dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z dużym balkonem i opcją ogródka, położone na parterze 12-piętrowego budynku z windą (rok budowy: 1978), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

620 000 zł30 m² 21 016,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | 29,5 m | Balkon | 4. Piętro | Winda | Cena: 620 000 zł | Śródmieście | Powiśle | Świetna Lokalizacja | Stadion Legii | Wygodny Dojazd do Centrum | Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m , położone na Woli, przy ul. Batalionu ak Parasol. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53,4 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon 6,1 m2 > bardzo duże miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Rakowiec,Warszawa

679 000 zł48 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6m2 znajdujące się na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Jankowskiej 5 na Ochocie. Mieszkanie mieszkanie jest dwustronne i ma dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wokalna

Ursynów,Warszawa

785 000 zł62 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam gorąco! Wyłącznie w naszym biurze! Bardzo ładne mieszkanie 62 m2, 3-pokojowe, pokoje rozkładowe ok.18, 11 i 10m2, widna kuchnia, łazienka i WC osobno, przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, zadbanego bloku z lat 80, położonego na Grochowie, obok ronda Wiatraczna, przy ul. Majdańskiej 13. Na jego powierzchnię 50,7 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 400,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 650 zł49 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Nowy, pachnący i nieużywany apartament składający się z 2 oddzielnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienka (pralka, prysznic) oraz ogródka - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 2/3 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, ursynów Natolin. Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 223,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż ciche rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 4. pietrze w 4 piętrowym budynku. Na jednym piętrze znajdują się cztery mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Gwiaździsta Są miejsca, które mają duszę.To jedno z nich.Pośród starych kamienic i zieleni, z widokiem, który zatrzymuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł37 m² 16 954,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 37,1 m , zlokalizowane na 6 piętrze na Muranowie na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Jana Pawła II 66. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 247,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Okopowej 45. Lokal o powierzchni 46,10 m , obecnie dwupokojowy, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 235,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się przy ul. Makowskiej 33 na 5 piętrze z 6 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sielce,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eklektyczne 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami Dla pierwszego najemcy | Unikatowy design | Szlachetne materiały | Sztuka i antyki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

6 300 000 zł43 m² 146 512 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, na Warszawskich Bielanach, przy ul. Petofiego. Mieszkanie położone na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku. Pokoje 16 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 724,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentuję funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy spokojnej, osiedlowej uliczce Na Uboczu 4. To świetne mieszkanie na start dla singla lub pary jest zlokalizowane ok. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

819 000 zł48 m² 17 151,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 47,75 m , znajduje się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 696,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa oferta: 31.01.2026 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

654 720 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie w Ursusie tanio *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Ursus. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

1 160 000 zł117 m² 9 914,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie Stegny | 117,1 m, idealne dla rodziny. Mieszkanie jak dom. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Wola,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania do wynajmu. Lokal znajduje się blisko metra Księcia Janusza, dokładnie 350 m. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 285 000 zł58 m² 22 231,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

To mieszkanie czeka na kogoś, kto spojrzy na nie jak na historię gotową do napisania od nowa bo jego wnętrze można urządzić całkowicie według własnego gustu. Jest jak czysta karta w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 930,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 37,6 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Mokotów, Sielce. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 500 zł52 m² 144,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie przy rondzie daszyńskiego Wysoki standard | Taras 12 m | Klimatyzacja | Parter | Garaż podziemny Do wynajęcia nowoczesny, wyjątkowo czysty i nowo wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelberga

Młynów,Warszawa

599 000 zł30 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w bloku z 2001 roku., na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Blok jest ogrodzony oraz chroniony. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

495 000 zł41 m² 12 147 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie przy ul Flisaków na osiedlu Regaty w Warszawie w dzielnicy Białołęka (część osiedla Kobiałka) Powierzchnia: 40,75 m2, drugie piętro w trzy piętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij