dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie| przyjazne zwierzakom | bez prowizji! Dwupokojowy lokal o powierzchni 38 m z aneksem kuchennym, usytuowany w nowoczesnym, pięciopiętrowym budynku. Jasne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

829 000 zł65 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe. Blisko metra. Budynek nie z wielkiej płyty! Mieszkanie o rozkładzie: - salon 18,10m2 z loggią ok. 6m2, - 2 obszerne sypialnie, - widna kuchnia, - łazienka 5 m2, - wc 1m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 291,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone na warszawskim Mokotowie, w bezpośredniej okolicy Westfield Mokotów. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 600 zł83 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2026 Wola, ul. Okopowa 33 powierzchnia: 83 m2 3 pokoje: salon, kuchnia, sypialna, gabinet klimatyzacja w salonie mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe nowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

3 260 zł60 m² 54,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie położone w najlepszej części Bemowa, na cichym osiedlu znajdującym się bardzo blisko stacji metra Bemowo. Bliskość komunikacji miejskiej (metro, autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 170 000 zł67 m² 17 462,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe z balkonem 67 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku wielomieszkaniowym 10 - piętrowym. Osiedle jest ogrodzone, strzeżone, posiadające monitoring i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

879 000 zł53 m² 16 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

*****rezerwacja***** Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy i dostosowania układu do własnych potrzeb, położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mirów,Warszawa

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w samym Centrum miasta. Bezpośrednio przy Varso Tower. Mieszkanie: - duża sypialnia (podwójne łóżko, szafy) - mała sypialnia (dziecięca) lub biuro - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,07 m , zlokalizowane przy ul. Wolskiej 111 na warszawskiej Woli. Lokal przeszedł generalny remont w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokoje z widną kuchnią oraz dużym balkonem, na 7 piętrze w budynku z windą, przy ul. Witolińskiej 5. (Gocławek - Witolin) To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gersona

Śliwice,Warszawa

7 500 zł109 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 109m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 1938r. przy ul. Wojciecha Gersona, praga-Północ Stara Praga. Idealne dla rodziny, dwóch par, dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

550 000 zł34 m² 16 049 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni, położoną na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

1 115 550 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego w nowoczesnym budynku o kameralnej, niskiej zabudowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

615 000 zł35 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

930 000 zł61 m² 15 354,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy warszawskich Włoch. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 na Górnym Mokotowie, blisko stacji Metra Służew. Mieszkanie jest umeblowane. W pokojach łóżka 2-osobowe, biurka, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 189 000 zł54 m² 21 896,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament z tarasem w sercu Muranowa - ul. Stawki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,3 m , położone na Muranowie przy ul. Stawki - w centralnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 600,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To przytulne M2 o powierzchni 40,41 m znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

865 000 zł58 m² 14 913,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 980 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 1/5 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Krochmalnej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 7980 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 561 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwu gorąco! Bardzo ładne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2, położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły z lat 60-tych, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

3 500 zł77 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ulicy Ryżowej 41f. Gotowe do wynajęcia! W skrócie: jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł76 m² 15 505,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na dzień prezentacji mieszkania w najbliższy wtorek 31 marca pomiędzy godz.14.00 -18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dolny Mokotów,Warszawa

1 859 375 zł106 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament dwupoziomowy na mokotowie - idealny dla rodziny Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja | Bliskość terenów zielonych | Dwa tarasy | Miejsce w garażu podziemnym *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

635 842 zł45 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,1 m2, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Stokłosy - na najwyższym, trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

419 000 zł26 m² 16 022,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,15 m , zlokalizowaną przy ulicy Stanisława Szobera 6 na warszawskim Bemowie. To doskonała propozycja dla singla, studenta lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samolotowa

Gocław-Lotnisko,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Digital Broker prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż 4-pokojowe o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Samolotowej 3 na 3 piętrze. Budynek został wybudowany w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, wykończone nowocześnie i w wysokim standardzie, położone przy ulicy Franciszkańskiej obok Ambasady Chińskiej, blisko Nowe i Stare Miasto, przystanek do Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 000 zł129 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 4-pokojowe mieszkanie na 8 piętrze o metrażu 129m2! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

694 000 zł60 m² 11 566,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 590 000 zł73 m² 21 780,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 73 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij