dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 025 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 025 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

551 000 zł33 m² 16 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Blok jest zadbany, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł28 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka przy Galerii Mokotów ul. Jadźwingów Szukasz czystego, w pełni wyposażonego mieszkania w sercu biznesowego Mokotowa? Biuro nieruchomości re/max Astra prezentuje ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle ul. Kruczkowskiego 12a | 2-pokojowe mieszkanie 36 m | Tuż przy Parku Beyera Na wynajem przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Starym Bemowie przy ul. Kaliskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

980 000 zł93 m² 10 511,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięciopokojowego mieszkania z dużym potencjałem, o powierzchni 93,3 m2 w rewelacyjnej lokalizacji Ursynowa nieopodal stacji metra Stokłosy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

895 000 zł71 m² 12 659,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentuję przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy spokojnej, osiedlowej uliczce Miklaszewskiego. To świetne mieszkanie dla dużej rodziny. Sprawdzi się również jako rentowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł130 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako biuro dla firmy. Mieszkania jest trzystronne oraz posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

1 280 000 zł70 m² 18 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie w nowoczesnym bloku z monitoringiem i całodobową ochroną. Lokal został urządzony ze starannością i dobrym gustem, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w prestiżowej lokalizacji przy Morskim Oku. Garaż przed budynkiem. Teren zamknięty, monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 44,67 m położone przy ulicy Bluszczańskiej 34, w kameralnym budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Motorowa 8 (praga-Południe) To idealna oferta dla singla, pary lub jako lokata kapitału. Mieszkanie Na 47m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

919 000 zł54 m² 17 139,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,62 m , zlokalizowane przy ul. Boremlowskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

2 500 zł34 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Ursusie, przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie jest idealne dla singla. Mieszkanie składa się z: - sypialni z szafą w zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Jadwisin,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 4 piętrowy z połowy lat 70 zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

798 760 zł60 m² 13 312,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marywilska,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowe, nigdy niezamieszkałe 2 pokoje z loggią | Osiedle Nova Sfera | ul. Marywilska 9a** Do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Natolina, kilka minut pieszo do metra przy Lanciego 19. Mieszkanie jest dwustronne, z widokiem na otwartą przestrzeń i bez sąsiadów zaglądających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, zapraszam do niezwykle zadbanego, reprezentacyjnego, urządzonego przez architekta, nowoczesnego mieszkania 3 pokojowego, dwustronnego z ekspozycją wschód-zachód z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

653 000 zł38 m² 17 229,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie o powierzchni 37,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

742 850 zł44 m² 16 940,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jasne, ciche mieszkanie do wejścia otoczony 3 parkami. Zapraszam na prezentację przytulnego, dwustronnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji na Woli. Idealna propozycja dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Budynek zadbany, z odnowioną i czystą klatką schodową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m 2 zlokalizowane przy ul. Ogińskiego 9 na warszawskim Targówku. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w budynku z 1973.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

3 150 zł37 m² 85,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Warszawie, dzielnicy Ochota, przy ul. Urbanistów. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker, prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. Jest to idealna nieruchomość dla pary a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Natolin,Warszawa

845 000 zł63 m² 13 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 63,40 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1983 r., Ursynów, Natolin. Do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis mieszkania: dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64 m2 Składa się z: - ustawnego, widnego pokoju dziennego o powierzchni 20,5 m2, z którego jest wyjście na balkon (5 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

635 888 zł36 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na zielonym Ursynowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na Ursynowie. To lokalizacja, łącząca bliskość biznesowego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,65 m znajdującym się przy ul. Przejezdna na Białołęce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze Południe (gocław). Nieruchomość o powierzchni 58 mkw składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

849 999 zł49 m² 17 486,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,6 m | Powiśle | widok na Wisłę Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m , zlokalizowane przy ulicy Górnośląskiej na warszawskim Powiślu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

1 195 000 zł117 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

921 900 zł53 m² 17 394,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronny, słoneczny 3- pokojowy mieszkanie. | targówek, ul. Piotra Wysockiego. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

789 000 zł42 m² 18 785,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 1/7.To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł48 m² 18 229,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Panoramiczny widok na Warszawę | Metro Rondo onz | Balkon | Klimatyzacja | Śródmieście Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem i takie, które wybiera się stylem życia. To należy do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krymska

Stegny,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem - cisza, zieleń, doskonała lokalizacja! tylko 13 000 zł za m2. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 64,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

110 000 €75 m² 1 466,67 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mersin/ Tömük Odległość do morza: 450 m Najbliższa klinika: 700 m Sklep Migros: 100 m Szkoła podstawowa: 200 m Piekarnia: 50 m Restauracja: 100 metrów Stacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij