dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja do 26.02. Sprzedam śliczne mieszkanie położone na Bielanach, w bliskiej odległości od stacji metra Słodowiec. Piękne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

574 000 zł41 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na dzień prezentacji W czwartek 5 lutego od godz.17.30 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Rakowcu , przy ulicy Sierpińskiego 2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Uwaga! Mieszkanie na sprzedaż Puszczyka | 2 pokoje z dużym potencjałem aranżacyjnym Prezentowana nieruchomość to mieszkanie z wyjątkowym potencjałem, położone na 6. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

647 000 zł48 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 7 piętrze w zadbanym budynku z 1969 roku. Lokal z dużymi możliwościami, do aranżacji według Twojego gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 400 zł50 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* białołęka * ul. Skarbka z Gór * dwa pokoje * 50,5 m2 * duży balkon * garaż i komórka lokatorska w cenie * spacer 3D: ** aktualnie mieszkanie gotowe do objęcia ** tylko dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

965 000 zł57 m² 16 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie, 56,8 mkw., usytuowane na pierwszym piętrze, budynku 6 piętrowego z windą. Mieszkanie wykończone "pod klucz" w stylu naturalnym z wyraźnymi akcentami skandynawskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wola,Warszawa

569 000 zł27 m² 20 996,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy elegancką kawalerkę o powierzchni 27,1 m , zlokalizowaną przy al. Solidarności - w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

3 950 zł51 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia przy ul. Polskich Walczących. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Zawady,Warszawa

1 386 441 zł78 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie w Wilanowie garaż gratis *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

950 000 zł64 m² 14 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe 64,2 m z balkonem Ursus, ul. Dzieci Warszawy 27C Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 5. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyremontowana kawalerka usytuowana na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy Stawach Brustmana. Mieszkanie ma powierzchnię 26m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

3 490 zł40 m² 86,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w Centrum Warszawy ul. Niska, obok Arkadii Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupokojowym, usytuowanym na warszawskim Tarchominie, przy ulicy Odkrytej. O mieszkaniu: mieszkanie ma powierzchnię 44 mkw, mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz Centralny,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1960r, przy ul. Adama Mickiewicza, żoliborz Stary Żoliborz. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 299 000 zł59 m² 22 959,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Osiedle Jana Kazimierza to nowoczesny kompleks budynków położony u zbiegu ulic Jana Kazimierza oraz Kacpra Karlińskiego. Ta prestiżowa inwestycja została zrealizowana przez renomowaną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

2 050 000 zł88 m² 23 356,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością zaaranżowania garderoby pod 4 pokój) o powierzchni (87,77 m2), znajdujące się na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

748 984 zł58 m² 12 982,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

4 000 zł86 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie na spokojnym Grochowie ul. Zgierska Oferuję do wynajęcia wyjątkowo przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w zadbanym budynku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 096 zł26 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nieumeblowane! Mieszkanie na 7 piętrze w nowym budynku położonym przy ulicy Jana Kazimierza 43 (warszawa Wola). Na lokal składają się: - pokój (nieumeblowany) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 495 000 zł95 m² 15 697,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 95,24 m Mokotów Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

934 000 zł66 m² 14 194,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w dzielnicy Ursus. Układ mieszkania: - salon z kuchnią (otwarta przestrzeń, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

865 000 zł52 m² 16 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

[ rezerwacja ]na sprzedaż mieszkanie Warszawa, bielany (piaski), ul. Władysława Rudnickiego 10. Sprzedaż bezpośrednia, agencjom i pośrednikom bardzo dziękuję proszę nie dzwonić. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

6 200 zł68 m² 91,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Kabat 3,2 metra wysokości, świeżo po remoncie! Umeblowane. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Jelonki,Warszawa

1 090 000 zł61 m² 17 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie przy ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko komunikacji. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Agencja nieruchomości homeally prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z dwoma ogródkami na Bemowie. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,8 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

919 000 zł54 m² 16 899,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja na Pradze Południe - Gocław. Ostatni etap osiedla oddanie styczeń 2026 0% prowizji | brak podatku pcc Dostępne metraże: 24,91-74,46 m Osiedle wyróżnia się ponadczasową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

1 310 000 zł85 m² 15 484,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokołowska

Moczydło,Warszawa

1 819 000 zł86 m² 21 151,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

[eng below} W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym w cenie, o powierzchni 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest przestronna, widna kawalerka o powierzchni 34,70 m usytuowana na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciele akceptują zwierzęta! :) Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie na przeciwko biurowców Bramy Zachodniej, tuż obok Placu Zawiszy oraz Dworca Zachodniego,. na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 7 piętrze w zadbanej kamienicy z 1960 roku. Lokal po remoncie, przestronny, jasny, gotowy do wprowadzenia. Blok na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia