dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł22 m² 18 169,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witebska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Witebskiej, targówek Mieszkaniowy. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Dwustronne mieszkanie na Białołęce na zamkniętym osiedlu w bloku z 1988 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 przy ul. Głębockiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

648 000 zł47 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** biuro ładna willa prezentuje**** cena okazyjna - cena nie podlega negocjacji - szybka sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealny układ, super mieszkanie do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 742,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Sprzedam atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z lat 60. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

719 000 zł48 m² 14 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży ustawne, dwupokojowe mieszkanie (48m2) z balkonem (5,6m2) i oddzielną kuchnią (9,5m2) w 5-piętrowym bloku. Można zrobić 3 pokój w miejscu kuchni przenosząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

1 150 000 zł80 m² 14 353 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m zlokalizowane przy ul. Krzyżówki 13, na strzeżonym osiedlu z 2019 roku. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 396,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży przestronne, trójstronne 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i pięknym widokiem znajdujące się na granicy Bemowa i Woli. Mieszkanie znajduje się na 10 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 811,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3m2 Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~15 m2 -pokoju ~8 m2 -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 19 033,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Natolin 54,64 m , ul. Ken 36, warszawa Funkcjonalne mieszkanie z możliwością przebudowy Na sprzedaż komfortowe i przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Powiśle-Solec,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | Śródmieście | Solec | Piwnica | kw | 37,4 m po pomiarach architekta Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Solcu, przy ulicy Koźmińska 9. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej o powierzchni 50 mkw., znajdujący się na 7 piętrze (z 7.) w budynku z windą. Nieruchomość składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego. Jest to idealna nieruchomość dla osób szukających niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wola,Warszawa

434 000 zł25 m² 17 360 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Bliska wola ul. Płocka przy Obozowej, 10 minut do stacji metra płocka. Kawalerka z balkonem (2m) o powierzchni 24,77 (m2), 2 piętro z windą, rok budowy - 1964, (system prefabrykatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 813,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. Mieszkanie narożne połnoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agawy

Młynów,Warszawa

765 000 zł46 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Metro Młynów 450m, od budynku, widok na zielone podwórko. Niski, kameralny blok z lat 60-tych w świetnej lokalizacji i widokiem na zielone podwórka, po wymianie pionów, po dociepleniu, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł92 m² 11 464,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 91,5 m , zlokalizowanego w malowniczej i spokojnej okolicy warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 339 000 zł69 m² 19 299,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

1 339 000 | sprzedaż | mieszkanie | 70m2 | 3 pokoje | warszawa | wilanów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , w super lokalizacji na warszawskich Bielanach (wawrzyszew). Tylko 5 min do Metro Wawrzyszew. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Nowe Włochy,Warszawa

1 032 905 zł61 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeżeli szukasz spokoju i zielonej okolicy ale chcesz mieszkać blisko centrum z dobrą infrastrukturą transportową, to bardzo dobrze trafiłaś/eś. Trzcinowa 23 jest właśnie usytuowana Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

944 000 zł47 m² 19 987,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne, komfortowe i gotowe do wprowadzenia się dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

1 080 000 zł70 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 69,10 m2, zlokalizowane w spokojnej części Ursynowa, na zamkniętym osiedlu przy ul. Mariana Sengera "cichego". Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na strzeżonym Osiedlu Wola Espresso przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

539 000 zł39 m² 13 694,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 roku zlokalizowane w Warszawie, białołęka, ul. Podłużna Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocławek,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 472,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

-super lokalizacja - mieszkanie 3- pokojowe 63,57 m2 W idealnej lokalizacji na Gocławiu znakomicie położone przy ulicy Samolotowej rewelacyjna lokalizacja - pełna infrastruktura do autobusu 2 minutki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.59m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchnia Dużego Balkonu Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Funkcjonalne oraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - położone W cichej I zielonej lokalizacji! Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przytulna kawalerka - dla tych, co chcą mieszkać wygodnie, ale nie tracić czasu na remonty Szukasz mieszkania, które nie wymaga niczego poza wniesieniem walizki i ewentualnie rośliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

565 000 zł33 m² 17 315,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Narożne mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.63m2 przy ul. Darwina składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

846 000 zł59 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 59,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), zadbane i czyste. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 790,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Pańska 57 w samym Centrum Warszawy! opis mieszkania: mieszkanie w bloku o powierzchni 37,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł31 m² 22 680 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Ściślejszego Centrum nie znajdziesz, mieszkanie przy ul. Śniadeckich, tuż obok od Politechniki Warszawskiej, obok metra Politechnika, placu MDM, ul. Koszykowa w sąsiedztwie pięknych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomiana

Jelonki Południowe,Warszawa

715 000 zł49 m² 14 636,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy ulicy Borowej Góry- zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego "synów Pułku". Krótko: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 199 900 zł58 m² 20 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną nieruchomość o powierzchni 57,88 m2 znajdującą się na warszawskim Śródmieściu Południowym - tuż obok Sejmu rp! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Saska Kępa,Warszawa

829 000 zł42 m² 19 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , idealne dla studenta lub młodej pary. Lokal znajduje się na parterze 6-piętrowego budynku z 2020 roku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o swoim pierwszym mieszkaniu? A może poszukujecie własnego gniazdka z partnerem? To mieszkanie ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Kabaty,Warszawa

1 252 000 zł88 m² 14 170,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie (możliwość aranżacji 4-go pokoju) o powierzchni 94,38 m2 (po podłodze) na pięknym osiedlu z naturalnym oczkiem wodnym i bezpośrednim wyjściem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

730 600 zł54 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,76 m 3 piętro w 16-piętrowym bloku z płyty z windą z 1978 roku Prezentowana nieruchomość ma 53,76 m2 i składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij