dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

714 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Drugie piętro w trzypiętrowym budynku z 1963 roku. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

774 000 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 60 m2 osiedle kasztanowa w Warszawa-Wawer. Podwyższony standard: - podłogi z drzewa egzotycznego, - meble kuchenne pod wymiar z elementami granitu, - klimatyzacja, - antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 267 000 zł55 m² 22 965,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Metro Stokłosy I Dwa pokoje I Ursynów I Aleja ken 90 I Sprzedaż poczuj to Wyobraź sobie mieszkanie, które nie jest tylko miejscem - to Twój kawałek świata, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie. W razie zainteresowania zdjęcia mieszkania prześlę mailowo. Zalety nieruchomości: - mieszkanie do wejścia, - blok po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 367,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Blisko Metra Kondratowicza | Super Cena! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 237 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania do generalnego remontu na Bródnie przy ulicy Św. Wincentego. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , 9 piętro w 12-piętrowym budynku z windą -warszawa, bielany. Mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy generalnie jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny/dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

755 000 zł48 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Chcielibyśmy przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,36m położona w atrakcyjnej części warszawskiego Muranowa. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

889 000 zł57 m² 15 637,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z konca lkat 60-tych zlokalizowane na Starym Zoliborzeu przy ul.Dymińskiej. Osiedle ogrodzone, z tyłu bloku plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o pow. 56,3 m2 przy ul. Tamka. I piętro. Budynek z przełomu lat 50/60-tych, są 2 windy. Na piętrze są trzy mieszkania. Tamka to jedna z najbardziej znanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

612 000 zł37 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

696 000 zł48 m² 14 439,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku -warszawa, targówek, ul. Chodecka. Mieszkanie na 10 piętrze narożne - ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota / Szczęśliwice, ul. Zadumana 3/5. Mieszkanie 2 pokoje, 54 m2. Mieszkanie 54 m2, umeblowane, lodówka, pralka. Osobna kuchnia z oknem, salon z balkonem wychodzącym na patio, okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 352,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,35 m zlokalizowane przy ul. Okulickiego (praga-Południe). Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Ursus, przy ul. Orląt Lwowskich 66. Lokal położony jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 340 555 zł73 m² 18 462,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stara cena -> 1 462 423 zł Nowa cena ->1 340 555 zł 0% prowizji | 0% podatku pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Mokotów Prestiż | Komfort | Wygoda jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

329 000 zł18 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 17,5 m w atrakcyjnej lokalizacji na Bielanach, przy ul. Szegedyńskiej. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

536 000 zł36 m² 15 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

455 000 zł28 m² 16 545,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Bielany. Blok w świetnej kondycji, wymienione piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sadyba,Warszawa

545 000 zł38 m² 14 342 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie o pow. 38 m2, położone na 5 piętrze, skąd rozpościera się fantastyczny widok. Zlokalizowane na Mokotowie (sadyba), u zbiegu ulic Świętego Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 44 mkw w bloku przy ulicy Nocznickiego 23. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko metro, biedronka, rossman i inne sklepy. Mieszkanie to kuchnia, łazienka, duży pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

820 000 zł64 m² 12 913,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63,5 m , położone na 6. piętrze budynku z dwiema windami, zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 441,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Włochy, inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Równoległej z Szybką. Powierzchnia w księdze wieczystej 40,67 m2, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 827,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

579 000 zł39 m² 14 846,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z widokiem na Warszawę na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej na 8 piętrze. Mieszkanie o powierzchni ok. 39 m2 składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

870 000 zł53 m² 16 415,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż na Saskiej Kępie nieopodal Parku Skaryszewskiego. Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 60 XX wieku, zbudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul.Lazurowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, salon z aneksem.