dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Włoch i Ochoty. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze względu na bliskość parków, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka z balkonem o pow. użytkowej 24,10 m2, zlokalizowana na 5 piętrze, tuż przy Metrze Wawrzyszew. Idealne jako pierwsze mieszkanie na start bądź inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obarowska

Grochów,Warszawa

446 000 zł33 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów) ul. Obarowska 20 Metraż: 33,06 m Piętro: 2/3 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 446 000 zł Czynsz: 226 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

746 221 zł48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53m2, położone na parterze nowego apartamentowca. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 17,32m2. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw. + 16 mkw taras, usytuowane na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego, w bloku z 2001r. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

4 300 zł48 m² 90,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe, komfortowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,58 m w Warszawie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym Osiedlu Przy Ryżowej w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie, przy ul. Śniardwy, 43 m2, w pobliżu Galerii Mokotów. Położone w samym środku osiedla, na wysokim parterze niskiego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 275 000 zł56 m² 22 759,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron nieruchomości ma przyjemność zaprezentować apartamenty w Warszawie o powierzchni od 26 do 56 m2, które zlokalizowane są w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

588 000 zł37 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 37,2 m2, wysoki parter (jak pierwsze piętro), ul. Stefana Żeromskiego 52/62, 2 pokoje salon z aneksem kuchennym możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne dwupokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Powiślu przy ul. Górnośląskiej 9/11, usytuowane na wysokim parterze, w 10-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tuchlińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiam kawalerkę w doskonałej lokalizacji na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i biur na "mordorze". Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł54 m² 82,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

4 450 zł | wynajem | 54,20 m2 | 2 pokoje | warszawa | bracka 11/13 | śródmieście Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Nowodworska,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Białołęka Nowodwory - ul. Poetów > pętla tramwajowo-autobusowa Winnica 500 m > stacja metra Młociny 23 min komunikacją > przy osiedlu Żabka, sklep Biedronka 500 m od osiedla, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 440 000 zł56 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie idealne dla rodziny 2+1, pary lub osoby pracującej zdalnie, ceniących zarówno bliskość centrum miasta i biznesowej części Warszawy oraz komfort życia po pracy (liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

678 900 zł37 m² 18 498,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1971 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania z ogródkiem w budynku przy ulicy Pieskowa Skała 5. Zalety: - dostępne od już, aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 37,68m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 497 912,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

403 000 zł20 m² 19 813,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 373,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 39,6m2 znajdująca się na drugim piętrze budynku przy Odkrytej 46 na Nowodworach. Mieszkanie Centralną częścią mieszkania jest salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

4 500 zł79 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Mamy okazję zaprezentować Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym, kameralnym i dotychczas niepopularyzowanym miejscu w Centrum przystani, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

3 950 zł88 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonych Kabatach - tuż przy Lesie Kabackim. Do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe, 43-metrowe, pięknie wyremontowane mieszkanie na warszawskim Powiślu, przy ulicy Solec. Oddzielne pokoje, każdy z wejściem z korytarza, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

856 750 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł82 m² 22 561 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

755 000 zł47 m² 15 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,25m2, położone na 3 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych upodobań. *Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 5! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barwnicza

Grochów,Warszawa

989 898 zł57 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* * * R E Z E R W A C J A * * * Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie | 56,83 m | 2 balkony + loggia | garaż | 2020 r. | praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 596,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 500 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 231,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Każde mieszkanie opowiada swoją historię. Ta zaczyna się wśród zieleni, tuż przy lesie, gdzie poranki są spokojniejsze, a przestrzeń sprzyja oddechowi od miejskiego zgiełku. W tych 75,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

570 000 zł31 m² 18 210,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Atuty nieruchomości w skrócie! | 31,3 mkw | studio | aneks kuchenny | zabudowany balkon 5,6 mkw | 2/10 piętro | budynek z 1981 r. | 2 windy po renowacji | domofon | świetna komunikacja | 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł90 m² 14 317,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z balkonem - Metro Art, żupnicza, praga Południe Warszawa, ul. Żupnicza 4 pokoje | 2 łazienki | 86,91 m powierzchni użytkowej | Balkon: 8,06 m Piętro: 1 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

830 301 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,87 m2, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

874 665 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy ulicy Stefana Bryły 3 na Mokotowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 położone przy Stańczyka 5 na bliskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

725 000 zł46 m² 15 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy rozkładowe i ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Smoczej 20a. Jest to idealna nieruchomość dla zarówno na inwestycję.