dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 549 000 zł68 m² 22 613,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

945 000 zł47 m² 20 106,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze wraz z garażem w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Ostoja Wilanów, które wyróżnia się zieloną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

769 000 zł64 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaoferować funkcjonalne jasne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i loggią o łącznej powierzchni 64,3m2. Mieszkanie położone na Bemowie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

498 927 zł35 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka Brzeziny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,89 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Saska Kępa,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47 m2, parter/5, w budynku z 2024r. przy ul. Lizbońskiej, praga Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 4500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 317,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam dziś do zaoferowania Państwu 1-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Gagarina 27 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 1-pokojowe (ekspozycja północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 998 800 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ścisłe Centrum Warszawy! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 105,20 m , usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu z końca lat 90-tych zlokalizowane w Warszawie - Wola ul. Łucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fiołków

Stara Miłosna,Warszawa

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Digitalbroker prezentuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , położone przy ulicy Fiołków 12. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 56,5 m2, piętro 3/6 z windą, w bloku z 2023 r. przy ul.Borsuczej, Włochy Raków. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4700 zł + 850zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

688 000 zł38 m² 18 346,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Budynek zadbany, klatki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 750 000 zł79 m² 22 065,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania - Woźniakowski Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanego architekta i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Żoliborzu przy ul Władysława Broniewskiego. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 37,80 m2 składa się: salon z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

1 980 zł43 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Tyszkiewicza 13 w Warszawie *powierchnia 43 m2 *parter *do dyspozycji najemcy ogródek *mieszkanie kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

687 000 zł46 m² 14 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ciekawa propozycja mieszkania, praktycznie gotowego do zamieszkania bez wkładu. Mieszkanie znajduje się w rejonie ul. Powstańców Śląskich, radiowej, sołtana.2 pokoje, ca 46 m2. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 617,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Służewcu przy ul. Komputerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Digital Broker prezentuje mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wiatracznej 25a na Pradze-Południe w stanie gotowym do wprowadzenia. Cicha okolica, bardzo przytulne mieszkanie, już niedługo może być Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 198 000 zł72 m² 16 572,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym na osiedlu Budimex. Osiedle z 2009r, położone w niskiej zabudowie na zielonym Bemowie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krysta

Wola,Warszawa

1 549 999 zł48 m² 32 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zdjęcia wnętrz udostępniam zainteresowanym na życzenie. Powierzchnia:48.81 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:4 Liczba pięter:8 Typ zabudowy:apartamentowiec Rok budowy:2018 Winda:tak Wielopoziomowe:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chrzanów,Warszawa

1 458 000 zł79 m² 18 530,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2027 roku. Komfortowy apartament na Bemowie (chrzanów). Salon z aneksem 28 mkw. Dwa tarasy o łącznej powierzchni 98 mkw. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł69 m² 17 138,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy świetną propozycję mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim. Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, które chcesz wykończyć w swoim wymarzonym stylu, to mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, bardzo zadbane mieszkanie przy ul. Konotopskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Na uwagę zasługuje super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 240 zł50 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo funkcjonalne mieszkanie na wynajem przy Parku Szczęśliwickim - komfort, przestronność i doskonała lokalizacja. Z przyjemnością oferuję do wynajmu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Służew,Warszawa

815 000 zł53 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W sdp nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 53 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

849 159 zł36 m² 23 271 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - 2 pokoje, 36,5 m z balkonem 6,5 m . Brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

1 249 000 zł62 m² 20 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! apartament jest wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się, cena dotyczy wykończonego apartamentu trzypokojowe: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Oferujemy do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie tuż po remoncie, w doskonałej, cichej lokalizacji przy stacji metra Wierzbno, przy Skwerze Granat, parku Królikarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 321,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7 m na Woli - Młynowie, przy skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Gibalskiego. Mieszkanie z potencjałem - idealne do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania na Woli przy ulicy Skierniewickiej 1/7. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 które, otrzymało bardzo korzystny rozkład. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie będzie dostępne od 29 grudnia Do wynajęcia urokliwe mieszkanie na Mokotowie (os. Stegny), o powierzchni 50 m , znajdujące się na siódmym piętrze. Mieszkanie jest zadbane, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

8 800 zł100 m² 87,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

100 metrowy apartament | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | zielone patio Przedstawiamy przestronny 100-metrowy Apartament w stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 45 m na wynajem ul. Łopuszańska 55a Rozkład mieszkania: całkowita powierzchnia wynosi 45 m i obejmuje: - przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe zadbane i przytulne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie najmu. Mieszkanie usytuowane przy ul. Józefa Chełmońskiego, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

745 000 zł36 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2, zlokalizowane przy ulicy Al. Solidarności 96 (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny/dla singla/inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 060 000 zł45 m² 23 503,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2013 roku, blisko metra na Żoliborzu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 040 000 zł49 m² 21 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na jednej z najpopularniejszych ulic Woli - Jana Kazimierza. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 049 000 zł67 m² 15 617,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,16 m na sprzedaż. Nieruchomość jest położona w sercu warszawskiej Ochoty, tuż przy.