dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

419 750 zł28 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 234/240, praga Południe budynek z cegły z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wesoła,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Cena 698 000 zł Dodatkowe płatne Miejsce postojowe: + 20 000 zł Ogródek dodatkowy: + 30 000 zł Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przytulne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe 47,24 m2, znajdujące się w zielonej części Bielan blisko ul. Broniewskiego oraz ul. Kasprowicza Mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 999 zł78 m² 51,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Poligonowej 2 w dzielnicy Praga-Południe, usytuowane na parterze, czteropiętrowego w budynku z 1998 r. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

565 000 zł33 m² 17 028,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opis mieszkania: mieszkanie z ogromnym potencjałem do nowej aranżacji , bardzo widne, jasne, bardzo wysokie okna. Widna, niezależna kuchnia. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, niemniej ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na Dzień Prezentacji w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wyodrębnienia 4 o powierzchni 53,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

585 000 zł28 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu! Lokal na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowany na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w dobrym stanie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

617 100 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Dolnym Mokotowie - idealne jako inwestycja lub pierwsze własne lokum Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu na Woli - tuż obok centrum handlowego Arkadia. To świetna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Moczydło,Warszawa

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję państwu rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51m2 - dwie oddzielne sypialnie + kuchnia usytuowane w bloku znajdującym się w idealnej lokalizacji, ul. Ciołka. Idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokowe z aneksem o łącznej powierzchni 48,6 m2. MIeszkanie usytuowane na 1 piętrze 13 kondygnacyjnego budynku na Osiedlu Saska z reprezentacyjnym holem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Moczydło,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speaking pln/eng/ukr/ru, no agency fee/bez pośredników. Zaraz przy metrze Płocka i przystanku tramwajowym - pachnące świeżością, nowe 2 pokojowe mieszkanie na Woli w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 982,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowa, nieruchomość z balkonem w stanie gotowym do wprowadzenia. Ogrodzone, bezpieczne, monitorowane osiedle. Budynek z 2004 roku, 3 piętrowy, bez windy, zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

888 000 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chcesz zamieszakać na bajkowej ulicy? Mieszkanie w Ursusie czeka na Ciebie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ulicy Tomcia Palucha w Ursusie, osiedle Skorosze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Dwupokojowe mieszkanie 500m. od Jeziorka Czerniakowskiego! Do wynajęcia ciche, jasne, (okna na zachód) dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze (z bardzo ładnym widokiem) w bloku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

840 000 zł63 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy, jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie 10 min do metra Budynek z lat 80-tych, po termoizolacji Ekspozycja wschód-zachód Ciche Mieszkanie składa się - dużego jasnego salon - 2 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

582 000 zł47 m² 12 383 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Targówku, jednej z dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Wola,Warszawa

2 600 zł38 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.4 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Metrze Księcia Janusza przy ulicy M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Natolinie do zamieszkania 10min pieszo do Metra Natolin Niski kameralny blok drugie piętro z trzech Ekspozycja wschodnio-południowa Balkon 6 m Piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

780 000 zł50 m² 15 550,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na warszawskiej Białołęce. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyspą (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarchomin,Warszawa

870 000 zł78 m² 11 138,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.11 m , z balkonem! 5 m - zlokalizowane na parterze w budynku 3 pietrowym przy ul. Kamińskiego 8 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie przy ulicy Malborskiej. Atuty: - świetny układ mieszkania oraz możliwość wyburzenia ściany pomiędzy kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

1 231 489 zł71 m² 17 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 462,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Grochowska 44 Metraż: 46,1 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2017 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

980 850 zł50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrze w bloku z 1967 roku zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia przy Al. Solidarności. Mieszkanie o powierzchni 50,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

707 336 zł60 m² 11 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 730 zł39 m² 70,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 38,86 mkw, w inwestycji z 2017 roku, przy ulicy Edwarda Habicha w Ursusie. Nieruchomość składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

815 000 zł73 m² 11 133,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Białołęce, ul. Mehoffera. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,2 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach obok Lasu Kabackiego! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Warszawa, bielany, ul. Wrzeciono Metro, tramwaj, autobus Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m z oddzielną kuchnią. Zadbany, niski budynek, położony 200 m od Parku Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 690 000 zł74 m² 22 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, położonego w zielonej okolicy przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 46 m | 2 pokoje | Wilanów | Po remoncie | Cisza i zieleń Na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 46 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę na parterze, z dodatkową przestrzenią w postaci zabudowanej 8m loggi. W mieszkaniu jest zainstalowana klimatyzacja, co znacznie poprawia komfort życia.