dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 443 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Śniardwy na warszawskim Mokotowie. Ekspozycja Południowo-Wschodnia. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 500,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad (ul. Bruzdowa 100k). Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

770 000 zł65 m² 11 768,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Podstawowe informacje: na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie z dodatkową oddzielną kuchnią , usytuowane na Bemowie z przyjemnym widokiem Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 5piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe (jeszcze nie ma księgi wieczystej) sprzedaż za gotówkę. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 50m2 przy ul. Krępowieckiego na Woli, tuż przy ch Wola Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 448 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w naszym biurze! Do wprowadzenia w sąsiedztwie Łazienek Królewskich, dolny Mokotów. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią o pow. 49,87 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 282 578 zł120 m² 19 031 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

895 000 zł58 m² 15 325,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż, na Warszawskim Mokotowie. Cena podlega negocjacji! opis mieszkania Oferta zdjęciowa mieszkania oprócz aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

825 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wstęp: jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Międzynarodowej - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Opis: mieszkanie o wyjątkowej funkcjonalności, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

5 950 zł83 m² 71,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83m , zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa, przy ul. Zygmunta Modzelewskiego. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

5 000 zł73 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.03.25 przepiękne 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach o pow. 73m2 Urządzone i wyposażone w wysokim standardzie, bardzo klimatyczne z dbałością o wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

637 000 zł48 m² 13 154,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,5 m zlokalizowane na Grochowie, pradze-Południe, ul. Ostrobramska 122 jedynie 6,5 km od centrum Warszawy. Najważniejsze cechy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które łączy przestronność i funkcjonalność z komfortem codziennego życia. Usytuowane na zamkniętym osiedlu, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa, bielany, ul. Broniewskiego bez prowizji od Strony Kupującej. 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Budynek ocieplony, wymienione wszystkie instalacje, zamontowane dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

910 000 zł47 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 868,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Ochocie przy Parku Malickiego. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, szybki bezpośredni dojazd do centrum tramwajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Ursus,Warszawa

698 000 zł54 m² 12 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 53,86 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie z pokojem przechodnim, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żerań,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie na Białołęce, wykończone w bardzo dobrym standardzie! Świetne, narożne, z ogródkiem, garażem na 2 auta (platforma), znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 114 367 zł113 m² 18 637 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Ursynów,Warszawa

7 200 zł128 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 128 m , położonego w świetnej lokalizacji na Ursynowie przy ul. Polnej Róży 2/4. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Centrum Woli Park Moczydło Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Woli. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Wieluńskiej, składa się z dwóch pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł68 m² 17 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek bez windy. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

499 000 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,3m2 usytuowane na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka - ul. Bogusławskiego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bródnie. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Więcej naszych ofert znajdziecie na naszej stronie Na powierzchni 37,7 m znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne nowocześnie wykończone , bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze Wilanowska (3 min pieszo).Super lokalizacja. Stan mieszkania bardzo dobry, umeblowane, do zamieszkania. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok po termomodernizacji wraz z wymianą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 387,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu Dziennikarskim przy ul. Koźmiana. Nieruchomość znajduje się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania usytuowanego przy ul. Rozłogi 6 o powierzchni 51m2. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku. Lokal posiada ogromny potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

708 000 zł47 m² 15 063,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 7 piętrze w budynku 10piętrowym zloalizowane na Pradze Południe -saska Kępa. Na powierzchnię mieszkanie składa się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł59 m² 30 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 28. W mieszkaniu zainstalowane jest wodne ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

399 000 zł18 m² 21 803,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawej kawalerki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze zadbanego budynku na zielonym osiedlu Rakowiec. Budynek po termomodernizacji, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielce,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58 m2, parter/4 bez windy, w budynku 1968r. przy ul. Piwarskiego, mokotów, sielce. Idealne dla rodziny lub pary. Znakomita lokalizacja, w okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na parterze z tarasem w budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Ursynów. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1984 roku -warszawa, ursynów, ul. Na Uboczu. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuje mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane na 8/10 piętrowym budynku. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 971 874 zł113 m² 17 381 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu - Sypialni - Pokoju - Kuchni - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij