dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie piękne dwupokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności róg Żelaznej; mieszkanie nowoczesne, w pełni wyposażone, łącznie ze sprzętami kuchennymi i agd, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

523 000 zł84 m² 6 226,19 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Wysokie, 3,3 m, 4 pokojowe mieszkanie na 10 kondygnacji. Widok z okien salonu i 2 sypialni na południowy wschód, otwartą przestrzeń. Dzięki dogodnemu położeniu w budynku oraz wysokiemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam. Posiadam do sprzedania bardzo słonecze i ciche mieszkanie. W pełni meblowane do zamieszkania od zaraz. Bardzo blisko metra. Salon połączony z kuchnią z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie - 42m2 + balkon 12m2 (możliwa zabudowa). Duży pokój 20 m2 - drewno lite merbau. Kuchnia + przedpokój - granit Tiger Skin, w łazience - kamień naturalny Thassos.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 33m w Warszawie (tarchomin, ul. Strumykowa) Mieszkanie jest na 1 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu strzeżonym. Pokój z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu jest pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

The best of ursynów Cena dokładnie 600000 pln za własność 91 m2, czynsz 541 pln/mc, bezpośrednio, umowa notarialna. Własność z księgą wieczystą, tj mieszkanie 3-pokoje 74 m2, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 44m2. Jeden duży pokój z aneksem kuchennym. Umeblowane. 1 pietro w bloku 3-pietrowym. Osiedle ogrodzone. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

733 000 zł74 m² 9 905,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bardzo funkcjonalne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia i basenu. Obok pawilon handlowy ze sklepem spożywczym, bankiem, apteką, fryzjerem i innymi usługami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Askenazego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

465 000 zł70 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam. Zapraszam do prezentacji mojego trzy pokojowego mieszkania na warszawskim Targówku. Powierzchnia mieszkalna to 58,8m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze/winda/ w 9 piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

67 M2 3-pokojowe, założona księga wieczysta, w pięknej, zielonej, cichej części Tarchomina, umeblowana kuchnia, sprzęt agd wysokiej klasy, doskonałe połączenie z centrum, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- 1750 zł / miesięcznie + opłaty licznikowe - blok z 2003 roku - ok. 200m do stacji metra Młociny - nowa kawalerka na ostatnim piętrze o pow. 30m2 w pełni wyposażona: zmywarka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

5 minut od metra, cisza, zieleń, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 850 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odebrane 2 lata temu, idealny stan, umeblowana kuchnia i łazienka. Bardzo ciche, blok strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

260 000 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

pokoj z widna kuchnia, terakota, glazura, klepka debowa, okna pcv, zabudowana szafa typu komandor, zabudowana kuchnia i przedpokoj,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne, nowe, jasne jednopokojowe mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z 2006 roku (piętro 5/5). Okna na południe, widok na panoramę miasta. Doskonała lokalizacja przy osiedlowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe,salon ok.20m z bezpośrednim wyjściem do ogródka ok. 50m, sypialnia 10m, mieszkanie po remoncie, kuchnia wyposażona, łazienka z prysznicem, osobne wc, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

463 000 zł64 m² 7 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta bezpośrednia. Piękne rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieloną okolicę. Ciche zarówno osiedle jak i mieszkanie. Łazienka i wc oddzielne, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

325 000 zł44 m² 7 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe dwustronne mieszkanie 44,2 m2 w dobrej okolicy warszawskiego Tarchomina. W atrakcyjnej cenie mieszkania znajduję się zabudowana loogia, miejsce garażowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na 1szym piętrze, w większości umeblowane, kuchnia i łazienka 100% ze sprzętem. co do internetu, kabl umowa jest do grudnia ale proponuję podpisanie własnej - lepsze warunki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe 42m2 na ul. Borowej Góry na bemowie. Mieszkanie czyste i zadbane, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Widna kuchnia, sypialnia i pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

408 000 zł50 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja w pięknej okolicy Wilanowa.Wyjątkowo cicho i zielono. Mieszkanie czyste i zadbane, z pięknym widokiem z balkonu. Duży pokój 18 m2, mozaika, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy stacji metra Słodowiec. 67m2, 3 pokoje rozkładowe. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły. Łazienka i toaleta osobno. Duży i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, żoliborz, braci Załuskich, 27,10 m2 Podstawowe informacje: sprzedaż, mieszkanie, 1 pokój, 3 piętro, rama H, 10 piętrowy, 1979 r. Wysokość czynszu: 250 zł Opis: cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciekawe i klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie. 4 piętro w 6-piętrowym bloku z lat 50 XX wieku. Blok z cegły. Blok z ogrodzonym podwórzem, wejścia od strony dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji,dojazd środkami komunikacji miejskiej,metro Stacja Wawrzyszew lub Stare Bielany. Do Lasku Bielanskiego zaledwie 400m. Mieszkanie po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

dwupoziomowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

mieszkanie pld-pln; pokój słoneczny 16,85 m2; łazienka 4,2m2; przedpokój (2 szafy zabudowane typu komandor) 9,8 m2; kuchnia 8,3 m2. Możliwość zrobienia 2 pokoi. Mieszkanie ciche - nie od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa-wola ul.Płocka Mazowieckie Mieszkanie 53m2 2000zł + opłaty licznikowe W pełni wyposażone i umeblowane 3 pokoje, oddzielne (3 łóżka) w 2 pokojach nowe meble 7 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

mieszkanie własnościowe - 2 pokoje - 41 m2 - do odświeżenia - 3 piętro - winda - super komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dwa mniejsze pokoje i jeden duży sąsiadujący z kuchnią. Wszystkie pokoje dostępne z przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na balkon położony po południowej stronie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w Warszawie 3 pokojowe z umeblowaną kuchnią i pełnym wyposarzeniem agd .Osiedle Ostrobramska, bardzo dogodna komunikacja tramwajowa i autobusowa, do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maciejewskiego

Tarchomin,Warszawa

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Blok położony w zielonej okolicy blisko węzła komunikacyjnego. Balkon z widokiem na Wisłę i park. Wyposażenie: lodówka, pralka, kuchenka. Kuchnia umeblowana. W cenie komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie ,nowe instalacje co i elektr. ,ciche, przy parku,budynek ocieplony ,czynsz 400zł + f.rem. 99zł .BEZPOŚREDNIO!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, słoneczne mieszkanie na zielonym, zadbanym osiedlu. Idealne dla rodziny. Liczne place zabaw, przedszkola, szkoły, w pobliżu dom kultury, biblioteka, sklepiki. Niedaleko Las Bielański, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł73 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie, w super lokalizacji. Mieszkanie narożne południowy-wschód 75,20 m2 + 12,6 m2; 3 pokoje:21,20,11 m2; kuchnia 7 m2; łazienka 3 m2; wc 1,6 m2; przedpokój 11,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

1 350 zł27 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1 pietrze. Wyposażone. Plastikowe okna. Drzwi - gerda. Dodatkowo internet i kablówka. Podwójny system kodów wejściowych: do bloku i do części na piętrze. Winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje częściowo umeblowane , kuchnia z aneksem umeblowana + agd,58m2, 1 piętro miejsce garażowe w cenie. Mieszkanie czyste, dobrze wykończone, w nowym budownictwie ( 2000 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

2 650 zł60 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60m2 do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie 60m2 + miejsce postojowe wszystko przy ul. Zawiszy (bliska Wola) Eleganckie mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, przytulne i zadbane mieszkanie z loggią (salon połączony z aneksem kuchennym,pokój, łazienka z wc, przedpokój) o pow. 44,6m2 położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz.Mieszkanie czyste, po remoncie, umeblowane.W okolicy ładne tereny do spacerów, w pobliżu centrum handlowe Land, szkola, przedszkole, bazarek. Kuchnia widna, szafy wnękowe. Ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 51,5 m2, 2-pokojowe z widokiem na las kabacki, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Po odświeżeniu, gotowe do zamieszkania. Czwarte piętro obecnie bez windy, ale spółdzielnia.