dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

409 000 zł22 m² 18 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.59m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchnia Dużego Balkonu Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Mokotowie w budynku z 1975 roku. 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 przy ul. Barcelońskiej składające się z: salon Kuchnia Przedpokój 3 Sypialnie Łazienka Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 701,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o pow.47,9 m2 na III piętrze w budynku z cegły (bez windy), Ochota, ul. Korotyńskiego. Gotowe do zamieszkania od zaraz, przeszło remont generalny w 2022 roku, poprzedzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

989 000 zł46 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wilanów, miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego bez prowizji miejsce w garażu podziemnym wliczone jest w cenę najmu Warunki wynajmu: - najem okazjonalny lub wynajem dla firmy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy ul. Krochmalnej, niedaleko metra Rondo onz. Mieszkanie: - powierzchnia 40 m2, - 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia - 7 piętro. Wyposażenie: - zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1975 roku zlokalizowane w Warszawie na Targówku przy ul. Chodeckiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 722,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, dwustronne, ciche, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Stegnach w zielonej okolicy, nieopodal Dolinki Służewieckiej. Rejon z rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bemowo. Przy metrze Ratusz Bemowo. Najem minimum na rok. 2500 pln suma, czynsz najmu z czynszem administracyjnym 2500 pln kaucja zwrotna 2500 pln prowizja agencji Najemca dodatkowo ponosi opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Targówek,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 799,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z garażem - Targówek Bródno, ul. Julianowska. Niski budynek, ogrodzony, wszystkie media - gaz, prąd, woda, ogrzewanie miejskie. Wokół też niska zabudowa, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

4 300 zł74 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, duże mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie. Osiedle w doskonałej lokalizacji nad jeziorem. Dostępne od 1.04.2025r. Mieszkanie o metrażu 74m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1978 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

656 000 zł44 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , zlokalizowane na Bielanach. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 166,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 znajdujące się na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym budynku przy al. Niepodległości 71a na Mokotowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wolnej Wszechnicy

Ochota,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Świetnie zlokalizowana kawalerka na Ochocie o pow. 25,90m2. Mieszkanie składa się z ustawnego, umeblowanego pokoju z wyjściem na balkon, dużej widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

655 000 zł54 m² 12 243 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz 1go mieszkania, ale myślisz przy tym "przyszłościowo"? Zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy na co dzień, spokojnej i zielonej okolicy wyposażonej w liczne sklepy i placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 072 253 zł67 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Miasteczku Wilanów to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż. Warszawa, żoliborz, sady Żoliborskie, ulica Jasnodworska Sprzedaż bez prowizji od Strony Kupującej. 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Śródmieście/ Mirów , 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 15- piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie z ogromnym potencjałem na osiedlu "za Żelazną Bramą".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł111 m² 10 323,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się nieopodal metra zacisze na warszawskim Targówku. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 165,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na spokojnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchnia, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym przy ul. Benedykta Dybowskiego na Warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 48 mkw znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

648 000 zł38 m² 16 963,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

828 000 zł60 m² 13 916 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 59,5 m z dodatkową komórką lokatorską na piętrze, w poszukiwanej lokalizacji na zadbanym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 550 zł48 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania 47,5 m2 na warszawskim Powiślu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Leszczyńskiej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł80 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* ursynów * ul. Zaorskiego * trzy pokoje * 80m2 * duży balkon * garaż * metro Ursynów * * do objęcia od zaraz * tylko dla osób pracujących * umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Grochów,Warszawa

705 000 zł44 m² 15 842,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Grochowie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w 15 piętrowym bloku z końca lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 205,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane do 14.03.2025 Mam przyjemność zaprosić Państwa do odkrycia wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, który wychodzi na urokliwe i ciche patio. To miejsce, pełne komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Pradze Południe (witolinie), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze wszystkimi stronami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

515 000 zł27 m² 19 074,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie po remoncie- o powierzchni 27m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1965 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 914 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie w zadbanym bloku 200 m od stacji metra Księcia Janusza.Dwa oddzielne pokoje ( z dużego pokoju wyjście na balkon). Kuchnia oddzielna , wygodna łazienka z wanną.