dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

1 395 000 zł108 m² 12 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Opis Szukasz pięknego rozkładowego mieszkania dla swojej rodziny na kameralnym cichym osiedlu? Jeżeli tak, to pozwól, że zaprezentuje Ci to urocze mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Opis budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 429 000 zł72 m² 19 847,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Mam niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Rembielińska 24a. Oddany w 2019r do użytku lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, 52 m , Warszawa Wilanów, ul. Syta Nowoczesne, z klimatyzacją i garażem Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do 2-3 osób pracujących, bez zwierząt. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,3 m2 znajduje się w zielonej, bezpiecznej okolicy, przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 39 D,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 435,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Saska kępa , rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego budynku z lat 60. Okolica nie wymaga reklamy - to jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

649 000 zł38 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o wyjątkowym klimacie, położone w sercu warszawskiej Ochoty. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fortowa

Bielany,Warszawa

787 000 zł38 m² 20 510,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytkowania już za 2 miesiące (wrzesień 20205 r.) Zamieszkaj w kameralnym budynku apartamentowym na Bielanach. Zakup od dewelopera -brak pcc oraz prowizji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Ochota,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku ( dwuklatkowym - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł28 m² 17 740,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na zielonej Białołęce, przy ul. Strumykowej 4. Kawalerka idealna dla singla. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 27,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , 6 piętro w bloku z windą zlokalizowane - ursus. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia oddzielna, łazienka oraz przedpokój. W około bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 054,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe -usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą z 2023 roku zlokalizowane na warszawskiej Biiałołęce. Mieszkanie nowe, bardzo ładnie wykończone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 283 000 zł82 m² 15 646,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie współpracujemy Z pośrednikami dni otwarte: rezerwacja terminów**: skontaktuj się lokalizacja Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, umeblowane, z tarasem oraz miejscem postojowym, położone na 3 piętrze w komfortowym 3 piętrowym budynku na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

1 053 000 zł73 m² 14 446,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe od dewelopera prowizja 0% podatek pcc 0% bezpośrednio od dewelopera metro bródno 12 minut pieszo Idealne dla Rodzin a także dla ceniących nowoczesność, codzienną wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Marysina Wawerskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone w spokojnej, zielonej okolicy Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kapitulna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2, znajdująca się w kamienicy przy ulicy Miodowa 7 na parterze. Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Ursynów,Warszawa

777 000 zł39 m² 19 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na parterze 6-piętrowego apartamentowca z 2003 roku, wybudowanego przez szwedzkiego dewelopera. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

870 000 zł62 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, bemowo to zielona oaza w mieście. Blisko park Górczewska gdzie jest amfiteatr, place zabaw, korty tenisowe, górki, wybieg dla psów, linarium. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*wyłącznie U nas* 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gotowe do wprowadzenia | Bielany / granica z Żoliborzem Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Grochów,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33 m2, usytuowanego na wysokim parterze w bloku, w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

670 000 zł39 m² 17 170,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ale nie zrezygnujesz z wygody i świetnej komunikacji? To mieszkanie łączy w sobie to, co najważniejsze komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 530 000 zł67 m² 22 835,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie sprzedawane bez pośredników, bez dodatkowych kosztów Agencjom i pośrednikom dziękujemy. Mieszkanie znajduje się na nowym, monitorowanym osiedlu, z kontrolą dostępu lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka - 31 m Mokotów, ul. Bryły - dostępna od zaraz Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną na 9. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gandhiego

Mokotów,Warszawa

430 000 zł24 m² 17 842,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mokotów - Wierzbno, ul. Mahatmy Gandhiego (przy skrzyżowaniu z ul. Baboszewską) - blisko ul. Wołoskiej > 100m przystanek autobusowy > 300m przystanki tramwajowe > w bezpośrednim otoczeniu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

820 000 zł69 m² 11 884,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* wyłącznie u nas * Nowoczesne 3 pokoje z garderobą. Wykończone, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,83 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Irysowa

Mokotów,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 206,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na urokliwym Mokotowie. W niedalekiej odległości znajduje się stacja Metra Wilanowska, która zdecydowanie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 600 zł20 m² 130 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

: krótko Mokotów / Metro Pole Mokotowskie / Blok z 1980r. / 1 Pokój / Winda / Mieszkanie jest na pierwszym piętrze / mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie / W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 395 550 zł77 m² 18 209,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w tej części Mokotowa to doskonały wybór zarówno dla osób szukających swojego własnego lokum, jak i inwestorów chcących ulokować kapitał w opłacalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

665 000 zł59 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukasz jasnego mieszkania na bezpiecznym osiedlu w otoczeniu zieleni to ta Alternatywa jest dla Ciebie Dzwoń proszę: 500*444*474 Mamy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 113 000 zł51 m² 21 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2 cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym, załączone zdjęcia pokazują stan rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie. Mieszkanie po remoncie m.in. nowe sprzęty agd, kuchnia, panele. Miejsce parkingowe za szlabanem, balkon, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

875 000 zł57 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Władysława Jagiełły. Kameralny budynek na zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowiecka

Elsnerów,Warszawa

995 000 zł66 m² 15 098,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ważne: jako biuro nieruchomości nie pobieramy przy tej transakcji wynagrodzenia od Kupującego. Opis mieszkania I budynku: mieszkanie znajduje się na Osiedlu Wilno, usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Funkcjonalna kawalerka w cichej okolicy, o powierzchni 27 m2 na Bielanach. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie położone na ładnym ogrodzonym osiedlu, z placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie ma pokój dzienny o powierzchni około 26m2 (brak drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe,rozkładowe, o pow. 64 m2, w bardzo atrakcyjnym rejonie mokotowa - na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie jest bardzo jasne - ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,07 m2 zlokalizowane przy ul. Goleszowskiej w dzielnicy Wola. Świetna lokalizacja. Przystanek autobusowy 260 m, przystanek tramwajowy 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł49 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa do zakupu wygodnego, 49 metrowego, 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy Ratuszu i Metrze Bemowo! Niewątpliwymi atutami nieruchomości są: doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

536 000 zł31 m² 17 290,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

890 000 zł52 m² 17 115 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, dwustronne z balkonem, oddzielną kuchnią i piwnicą do remontu lub odświeżenia- ochota Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł53 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Ursynów) o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia -.