dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

615 000 zł52 m² 11 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje 54 m metro 500m do remontu Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Toruńskiej 84. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

480 000 zł32 m² 14 971,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,06 m , zlokalizowane przy ul. Smoleńskiej na warszawskim Targówku. To idealna propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

461 500 zł42 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Warszawie-Wesoła przy ulicy Warszawskiej 53a .O powierzchni 44m w cenie 42m.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 433,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

500 000 zł43 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe mieszkanie z 2 sypialniami, salonem i oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku w doskonałej lokalizacji przy ul. Króla Maciusia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

415 000 zł24 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja! Marzysz o własnym kącie w Warszawie, który zapewni Ci komfort, wygodę i doskonałą komunikację z każdym zakątkiem stolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 096 814 zł62 m² 17 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском/ oferta 0% pcc brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 090 000 zł64 m² 17 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park Skaryszewski, sklepy i restauracje np. Warszawa Wschodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gołąbki,Warszawa

500 000 zł30 m² 16 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

911 943 zł57 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować widne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w sąsiedztwie parku Dolinka Służewiecka. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

655 000 zł43 m² 15 232,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 820,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Jednym z kluczowych elementów, który zasługuje na uwagę, jest doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Moczydło,Warszawa

3 600 zł41 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Na wynajem jasne, przytulne mieszkanie przy ul. Pustola na Woli - w zielonej okolicy, tuż obok parków Sowińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Wilanówką

Zawady,Warszawa

6 900 zł87 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 87 M2, 3 sypialnie, zielona okolica, wilanów zawady, nad wilanówką czynsz administracyjny W cenie najmu Budynek: dwupiętrowy budynek wielorodzinny, znajduje się w nim 6 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursynów,Warszawa

1 654 499 zł94 m² 17 571,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze w nowej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 360 000 zł73 m² 18 663,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Twój nowy adres, gdzie nowoczesność spotyka wygodę. Szukasz przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak u siebie w domu? To Mieszkanie to połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

795 000 zł45 m² 17 837,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej woli Na sprzedaż mieszkanie na 11 piętrze w budynku z 1987 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy narożne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej 201 w centralnej części Warszawy - Śródmieściu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie dwupokojowe własnościowe- spółdzielcze o powierzchni 46m2. Mieszkanie usytuowane w znakomitej lokalizacji Bielan - zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 mkw, położone na 1. piętrze bloku z 1961 roku przy ul. Żytniej, w sercu warszawskiej Woli. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

760 000 zł39 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów Centrum,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 47,9 m | 2 oddzielne pokoje | Ursynów, ul. Miklaszewskiego 6 | 2 piętro z balkonem Oferuję do wynajęcia komfortowe, ciche mieszkanie o powierzchni 47,9 m z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

850 000 zł81 m² 10 519,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Najważniejsze atuty Dwustronne rozkładowe mieszkanie na Bemowie, usytuowane na wysokim parterze 82 m2. Składające się z: - salonu 20 m2 z balkonem, - widnej kuchni z jadalnią 17,8 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł83 m² 14 411,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 83 m | 2024 | Wykończone pod klucz Marzysz o nowoczesnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu, w którym nikt wcześniej nie mieszkał? To wyjątkowa propozycja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

967 000 zł54 m² 17 997,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 099 000 zł55 m² 19 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy al. Wilanowska 33 w Warszawie informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Czerniaków,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, mokotów Stegny, ul. Kaukaska Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Potok,Warszawa

1 195 000 zł63 m² 18 884,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Układ mieszkania Funkcjonalne, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

400 000 zł22 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować dla Ciebie kawalerkę o powierzchni 21,21 m2 zlokalizowaną na Woli / Młynowie tuż obok stacji metra Płocka. Nieruchomość położona jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

655 227 zł46 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: wawer jest otoczony rozległymi terenami zielonymi, parkami i trasami rekreacyjnymi, stanowi doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

674 000 zł38 m² 17 973,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mokotów - Stary Mokotów, ul. Bruna > 500m do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków tramwajowych (7 minut spacerem) > 150m do przystanków autobusowych > w okolicy sklepy (carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołkosza

Nowodwory,Warszawa

735 000 zł61 m² 11 970,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 61,4 m na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, przy ul. Ciołkosza 2a. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł64 m² 14 110,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,71 m , zlokalizowane w inwestycji Portowa II przy ul. Myśliborskiej 32 na warszawskiej Białołęce. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

869 000 zł66 m² 13 267,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 65,5 m2, na którą składa się: 3 niezależne sypialnie (11,3/8,9/8,4 m2), salon (17,9 m2) z wyjściem na balkon (3 m2), oddzielna i widna kuchnia (6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 048 000 zł63 m² 16 634,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem na rogu ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej, bemowo Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawałek Grecji w sercu miasta | Osobno sypialnia | Balkon | Park Szczęśliwicki - Ochota Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 36,98 m , wysokie na 2,88m - urządzone w lekkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 705 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duży salon - duża kuchnia ogromny potencjał lux inwestycja!. Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu samego śródmieścia. Nie ma windy. Mieszkanie do kapitalnego remontu jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 113,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Konstancińskiej, na kameralnym, zielonym osiedlu przy parku Dygata. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną inwestycją na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku (blok z płyty, bez windy), zlokalizowane na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Mokotów,Warszawa

995 000 zł48 m² 20 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta, tuż obok muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. Lokal o powierzchni 47,5 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim.