dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

779 000 zł55 m² 14 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Przejezdnej. Oferujemy na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 55,11 m zlokalizowane na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

689 000 zł34 m² 19 971 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 733,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko planowanej III linii metra. Nieruchomość mieści się na 6 z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

639 000 zł41 m² 15 585,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku- warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 1965r. przy ul. Brazylijskej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

1 055 700 zł46 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę dwupaku, czyli dwóch mieszkań kawalerek w jednym przy ulicy Nowogrodzkiej na Ochocie. Jest to oferta inwestycyjna, która rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

479 000 zł31 m² 15 352,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

940 000 zł44 m² 21 281,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną nieruchomość o powierzchni 44,17 m2 znajdującą się na warszawskim Powiślu! Dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze (z 8) bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 947,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowy do wprowadzenia apartament urządzony w nowoczesnym stylu, który będzie idealnym rozwiązaniem dla osób łączących pracę zdalną z aktywnym życiem miejskim. Rozkład mieszkania sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 26 m , położona w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha 4. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkane, jest w pełni nowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni 46 m 2 z balkonem, zlokalizowane na Służewiu nad Dolinką, blisko metra służew. Do wynajęcia od zaraz. Samodzielne pokoje , przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

765 000 zł56 m² 13 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,44 m . Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Majdańskiej w Warszawie, na Grochowie. Po zapoznaniu się z ofertą zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

4 202 zł63 m² 66,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , usytuowane na 2. piętrze budynku przy ul. Stanisława Kazury 16 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

888 000 zł69 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

888 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 68 m2 | warszawa | ursynów | polinezyjska Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 10-cio piętrowego budynku przy ul. Polinezyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

849 000 zł61 m² 13 865,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam I 61,23 m2 I 3 pokoje I 849 000 zł | Mokotów I ul. Rzymowskiego Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, ustawne, dwustronne mieszkanie na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Bielany,Warszawa

521 000 zł33 m² 15 749,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, duża widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 246 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1965 roku -warszawa, bielany, ul. Przytyk. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

765 000 zł46 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 usytuowane na 3 piętrze w 11-sto piętrowym budynku przy ul. Okopowej 14 na Woli. Mieszkanie Mieszkanie ze względu na rozkład jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

495 000 zł22 m² 22 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na Warszawskim Bemowie przy ulicy Czumy. Powierzchnia nieruchomości 50mkw, mieszkanie składa się z przestronnego salonu z balkonem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,11 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, zadbane 2-pokojowe (50m2) w pełni wyposażone mieszkanie na Woli (bliskie Bemowo). Cicha i spokojna okolica, 5 min. spacerem od parku, nieopodal kolejne 2 parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł43 m² 16 744,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 43 m, idealne dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego wnętrza. Mieszkanie po remoncie, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2- pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne w stanie do odświeżenia lub drobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

980 000 zł63 m² 15 605,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości z bardzo ciekawym, zoptymalizowanym rozkładem znajdującej się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,8m2, usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, -kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

923 000 zł36 m² 25 638,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Warszawy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

918 000 zł59 m² 15 559,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam prywatnie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m , znajdujące się na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Powstańców Śląskich 108b w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 240,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

To mieszkanie przynosi dobry zysk z wynajmu, ale jeśli potrzebujesz przytulnego miejsca dla swojej rodziny, to nada się równie dobrze! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przynoszące stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy na Bemowie. Świetna lokalizacja blisko Park Górczewska. Mieszkanie o metrażu 42m2 z dwoma pokojami oraz osobną kuchnią: kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

699 900 zł60 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pełna własność | zakup bez podatku pcc! | stan deweloperski | dostępne od już Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie > 60 m2 > 4 pokoje z aneksem kuchennym > parter > ogródek ponad 40 m2 >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 708 581 zł93 m² 18 342,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na dynamicznie rozwijającej się Woli. W zasięgu 15-minutowego spaceru znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 250 zł141 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - muranów | 140,70 m2 | 4 pokoje | metro | 3 miejsca postojowe Przestronny 140 metrowy Apartament w znakomicie urządzonej przestrzeni, położony w inwestycji przy Słomińskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

552 684 zł35 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34, 76 m , położona na piątym piętrze 10-piętrowego bloku z 2000 roku. Blok znajduję się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

659 900 zł48 m² 13 690,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Nowa niższa cena! | Uregulowane grunty | Blisko metra M2 Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

479 000 zł30 m² 15 777,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem i oddzielną kuchnią z oknem z widokiem na panoramę Warszawy. Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Nowodwory,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Na nieruchomość składa się przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m . Położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku z 2006 roku. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

458 000 zł36 m² 12 789,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 35,81 m w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij