dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rozważasz zakup nieruchomości w ścisłym centrum Warszawy? Ta oferta to prawdziwa perełka dla inwestora - które dzięki swojej lokalizacji oraz atrakcyjnej cenie za m2 daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w śródmieściu - ulica Grzybowska, okolice Placu Grzybowskiego. W bezpośredniej okolicy tramwaj, metro, autobus, bazar, park, szkoły, centrum handlowe. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

847 300 zł65 m² 13 099,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czekania. Mieszkanie w inwestycji gotowej do odbioru. W mieszkaniu zaplanowano: salon z aneksem kuchennym i balkonem, dwie sypialnie i dwie łazienki (jedna o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka Tarchomin ul. Marcina z Wrocimowic - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje 700 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - 29 m2 + 6,3 m2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m przy ul. Kasprowicza idealne dla osoby aktywnej, ceniącej komfort, dobrą komunikację i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

734 500 zł48 m² 15 163,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Nowoczesne osiedle w zielonej części Ursusa Oglądanie mieszkań możliwe jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ksawerów,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mokotów | metro| centrum mokotowa Marzysz o mieszkaniu, gdzie światło wpada przez okna przez całe popołudnie, a panorama miasta rozpościera się z wysokości 13. piętra? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 29 m2 na ul. Batorego 37 , wysokość 3 metry - ewenement w blokach. Umowa minimum do lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Koszt najmu 1900 zł + 600 + prąd w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa

Białołęka,Warszawa

1 186 800 zł138 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 138 m położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku, na spokojnym i zamkniętym osiedlu przy ul. Marmurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie przy stacji metra "wierzbno". Od mieszkania do metra jest ok. 200m. Mieszkanie jest dwustronne i jasne - okna wychodzą na wschód i na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł52 m² 15 509,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie ( dzielnica Śródmieście) o powierzchni ok. 51,58 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 17m2, ok. 9 m2, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Las Bielański,Warszawa

730 000 zł45 m² 16 186,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż mieszkania na warszawskich bielanach. Elegancja, funkcjonalność i kameralny klimat Cenisz ciszę, spokój i kojącą zieleń, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

935 000 zł51 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością prezentuję Państwu eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - przy ul. Romera. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 729 876 zł92 m² 18 768,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 536,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania na Saskiej Kępie? Zależy Ci na szybkim połączeniu do centrum? Chciałbyś mieszkać w spokojnym miejscu i mieć widok na zieleń? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

6 600 zł80 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy apartament na Mokotowie! [english version below] Atuty Funkcjonalny rozkład Świeżo po remoncie Przestronny taras Spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

675 000 zł54 m² 12 593,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2001 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Górna Droga. Na powierzchnie mieszkania składa się: -dwa pokoje, -otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mokotów - Ksawerów, al. Wilanowska (przy skrzyżowaniu z ul. Modzelewskiego) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 208 000 zł75 m² 16 070,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75,17 mkw. położone na Targówku, przy ul. Pohulanka 9, idealne dla wymagających. Mieszkanie usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

714 923 zł37 m² 19 151,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

860 000 zł80 m² 10 790,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wspólna

Grzybowa,Warszawa

479 000 zł37 m² 13 091 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 1-pokojowego mieszkania z możliwością aranżacji 2 pokoi, o powierzchni 36m2, znajdującego się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Wacława Lachmana. Doskonała lokalizacja: przystanek autobusowy koło bloku, metro Stokłosy w 8 minut pieszo, naprzeciwko filia sggw. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 342,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Rozłuckiej 4, (gotowiec inwestycyjny) usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windami. Lokal o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

745 000 zł50 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuje mieszkanie M-4 w obrębie dzielnicy Mokotów w części Sadyba w odległości 5,5 km od Centrum. Doskonała lokalizacja, teren otoczony zielenią. Zadbane części wspólne, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku znajdującego się przy ul. T. Manteuffla 7 Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

499 000 zł24 m² 21 234 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania - wysoki standard i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania gotowego na już, bez konieczności remontu i dodatkowych kosztów? Ta przestronna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Marzysz o własnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy? To właśnie Mokotów - zielony, spokojny i pełen uroku może stać się Waszym pierwszym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazubów

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie m 61m2 ulica Kazubów Warszawa Bemowo. 9 ostatnie piętro z windą. 3 pokoje 2x 11m2 , 1x 20m2, kuchnia 6m2, łazienka, wc, balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł45 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja | metro marymont | umeblowane | 2 pokoje + gabinet | balkon | 1. Piętro | dostępne od 20.10.25 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Budynek i lokal po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje. Na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia ładna, nowa kawalerka przy ulicy Domaniewskiej 34b na warszawskim Mokotowie. Na powierzchni 28 m2 znajduje się: - duży pokój z balkonem wyposażony w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 119 574 zł56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rusiecka

Zacisze,Warszawa

324 000 zł22 m² 14 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni użytkowej 22,4 m (powierzchnia całkowita po podłodze: 41,22 m ), zlokalizowane przy ul. Rusieckiej w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 926,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Obłędny widok na panoramę Warszawy! Doskonała lokalizacja - metro 5 min, tramwaje, autobusy. 2 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stary Mokotów,Warszawa

675 000 zł56 m² 12 010,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m2, które znajduję się w dobrze skomunikowanej części Warszawy - mokotów/stegny, przy ulicy Czarnomorskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka w cichej okolicy, dużo zieleni. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, położone przy ulicy Granicznej, znajdującej się tuż przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej. Ścisłe Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 878,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| widne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Lokal jest położony na 1 piętrze, w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie posiada balkon dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

919 000 zł64 m² 14 248,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

3 pokoje 64,5 m Ochota - Rakowiec Wprowadzenie Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku z lat 60. To idealna propozycja.