dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

5 500 zł46 m² 119,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Ordona na prestiżowym osiedlu Vis a Vis Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł56 m² 23 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 27.5m2 i 26.5m2 usytuowane na parterze w budynku z lat 50tych w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Kapitalne miejsce - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 676,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Grunty uregulowane! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,74 m2. Mieszkanie znajduję się w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Bielany, ul. Klaudyny 32. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

719 900 zł52 m² 13 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na Woli w pobliżu metra Księcia Janusza. Atuty nieruchomości: - doskonały punkt komunikacyjny - rozkład mieszkania - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta okazja! cena mieszkania 740000 zł garaż 2 szt po 39000 zł łączna cena 818000 zł. Rewelacyjna lokalizacja , mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu strzeżonym, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha 43,5m2 | 3 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | 7 piętro z windą | autobusy i tramwaje w promieniu 300m | 500m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie dwu pokojowe mieszkanie na Bemowie o ustawnym układzie pomieszczeń z pięknym widokiem na centrum Warszawy :) Mieszkanie o powierzchni 45,83 m2, w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasteura

Stara Ochota,Warszawa

966 000 zł46 m² 20 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

To mieszkanie to prawdziwa perełka w sercu Starej Ochoty. Z jednej strony cisza i zieleń, a z drugiej pełen dostęp do uroków życia w centrum miasta. Przestronne, jasne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

715 000 zł40 m² 17 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Puszczyka 20 na Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 350 zł42 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, o powierzchni 42,40 m2 w dobrze skomunikowanej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej 17/19. Jest to świetny punkt komunikacyjny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 201,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wolfkego 12a na bemowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 53.19 m2 Piętro: 6 (z WINDĄ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

508 000 zł42 m² 12 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie > 42 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > 1 piętro > balkon 4,4 m2 > miejsce parkingowe w garażu podziemnym + 20 tys. > stan deweloperski > mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Górce,Warszawa

1 069 000 zł77 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 1994r., Bemowo, Górce. Świeżo po remoncie (nowe okna i podłoga), idealne dla pary, rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Woli o powierzchni 32 mkw, składająca się z: - przestronny pokój z balkonem - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

696 890 zł35 m² 19 991,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Walentego Majewskiego Skorochód na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość o powierzchni 34,86 mkw. znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne = Zapraszam na #mokotów - moja kolejna propozycja to mieszkanie 38 metrowe na 5 kondygnacji - do własnej aranżacji - częściowo wykończone, wolne, można zacząć wprowadzać własne pomysły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

835 000 zł51 m² 16 372,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż, piękne i słoneczne mieszkanie w zielonej części Żoliborza między Sadami Żoliborskimi a Placem Grunwaldzkim. Atuty nieruchomości: - doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu umeblowanego mieszkania o powierzchni 61 m2 położonego przy ul. Długiej 8/14. w Warszawie Lokal przeznaczony jest dla maksymalnie 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

1 355 000 zł105 m² 12 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego i bardzo funkcjonalnego 5 - pokojowego II poziomowego mieszkania znajdującego się na 3 oraz 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tym razem zapraszam na #ochotę #rakowiec. = świetne, aktualnie 3 pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju, dwustronne mieszkanie, do zamieszkania lub remontu w zależności od potrzeb. =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka o powierzchni 27 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku. Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates przedstawia 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość wyremontowana czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie o metrażu 58 m mieści się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 073 000 zł65 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Włodarzewskiej 57h, wchodzące w skład spółdzielni Mieszkaniowej Włodarzewska II Osiedle mieszkaniowe "włodarzewska 57`' Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Górny Mokotów,Warszawa

679 900 zł38 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne Chcesz zamieszkać w Warszawie, na Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 66,3 m2, piętro 2/12 z windą, w budynku z1978 r., Bielany Chomiczówka. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealne dla rodziny, inwestycyjnie pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 422 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Marzysz o własnym kącie, gdzie będziesz mógł zrelaksować się po ciężkim dniu? A może szukasz miejsca, które stanie się ciepłym gniazdkiem dla Ciebie i Twojej drugiej połówki? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dalii

Stara Miłosna,Warszawa

680 000 zł93 m² 7 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: stara Miłosna ul. Dalii | Blok z 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

503 645 zł27 m² 18 792,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż pięknie wykończona kawalerka po generalnym remoncie przerobiona na 2 pokoje o powierzchni 26,8 m2 wraz z piwnicą. Podstawowe informacje: budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

846 000 zł59 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 59,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), zadbane i czyste. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 959 000 zł98 m² 19 989,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż luksusowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 98 m2, do którego należą dwa duże tarasy o łącznej powierzchni 90 m 2 , usytuowany na 7 (ostatnim) piętrze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - Warszawa, ul. Żelazna 27 ** Oferujemy do wynajęcia **2-pokojowe mieszkanie** z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, położone praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Specyfikacja: 2 pokojowe 42 m mieszkanie w spokojnej okolicy Bielan. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, że jest ono idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

454 000 zł19 m² 23 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna kawalerka na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej. Lokal na parterze w niskim budynku z lat 50-tych. Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem +piwnica. Budynek bez windy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

709 000 zł48 m² 14 926,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Narożne, 3 pokojowe o powierzchni 47,5m2 z balkonem (ok. 1m2). Przynależy piwnica (ok. 2,5m2) oraz wózkownia. Mieszkanie po generalnym remoncie , dostępne od zaraz , 3 pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

579 000 zł28 m² 20 641,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Mieszkanie na I piętrze po remoncie w 2019 roku (z wymiana instalacji elektrycznej). Do lokalu przynależy schowek- komórka około 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popradzka

Falenica,Warszawa

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Popradzkiej w dzielnicy Wawer. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się z sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

917 840 zł60 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości Przedstawiam Państwu ustawne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielna kuchnią o powierzchni użytkowej 59,6 m2. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Ochota -.