dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł37 m² 90,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nad wisłą | wysoki blok - 10 piętro | klimatyzacja, mieszkanie 2 pokoje po remoncie | W pełni wyposażone | balkon | 10 piętro Z okien i z balonu spektakularny widok - panorama Wisły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

765 000 zł33 m² 23 182 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,1 m - nowoczesne osiedle | Ochota - na przecięciu dzielnic Odolany - Szczęśliwice Warszawa, ochota 4 piętro w 5 piętrowym budynku z windą | blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 297,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem i komórką - Krzyżówki 11, warszawa Białołęka Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

519 999 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

The estate warsaw Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z windą na warszawskich Bielanach, tuż obok Metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

805 658 zł58 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 262,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie (37,18 m2) w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie przy ulicy Gotarda (w pobliżu Galerii Mokotów). W skład mieszkania wchodzi: -duży pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

575 611 zł38 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu! Gotowe i czeka na Ciebie! Odkryj gotowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, które idealnie łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 690,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa Mokotów, stegny południowe - ul. Kartaginy | 300m przystanek autobusowy | 500m nowa linia tramwajowa na ul. Sobieskiego | 500m sklep Biedronka | 56,5 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

619 345 zł44 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,77 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka, zaledwie kilka minut od metra, stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

499 000 zł26 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy - Saska Kępa, ul. Ateńska 2 Na sprzedaż świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 5. piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od września 2025 -mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzylesie,Warszawa

683 600 zł40 m² 16 899,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja! 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do ch Promenada. Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

975 000 zł42 m² 23 431,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,61 m , położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Józefa Sowińskiego 25. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 228,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

kom. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (37,60 m2) w Warszawie na Górnym Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Mieszkanie składa się z salonu (16,43m2), sypialni (8,20m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 010 000 zł68 m² 14 751 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2018 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Marywilskiej. Osiedle nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Żoliborz Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Broniewskiego Metraż: 41 m Piętro: parter opis mieszkania Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

930 000 zł49 m² 18 979 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie 200m pieszo Metro Wierzbno Budynek z 1964r Ekspozycja południowo-zachodnia i południowo-wschodnia Balkon 5 m Piwnica 1,8 m Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapytaj mnie o inne dostępne oferty w tej lokalizacji - różnią się ceną i terminem odbioru. Porównaj je bezpłatnie z propozycjami w interesujących Cię miejscach. Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek przy ul. Zagłoby. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Kamionek,Warszawa

509 760 zł27 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

624 000 zł51 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie w inwestycji na Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne (okna z sypialni od strony północnej). Dodatkowo balkon. Inwestycja składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Bemowo - Jelonki, ul. Doroszewskiego 9 Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 45,8 m , położone na warszawskim Bemowie - Jelonki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

669 000 zł56 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Mokotów w pobliżu Wilanowa. Lokal o powierzchni 56,20m2, usytuowany na wysokim parterze w budynku 12-piętrowym. Blok wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

607 725 zł33 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twoje miejsce na Grochowie - 2 pokoje z dużym balkonem, 32,85 m . Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27m , usytuowaną na wysokim parterze 10-piętrowego budynku z 1970 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Targówek,Warszawa

1 419 169 zł130 m² 10 947 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 31m2, zlokalizowaną przy ul. Czarnomorskiej 17 na warszawskim Mokotowie. Lokal w świetnej lokalizacji z możliwością bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syreny

Wola,Warszawa

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 4 pok. 63 m2 położone na 8 piętrze w 10p. bloku na Woli przy ul. Syreny 9 W skład mieszkania wchodzą : 4 pokoje (~16,2 przynależy loggia ~2,8 m2; ~10,34; ~9,31; ~7,5m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 300,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % pcc! Gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie w miejscem postojowym! Z chęcią odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Bemowo,Warszawa

4 500 zł82 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się w urokliwej, spokojnej okolicy domków jednorodzinnych przy ulicy Wojciecha Korfantego 19 na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

700 000 zł57 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na Białołęce (tarchomin) Aluzyjna. Osiedle jest zamknięte i chronione, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 920,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56,9 m2. W ofercie znajdują się dwa poglądowe plany. Pierwszy z nich przedstawia obecny układ lokalu - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

1 750 000 zł123 m² 14 227,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, ursynów - blisko Lasu Kabackiego i metra Natolin przy ulicy Pachnącej 81. Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 160 000 zł98 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Sadybie. Twoja przestrzeń w zielonym sercu Mokotowa Lokalizacja: ul. Konstancińska Powierzchnia całkowita: 98 m | Powierzchnia użytkowa: 86,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie 42,5 m2 po generalnym remoncie, z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Metro Bródno jedynie 800 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 3 pokoje w cichej okolicy, o powierzchni 47 m2 na Bielanach. Blisko metra i uczelni. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na parterze.