świetnej lokalizacji Branickiego 21a na Wilanowie. Mieszkanie: mieszkanie obecnie wynajęte, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko W naszym biurze! metro kondratowiecza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 30000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania 868000 zł komórka 30000 zł łaczna wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł39 m² 13 205,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36 m2, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł98 m² 11 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Podstawowe informacje Jasny i wygodny 4-pokojowy apartament w zielonej i cichej okolicy o niskiej zabudowie. Idealny dla kilkuosobowej rodziny poszukującej ciszy i relaksu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

998 000 zł59 m² 16 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne mieszkanie 3 pokojowe na Pradze Południe Oferujemy na sprzedaż niezwykle przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,31 m2. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, usytuowane na Bemowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

670 000 zł24 m² 28 270 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Podstawowe informacje / atuty Unikatowy widok na Stare Miasto i panoramę Warszawy. Budynek z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Topowa lokalizacja - metro / tramwaj / autobus / liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne, kompaktowe trzy pokoje 92m2 na Saskiej Kępie, przy ulicy Saskiej. Cicho i spokojnie. Mieszkanie po remoncie generalnym, wymianie wszystkich instalacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

554 950 zł37 m² 14 998,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Praga-Północ, ul. Darwina | 400m do przystanków autobusowych i tramwajowych przy rondzie Starzyńskiego | 700m do stacji kolejowej Warszawa zoo | 1,5 km do stacji metra Szwedzka lub Wileńska | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania 35,5 mkw z balkonem w budynku z 2007 roku w Nowodworach. 5 minut spacerem od przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie na 1 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej (bliżej Wilanowa). Mieszkanie o pow. 80 m2 składa się z salonu z półotwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na zemkniętym osiedlu w 4-piętrowym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 569,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 32,05 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Trąby 2 w Warszawie, dzielnica Białołęka. Rok budowy 2020, mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 10 minut od Metra Młynów. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół czy pary. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Praga-Południe,Warszawa

1 950 zł18 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 18 m2 położone w Warszawie przy ul. Zgierskiej 7 Składa się z: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39 m2 na Grochowie, ul. Bliska. W skład lokalu wchodzą: - pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgrowska

Targówek,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 165,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe tuż obok stacji Metra Targówek. Największe atuty nieruchomości: - ostatnie piętro, nikt nie tupie nad głową, - piękny widok na centrum miasta, nic już się nie wybuduje przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Stara Praga,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stara Praga ul. Floriańska. Widok na Bazylikę św. Michałą i św. Floriana. Mieszkanie po remoncie: pokój z wydzielona wnęką na sypialnie z oknem. Nowe wyposażenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł103 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wykończone w najlepszych materiałach, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy ul. Odkrytej 38. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 i 4-tym piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żerań,Warszawa

869 000 zł74 m² 11 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetnie zaaranżowane i wyposażone mieszkanie, po generalnym remoncie w grudniu 2023. Zoptymalizowana przestrzeń idealna również dla większej rodziny jak również idealna pod wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

758 000 zł41 m² 18 487,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

English version below українська версія нижче Sprzedaż bezpośrednia. Dziękujemy za współpracę agencjom i pośrednikom. Oferowane mieszkanie znajduje się na ostatnim (siódmym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

659 000 zł49 m² 13 468,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Idealne dla młodej pary, singla lub małej rodziny, które cenią sobie komfort i funkcjonalność w nowoczesnym stylu. To mieszkanie łączy w sobie przemyślany układ z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Imielin,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 041,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania ładne 2 pokojowe umeblowane mieszkanie 48m2 przy ulicy Malinowskiego na Imielinie. Rozkład : Mieszkanie bardzo ustawne , pokoje rozkładowe salon z wyjściem na balkon ok 18m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 920 000 zł83 m² 23 132,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wolne od zaraz-całkowicie wyposażone! Polecam i Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknie wykończonego i umeblowanego apartamentu 4-ro pokojowego (ok.83 m2) z bio kominkiem, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł84 m² 16 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. - budynek bez windy - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Muranów,Warszawa

565 000 zł26 m² 21 401,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 26,4 m2 znajdującą się na pograniczu Muranowa i Nowolipek! Mieszkanie mieści się na 1 piętrze (z 9) w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 180 zł26 m² 83,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie w pobliżu lasu Kabackiego i metra Natolin. Umeblowany pokój (meblościanka, kanapa rozkładana, stół, dwa krzesła, dywan, szafa) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na 2 pietrze, w 8 piętrowym budynku. Pokoje: dzienny 21mkw z loggią ok. 4,85mkw i sypialnia ok. 8mkw, umeblowane. Kuchnia jest zabudowana, wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

** wyjątkowe mieszkanie I przestronne I 3 pokoje I 50,7 m2 praga południe ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Państwa, do wynajmu rewelacyje dwa pokoje w komfortowej lokalizacji. Lokal : - Salon z wyjściem na duży balkon (wschód ) - Sypialnia od strony wschodniej - Ustawny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

570 000 zł42 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ul. Broniewskiego na Bielanach-Piaski. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

849 000 zł47 m² 18 218,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do sprzedania przytulne, 3 - pokojowe mieszkanie, dwustronne, słoneczne, duże okna, rozkładowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł92 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Opis budynku: mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 550 000 zł69 m² 22 463,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania z obszernym tarasem i balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

1 920 000 zł83 m² 23 132,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 720,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2002 roku, usytuowanym przy ul. Aluzyjnej na Białołęce. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 392 000 zł66 m² 20 995,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3m2, usytuowane na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1997 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ksawerów. NA powierzchnię mieszkania składa.