dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

665 000 zł49 m² 13 683,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę w wyjątkowo zielonej i przyjaznej do życia lokalizacji na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się przy ulicy Wrzeciono na wysokości ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

998 415 zł61 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja mieszkanie przy metrze Chrzanów - 3% ceny od oferty w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych, w pobliżu Szkoły Głównej Gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł53 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem. Powierzchnia: 53.3 m , Liczba pokoi: 3 Piętro:7/8 z 2001 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Książkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Westate Wola ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 37,89m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na Saskiej Kępie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszkania - Warszawa, wawer, ul. Palmowa Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania - praktycznie zaprojektowana przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Młociny,Warszawa

2 555 000 zł182 m² 14 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj przestrzeń, która daje oddech. 181 m czystego komfortu w otulinie natury. Przedstawiam unikalną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej, powstających w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Radiowo,Warszawa

1 299 000 zł93 m² 13 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Wygodna komunikcja Szukasz nieruchomości, która nie uznaje kompromisów? To mieszkanie o powierzchni 92,85 m to rzadka oferta na bielańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 000 zł32 m² 17 812,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duże panoramiczne okna Klucze czekają na odbiór Eleganckie osiedle Dobra komunikacja z centrum 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji położone przy ul. Wałowej, idealne jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 58 m2 po remoncie do zamieszkania lub wynajęcia zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i małym balkonem na Ochocie na czwartym piętrze bez windy. Mieszkanie po odświeżeniu gotowe do wprowadzenia. Wokół niska zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

435 000 zł23 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche | sppokojna okolica | Dobra komunikacja | Mokotów | Mordor Wyobraź sobie sobotni poranek. Budzi Cię delikatne, przefiltrowane przez zieleń za oknem światło, a nie dźwięk ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

750 000 zł36 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku z 1964 roku. Lokal po generalnym remoncie z widokiem na zieleń (ekspozycja wschodnia). Blok bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goworowska

Bródno,Warszawa

398 000 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 31 m | Parter z widokiem na zieleń | Atrakcyjna cena Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m , położona na parterze w budynku mieszkalnym. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48m2 na III piętrze w budynku przy ul. Przybylskiego na warszawskim Ursynowie w okolicach sggw. Dostępne od 1 stycznia! Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

685 000 zł38 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 37,5 m2) z loggią Lokalizacja tej nieruchomości to jej ogromny atut. Położona w prestiżowej okolicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

739 000 zł44 m² 16 795,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia zachwycają świeżością, wygodą i gotowością do życia. Takie właśnie jest to starannie wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall! To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 760 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

775 000 zł37 m² 20 945,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie 45 m , Bielany, ul. Klaudyny Oferuję na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 14-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 599 000 zł110 m² 14 494,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 599 000 zł + 50 000 zł garaż I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

825 000 zł45 m² 18 329,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 350 zł42 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie (salon z aneksem plus sypialnia) o powierzchni ok. 42 m2 położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonałe dla studentów/rodziny Bielany ul.Perzyńskiego/ Broniewskiego świetne miejsce - w okolicy sklepy, usługi, bazarek, park itp. Super komunikacja - tramwaje, autobusy, metro 15 min Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

968 000 zł64 m² 15 234,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie - funkcjonalne, jasne, trzypokojowe o powierzchni 63,54 m2 zlokalizowane na ul. Belgradzkiej. Kameralny budynek (z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł53 m² 68,39 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z garażem i komórką lokatorską tuż przy Metrze Wilanowska Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64 m2, położone w prestiżowej inwestycji. Rezydencja przyorle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 739,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament 30.30 m z komórką lokatorską | Pełna własność z KW | Umeblowane | 1 Pokój | 3 Piętro | Z Windą | Czynsz 500 zł | Świetna Komunikacja | CH Promenada | Francuska | Paryska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 3 pokoje z balkonem. Okna wychodzą na zachód, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie jest po generalnym.