dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 553 482 zł52 m² 29 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w bloku na Powiślu, urządzone w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu. Łączy komfort i wygodę z przytulną atmosferą. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 435 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka 6 lokalizacji Praga 4 lokalizacje Tarchomin Bródno Zapytaj mnie o inne oferty z rynku pierwotnego, sprawdź rabaty deweloperów w jednym miejscu Osiedle definiuje nowy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

360 000 zł18 m² 19 889,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ochota - ul. Racławicka 142, tuż przy wum. Jeżeli szukasz małego mieszkania w miejscu, które pracuje lokalizacją to świetnie trafiłeś. Lokalizacja na pograniczu Ochoty i Mokotowa to rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

845 000 zł61 m² 13 964,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wygodna komunikcja Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Nieruchomość o powierzchni 60,51 m to rzadka oferta na bielańskim rynku. Przemyślany rozkład czterech pokoi pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Grochowskiej 207 na Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze, jest jasne i funkcjonalne. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł76 m² 18 940,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, dwustronne, kameralne mieszkanie o powierzchni 75,52 m , położone na warszawskim Mokotowie, w świetnej lokalizacji - blisko sgh oraz stacji metra M1 Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Bemowie przy ulicy Wrocławskiej Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Mieszkanie dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł80 m² 14 441,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

* dzielnica Targówek *ul. Św. Wincentego * trzy pokoje * 79,63 m2 * balkon 6,5 m2* garaż * Metro Kondratowicza * Oferujemy do sprzedania widne trzypokojowe mieszkanie (79,63 m2) z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

640 000 zł28 m² 23 188,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,6 m , idealne zarówno pod inwestycję (wynajem krótko- i długoterminowy), jak i jako komfortowe lokum dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 59,6 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Północ - 5 minut piechotą do stacji metra szwedzka! Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 623 500 zł53 m² 49 500 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy apartament - 53 m Warszawa, śródmieście, cosmopolitan, ul. Twarda 4 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 53 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

999 777 zł48 m² 20 872,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane przy ul. Waliców na Warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie do remontu, położone na Warszawskim Gocławiu przy ulicy Umińskiego 18. Mieszkanie o powierzchni 44 m z przynależną do niego komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 199 000 zł54 m² 22 361,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa , ścisłe centrum ul. Hoża 29/31.(róg Marszałkowskiej) Mieszkanie do sprzedaży z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie ma 53,62 m2. Mieści się na V piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1990r. przy ul. Śmiałej, stary Żoliborz. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4300 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - idealne dla osób ceniących ciszę, komfort i świetną lokalizację na Mokotowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 824,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Możliwość wykończenia wnętrza - konsultacje z architektem * Duży wybór mieszkań * Spacerem do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ustawne mieszkanie z balkonem, usytuowane na Bielanach, przy ulicy Magiera 16. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 435,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podmiejska harmonia W atrakcyjnej cenie Zieleń Cisza Osiedle definiuje nowy standard balansu, będąc złotym środkiem pomiędzy dynamiczną energią metropolii a sielskim, podmiejskim spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 1965 r., Mokotów Wierzbno. Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Żerań,Warszawa

395 000 zł29 m² 13 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem na warszawskiej Białołęce ul. Przejezdna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - 16,03 m - kuchnia - 4,71 m - łazienka - 3,81 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej. Okolica spokojna i bezpieczna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

634 700 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 57,7 m2, piętro 2/12 z windą, w budynku z 1979 r., Bielany, Marymont-Ruda. Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,51 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Powiślu ul. Górnośląska 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja eng description below / Описание на rus языке ниже Do wynajęcia przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na Służewie (mokotów) przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

449 000 zł32 m² 13 815,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych lokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 30m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1975 r., Wilanów Wysoki. Do odświeżenia/remontu. Idealne dla pary lub rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 - u pokojowe rozkładowe z kuchnią w prześwicie przygotowane do generalnego remontu na ul. Szegedyńskiej na Bielanch Budynek z wielkiej płyty z 1967 r Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wittiga

Tarchomin,Warszawa

450 000 zł47 m² 9 656,65 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które są po prostu w porządku. I są takie, które od razu dają poczucie możliwości. To jedno z nich. Dobrze doświetlone, dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

687 000 zł49 m² 14 063,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Borowej Góry. Osiedle Jelonki, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 400 000 zł70 m² 34 217,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni użytkowej: 64.26 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 324,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i stylowe Eleganckie osiedle Panoramiczne okna Designerskie 2 pokoje w sercu Pragi - dojazd do centrum w 25 minut! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest dwustronne ,doskonale doświetlone, z ekspozycją okien na północny-zachód i północ, wysokie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio, piękne, ciche i niezwykle komfortowe mieszkanie położone w sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. F. Klimczaka 15. Mieszkanie po generalnym remoncie (pierwszy najem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry, sprzedam swoje prywatne mieszkanie przy samym lesie Bemowskim. Lokalizacja z jednej strony jest dobrze skomunikowana a z drugiej troszkę z dala od tego zgiełku. Jest to miejsce,.