dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 520,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: ul. Złoty Potok 4, warszawa Rok budynku 2019 r. 51,24 m 2 z 5 pięter Przestronny balkon Ekspozycja zachodnia Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 50 000 zł) nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

819 000 zł63 m² 12 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

1 240 000 zł92 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie, w którym po prostu chce się być - 92 m przestrzeni, ciszy i zieleni. To propozycja dla osób, które szukają równowagi między komfortem domu, spokojem niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

825 000 zł38 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PL | eng version below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie. Ze względu na bliskość uczelni oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 520,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

673 985 zł49 m² 13 754 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy unikalne mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m , usytuowane na 11. piętrze w zadbanym bloku z 1991 roku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m , położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku przy ul. Komputerowej 8 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie zostało zaaranżowane w wysokim standardzie. Nowoczesne, jasne mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

546 000 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone przy ul. Grochowskiej na warszawskim Kamionku. Lokal znajduje się w budynku z lat 60., wybudowanym z cegły, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 179,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: * Wyjątkowe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! * Pow. 75,8 m , parter, ul. Kobielska (róg Siennickiej) * Pełna własność z kw - możliwość kredytu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sadyba,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

.Mokotów Służew Okolice ul. Obrzeżnej Budynek 2002r. Wolne! Nadbudowa! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 40m2. Usytuowane na 8 piętrze budynku 11-piętrowego nadbudowy z 2002 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Staromiejskie,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Wałowej 6. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku po termoizolacji, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko Parku gdzie obfitość zieleni powita Cie na każdym letnim spacerze a metro czy tramwaj dowiozą Ciebie i Twoich bliskich w dowolną część miasta bez korków! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje z balkonem | 59.3m2 | Białołęka-Nowodwory Na sprzedaż prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.3 m2 w spokojnej, zielonej części Warszawy, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

English Version Below avenue estate prezentuje przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza - miejsce, w którym codzienność zwalnia, a przestrzeń zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

819 000 zł49 m² 16 848,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zarezerwowane. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49 m2, na która składają się: - salon (14 m2) z balkonem od strony wschodniej - Sypialnia (ok 13 m2) od strony północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

875 000 zł48 m² 18 351,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w starej części Pragi-Północ, przy ulicy Blaszanej. Powierzchnia 47,68 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 098 000 zł65 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m z przynależną piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

3 800 zł72 m² 52,56 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy wyposażone 4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym dodatkowo płatnym (można wynająć bez miejsca postojowego, wjazd przez szlaban). Mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 300 zł27 m² 86,53 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | balkon z widokiem na zieleń | Bielany Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,58 m , położona na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 329 000 zł67 m² 19 925 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Jasnodworskiej 3a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 3 widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany na 6 piętrze w budynku z windą z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

798 000 zł68 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Okazja -wola - 68M2 -820000 zł oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W samym sercu woli 5 piętro -ostanie bez windy! mieszkanie do remontu bez balkonu 3 pokojowe O łącznej powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Ulrychów,Warszawa

1 184 140 zł59 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

PL | eng version below Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z antresolą, oferujące przestrzeń, światło i niepowtarzalny charakter wnętrza. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 280 000 zł105 m² 12 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Super okazyjna cena. Mieszkanie do odświeżenia. Praga Południe - Gocław Komfortowe 4 pokoje + taras na zamkniętym osiedlu Czteropokojowe, rozkładowe, przestrzenne mieszkanie powierzchni 105,1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł61 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zaborowskiej 3 obok Wola Parku. 6-piętrowy budynek wybudowany w 2010 roku. Osiedle zamnięte z monitoringiem i ochroną. Na terenie osiedla plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2 pokoje z ogrodem zimowym i garażem - ul. Głębocka, białołęka Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na ostatnim 4. piętrze zlokalizowane w warszawskim Ursusie. Budynek zadbany, spokojne osiedle. Idealne dla pary, singla, młodej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie położone w malowniczej i prestiżowej Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.