dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł77 m² 13 585 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza Warszawa, żoliborz 76,29 m , w którym od pierwszego kroku poczujesz się jak w domu Jeśli szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 668,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 590 000 zł67 m² 23 731,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

English version below. Sprzerdaż bezpośrednia! przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Al. Rzeczypospolitej 29d. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

829 000 zł47 m² 17 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Czerniakowskiej. Nieruchomość przeszła pełny generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie na Bemowie, z przestronnym przedpokojem z oknem. Prezentowana nieruchomość mieści się na 6-tym piętrze, 7-mio piętrowego budynku z 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,83 m , zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Ochota, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry :) Sprzedam moje ukochane mieszkanie na Białołęce. W związku z planem powiększenia rodziny o dwa pieski zdecydowałam się kupić większe mieszkanie z ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

865 000 zł48 m² 18 191,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[rezerwacja] Szukasz miejsca, w którym Wasza rodzina poczuje stabilny komfort i spokój? To mieszkanie na Osiedlu Poloneza jest propozycją dla pary lub pary z dzieckiem, która chce mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

594 183 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47m2, położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą. Układ pomieszczeń: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 19 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Świetna lokalizacja! Metro Wierzbno, polskie Radio. Telewizja Polska Sprzedam mieszkanie 36,7m2, 2 pokoje Warszawa, mokotów, al.Niepodległości 71A Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

3 200 zł45 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | klimatyzacja | duży balkon | ostatnie piętro | parking | nowe osiedle 2021 Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m z dużym balkonem, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

419 999 zł21 m² 19 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 21,3 m , zlokalizowane przy al. Prymasa Tysiąclecia 137 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł79 m² 14 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: gotowe do wynajmu od już piękne nowe mieszkanie, bemowo ul. Łokuciewskiego 2; słoneczne, czyste, idealnie wyposażone, z dużym balkonem i garażem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina (między ul. Sielecką a Iwicką ) koszty - 2100 czynsz najmu + 560 czynsz do administracji co daje kwotę 2660zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 41 m2, rozkładowe, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, sporym balkonem oraz piwnicą. Zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Bródnie, przy ul. Syrokomli, dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES The Estate Warsaw prezentuje! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio | 18 m | Saska Kępa | ochrona 24/7 Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne studio o powierzchni 18 m , zlokalizowane przy ul. Lizbońskiej 1 na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 148,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

740 000 zł45 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Telefon do osoby prowadzącej: małgorzata Eleganckie mieszkanie z prywatnym ogrodem i loggią komfort, światło i spokój Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 52 m | 6. ostatnie piętro | Skorosze Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

2 800 000 zł165 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.