dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe ( 16,10,10 ) mieszkanie po remoncie usytułowane na 4 piętrze w niskim budynku na Sadybie. Kuchnia widna oddzielna - glazura , terakota , zabudowa agd. Łazienka - glazura, terakota, wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Saska Kępa,Warszawa

434 000 zł48 m² 9 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w niskim budynku na Saskiej Kępie. Otoczenie zieleni, wokół niska zabudowa, obok szkoła, przedszkole i usługi. Bliskość Parku i terenów zielonych. Mieszkanie pierwotnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. W pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia oddzielna. Cena 1800zł + czynsz 500zł + opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bardzo ładne, cichej okolicy. W pobliżu osiedla przystanek autobusowy, dużo zieleni , piękne tereny nad Wisłą na spacery i wycieczki rowerowe, szkoła i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszknie 3- pokojowe, z oddzielną łazienką I toaletą, z widną kuchnią oraz zabudowanym balkonem nadaje się do zamieszkania od ręki. W pobliżu bloku jest park górczewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

jednopokojowe, po remoncie umeblowane, cena do negocjacji, możliwość wynajmu dla firm, kablówka na klatce schodowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ładne,nowe meble ciche, z dużym balkonem.Dobra lokalizacja.Blisko centrum.Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią na os. Ostrobramska w cichej i ładnej okolicy, w pobliżu szkoły, przedszkola, real, tesco, promenada, bazar parki, bardzo dobra komunikacja, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

600 zł63 m² 9,52 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę dwa samodzielne pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu na Tarchominie przy ul. Antalla. Obydwa znajdują się od podwórka (pd-zach), jeden ca. 12m wolny od zaraz w cenie 600,- +liczniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

870 000 zł89 m² 9 775,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio sprzedam 4-pokojowe mieszkanie (87m2) w spokojnej okolicy blisko Łazienek. 4 piętro, winda, podziemny garaż, piwnica, schowek na półpiętrze. Słoneczny salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa, dąbrówka Wiślana, aluzyjna Kawalerka 34 m2 z balkonem, osiedle strzeżone, III p, winda, umeblowana i wyposażona w sprzęt agd i rtv, parking podziemny i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Latwa dostępność komunikacyjna,szybki dojazd do kazdego m/ca w stolicy,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

405 000 zł53 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Metraż mieszkania: duży pokój - 16 m2 Mały pokój - 11,5 m2 Mniejszy pokój - 9 m2 Kuchnia - 6 m2 Przedpokój - 6,5 m2 Łazienka - 3,10 m2 wc - 1 m2 Razem 53, 10 m2 Ponadto do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję bezpośrednio do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w nowowybudowanym bloku przy ul. Siecznej, świeżo po wykończeniu - nowe wyposażenie i umeblowanie na życzenie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 39m W ścisłym Centrum Warszawy, otoczone nowoczesną architekturą. Ciche spokojne osiedle z pięknym parkiem palcem zabaw dla dzieci. Blisko metro, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze położone, przytulne mieszkanie na Powiślu. W pełni umeblowane i wyposażone. Pokoje 7 i 17 m2. Widna łazienka. Idealne dla pary. Mieszkanie po odświeżeniu. Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ładne mieszkanie za niewygórowaną cenę. Dwupokojowe w stanie dobrym nieopodal Pl.Szembeka. Budynek z lat dziewięćdziesiątych z windą. Duży salon 30 m2, z lekkim skosem na suficie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 794,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się w najbardziej ścisłym centrum Warszawy. Bardzo dobra lokalizacja odnośnie komunikacji miejskiej. Blisko znajdują się Urząd Dzielnicy, banki, sklepy spożywcze, kawiarenki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 m2 na Bielanach wykończone i umeblowane. Mieszkanie posiada ksiege wieczysta, jednostronne, polnocno-zachodnie. Czynsz (z zaliczka na co i wode) ok. 400 zl. Widna kuchnia 6 m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

388 000 zł33 m² 11 757,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Chcesz zaoszczędzić kilka miesięcy na jeżdżeniu po sklepach, wybieraniu materiałów, a potem pilnowaniu nierzetelnych fachowców? A może lepiej od razu wprowadzić się do gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo 2009 rok, 5 piętrowy blok z windą, osiedle strzeżone z miejscem parkingowym. Mieszkanie jest nowe, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) 30m2. Żoliborz- sady Żoliborskie. Umeblowane i wyposażone, porkiet, glazura, terakota. Ciche, spokojna okolica, dwa przystanki od centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe umeblowane + sprzęt agd. Przy awfie i Lasku bielanskim. Metroo śłodowiec 300 m + autobusy i tramwaje .Bardzo bezpieczna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

237 000 zł26 m² 9 115,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Nie płacisz za pośrednika! Kawalerka na Żoliborzu ul.Popiełuszki, piętro 6/10, 26m2.Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW. Stacja Metro Marymont. Po remoncie, wymiana instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekałkiewicza

Sadyba,Warszawa

515 000 zł71 m² 7 294,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji. Wewnątrz osiedla plac zabaw, alejki spacerowe. bardzo zadbany teren wokół budynku, bliskość infrastruktury - szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

1 415 000 zł127 m² 11 141,70 zł/m²

 

Piętro:21/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w apartamentowcu na cichym Muranowie. II poziomy. W cenie miejsce garażowe pod budynkiem. Budynek zadbany, jest ochrona. Do metra 5 minut, na Starówkę 10 minut. Funkcjonalne, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

545 000 zł72 m² 7 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie w dobrym stanie. Niski budynek po wymianie pionów, ocieplony, z nową elewacją. Salon i kuchnia od południa, sypialnie od północy (podwórko), łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Obok Galerii Rembielińska, ciche, nowe, w pełni wyposażone, komfortowe. Doskonałe połączenia komunikacyjne - do przystanku 3 min, w pobliżu 4 linie tramwajowe, 6 linii autobusowych; do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra Stokłosy, pełna infrastruktura handlowo-usługowo-rozrywkowa w zasięgu spaceru. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej części Warszawy, na podłogach parkiiet oraz terakota, kuchnia widna. Lokal wymaga jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

408 000 zł61 m² 6 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na warszawskim Osiedlu Ostrobramska. Blok ocieplony z wymienionymi wszystkimi instalacjami w zielonej okolicy. W sąsiedztwie budynku pełna infrastruktura: sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie w zielonej części Ochoty. Dwa pokoje 17 i 14 m2, kuchnia 4 m2 ,łazienka ok.4m2. W kuchni i łazience glazura i terakota , na podłodze parkiet, okna drewnane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej, zielonej i cichej okolicy. W pobliżu: przedszkole, szkoła, poczta, kościół, przychodnia, apteki, metro ok. 8 min, autobusy: 2-4 min, liczne sklepy, w tym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

210 000 zł15 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie powierzchni 15,50 m2 z łazienką znajdujące się na trzecim (ostatnim) piętrze. Blok znajduje się w doskonałej lokalizacji na ul. Nowolipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe własnościowe o powierzchni 38,7 m2 w centum Warszawy na przeciwko budynku Sienna Center. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 50 m2, 3-pokojowe w pełni umeblowane (tv, dvd,intrernet, kablówka, kuchnia w pełni wyposażona: kuchenka, lodówka, mikrofalówka) w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio; mieszkanie spółdzielcze, własnościowe 68m2, 3 pokoje z widną kuchnią, II piętro w budynku 3-piętrowym, przy ul. Namysłowskiej. Budynek po ociepleniu i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

przedszkole ,szkoły bardzo dobra komunikacja do Centrum 15 min

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno Podgrodzie,Warszawa

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe Pokój 17m2.11m2 podłoga panele okna wychodzą na północny wshód.Słońce latem tylko do godziny 11.Kuchnia widna o pow. 6m2. nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Wola,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37m2, piętro 4 w 7-mio pietrowym bloku. Mieszkanie jednostronne, południowe, bardzo widne i ciepłe. Widna kuchnia. Na podłodze w pokojach i na korytarzu klepka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolady

Służew,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²