dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

686 000 zł67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rejon: dora do mieszkania okolica, w pobliżu: - 200 metrów przystanek tramwajowy, 20 minut do centrum, - 200 metrów sklep LIDL, - 400 metrów Biedronka, - obok szkoła, przedszkole, - dwa parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 334,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 4 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 50,5 m 2 pokoje z półotwartą kuchnią 1 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł39 m² 17 010,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe z widokiem na zieleń usytuowana w jednej z najlepszych lokalizacji u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej. Mieszkanie pow. 38,80m2, o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka usytuowana na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku zlokalizowana na Targówku. Zielona i cicha okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: -Pokój 17,80m2 -kuchnia 3,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Ursynów,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rozkład Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow. użytkowej 60,20 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku przy ul. Amundsena na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

3 990 zł60 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1985r. przy ul. Arbuzowej, mokotów Stegny. Idealne dla rodziny lub pary, dla studentów lub grupy przyjaciół. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

663 000 zł48 m² 13 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 48 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku. Mieszkanie w stanie do drobnego remontu. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Mieszkanie mieści się przy ulicy Szegedyńskiej, w budynku z 1966 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dedala

Gocławek,Warszawa

1 170 000 zł78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Dedala 1, warszawa, gocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 78 m , położonego w kameralnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

459 990 zł24 m² 19 166,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pisząc po krótce, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie pachnące jeszcze świeżością. Od zewnątrz głównym atutem jest cisza i otwarta przestrzeń świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

735 000 zł38 m² 19 140,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chłodnej > gotowe do wejścia > po kapitalnym remoncie w 2018r (łącznie z instalacjami) > słoneczne, okna na południowy-zachód > w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

559 999 zł30 m² 18 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Mokotów,Warszawa

865 000 zł51 m² 16 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest przestronne i jasne, okna wychodzą na dwie strony: południową i północną. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Grochowska Metraż: 62,5 m Piętro: 12/16 (3 windy, w tym 1 towarowa) Stan prawny: pełna własność, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł34 m² 21 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,75 m2 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście - Muranów przy al. Solidarności. Świetna lokalizacja. W pobliżu ogród Krasińskich 200 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie (42 mkw) przy ul. Władysława Umińskiego na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 6 piętrowego bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

964 000 zł62 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,20 m , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1994 roku -warszawa, bielany, ul. Wrzeciono. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wola / Powązki, ul. Piaskowa 6 Bliżej niż Rydygiera! Dużo bliżej niż Żoliborz artystyczny. Mieszkanie ma 280 cm wysokości - bardzo przestronne i ustawne. Okna drewniane. Mieszkanie ma ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*Wyłącznie u nas* Szukasz wykończonych dwóch pokoi w nowym budownictwie? Zależy Ci na świetnej lokalizacji, szybkim dojeździe do centrum i pełnej infrastrukturze do życia? Trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

4 000 zł80 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Stanisława Wojciechowskiego w Ursusie. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie Galeria Ursus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 875,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wyższym parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokal gotowy do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Moczydło,Warszawa

1 244 900 zł89 m² 13 964,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Woli? Zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesowego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

695 000 zł57 m² 12 235,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 385,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w topowej lokalizacji, blisko Placu Teatralnego Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z lat 60-tych ( bez windy). Klatka schodowa w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł83 m² 15 590,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie Wysokim. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z lat 80 - tych. (brak windy). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

999 997 zł58 m² 17 211,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż unikatowe 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe Z piękną loggią na ul. Melomanów 10 na czerniakowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

564 000 zł28 m² 20 361 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

2 655 zł32 m² 82,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasna i cicha nieumeblowana kawalerka zlokalizowana na Woli przy ul. Przanowskiego, tuż przy Metro Ulrychów i ch Wola Park na Bemowie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie - Jasne, z ekspozycją wschodnią. Składa się z: - pokój dzienny 20,16 m2 z wyjściem na balkon 5,60 m2, - sypialnia 11,60 m2 - kuchnia 6 m2 Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

652 000 zł36 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 525,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Brak prowizji od kupującego! Cena do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku na Ursynowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalna, przytulna kawalerka przy ulicy Zbaraskiej na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: na powierzchni 30 m2 znajduje się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkaniem dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z widną zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Płochocińskiej. Blok z 2019roku. Osiedle zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów Centrum,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 179,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , z ogromnym potencjałem - duża powierzchnia i funkcjonalny układ sprawiają, że jest to idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł22 m² 18 169,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w zielonej i cichej okolicy dolnego Mokotowa, zaledwie 300 m od Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* dzielnica Białołęka *ul. Płochocińska * dwa pokoje * 31,02 m2 * balkon *garaż * komórka lokatorska * ** do objęcia od zaraz - umowa najmu okazjonalnego ** ** tylko dla osób pracujących **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie z możliwością aranżacji na 3 pokoje! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij