dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

479 000 zł31 m² 15 352,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie mieszkanie, które daje pełną swobodę aranżacji i oferuje przestrzeń, gdzie Twoja rodzina może się rozwijać, odpoczywać i spędzać wspólne chwile. Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m2 znajdujące się w bloku na 7 piętrze przy ulicy Wilanowska 14a. Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

3 800 zł35 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 35m2, piętro 5/10 z windą w budynku z 1964r. przy Al. Solidarności, śródmieście Północne. Idealnie dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł25 m² 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Senatorskiej w Warszawie. Mieszkanie o metrażu 25m2: sypialnia: rozkładane łóżko z materacem, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 007,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego Wawer Anin ul. VIII Poprzeczna Zapraszam do obejrzenia i zakupu mieszkania znajdującego się w jednej z najbardziej rozchwytywanych lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

4 040 zł63 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Chrzanowskiego (praga Południe). Nieruchomość ma 63,30 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy na Bemowie. Doskonała lokalizacja niedaleko Ratusza Bemowo. Mieszkanie o metrażu 38m2 z dwoma pokojami oraz osobną kuchnią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Kabaty,Warszawa

619 000 zł35 m² 17 535,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w zamkniętym osiedlu w świetnej lokalizacji! ursynów, ul. Filipiny płaskowickiej Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy na Woli. Doskonała lokalizacja przy Parku im. Gen. J. Sowińskiego. Blisko centrum handlowe Fort Wola. Dostępne od lutego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

719 000 zł36 m² 19 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47m , usytuowanego na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Paca na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

779 000 zł64 m² 12 210 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,8 m , w budynku z 1991 roku, usytuowanym na zamkniętym osiedlu, co zapewnia mieszkańcom komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

621 000 zł38 m² 16 385,20 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

! rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Batorego. Mieszkanie znajduje się na 4-tym piętrze w 15-piętrowym budynku i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

955 000 zł46 m² 20 537,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Nieruchomość idealna na inwestycję - świetnie sprawdzi się jako mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Ursus,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 178,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w warszawie w dzielnicy Ursus. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

839 999 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

R e Z E R W A C J A ! klimatyzowane, piękne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na Wyczółkach, na ekskluzywnym osiedlu, dostępne od ręki, z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Suwalskiej 24 na Warszawskim Targówku. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

465 000 zł31 m² 15 097,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 30,8m2, usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku, zlokalizowane na Targówku. Budynek z windą, wielka płyta- zadbany. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

4 600 zł77 m² 59,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami, duży przedpokój, balkon. Umeblowane ze sprzętem agd (m.in. lodówka, pralka, zmywarka, mikrofalówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

654 000 zł39 m² 16 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na piątym piętrze w cichym zakątku Gocławia, bez ekspozycji na ruchliwą ulicę w sąsiedztwie jeziorka Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie, warszawa, praga-Południe, grochów, ul. Kirasjerów Sprzedaż bez prowizji od Strony Kupującej. 200 m od Ronda Wiatraczna. Przestronne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na parterze w 10-piętrowym, bezpiecznym budynku z 2015 roku. Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,58 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji na Woli, tuż przy stacji linii M2: księcia Janusza. Lokalizacja | Budynek: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż świetne 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią, zlokalizowaną na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

488 000 zł35 m² 13 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł44 m² 16 629 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - mieszkanie na Ostrobramskiej 83, 44,2 m z loggią i miejscem postojowym Agencja nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki i nowoczesny 3-pokojowy apartament z wyjątkowym układem pomieszczeń Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 68 m , łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wąwozowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 ( 73m2 według pomiaru ) zlokalizowane na Ursynowie / Kabaty. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 894,40 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16-pięrowym budynku z windą z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 707,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Złotej. Nieruchomość znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

988 000 zł52 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Ksawerów,Warszawa

3 057 480 zł113 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

! bez pcc, bez prowizji! Metraż: 113.24 m2 Taras: 27.2 m2 Loggia: 13.4 m2 Ogródek: 17 m2 Wysokość pomieszczeń: 2.98 m Ekspozycja: wschód, północ Planowana realizacja: lipiec 2025 Cena: 3 057 480.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

874 500 zł62 m² 13 992 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe przestrzenne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna. Nieruchomość ma 62 m2, znajduje się na 6 piętrze, budynku wielopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 72,77 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle ustawnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania, które zachwyca swoją lokalizacją i klimatem. Znajduje się na 7. piętrze budynku z 1962 roku, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 241 850 zł40 m² 30 992 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 15 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 46,05 m2 z przynależną loggią - 10,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 471,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem o powierzchni 62,23m2 z przynależnym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

12 900 zł129 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 129 m , zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 214, w prestiżowej części Mokotowa nad Skarpą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

574 000 zł44 m² 12 986,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nieruchomość Budynek z 2001 r, rama H, ogrzewanie kotłownia osiedlowa, rok ostatniego remontu 2019 malowanie, szpachlowanie. Mieszkanie na 5 piętrze, 7 pięter w budynku, 9 lokali na piętrze, 1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij