dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poezji

Falenica,Warszawa

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

W mieszkaniu znajduije się dod garderoba

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, (rok budowy 2007). Funkcjonalny rozkład mieszkania: balkon) 4,47 m2 (loggia oszklona z możliwością stworzenia ogrodu zimowego); salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrenio mieszkanie, sprzedaż, praga Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych. Mieszkanie 1 pokojowe 30,06 m2, usytuowane na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym budynku (cegła). Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe umeblowane, agd, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hassa

Ursus,Warszawa

5 900 000 zł72 m² 81 944,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

sprzedam mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Ursusa.Osiedle zamknięte zadbane z małym placem zabaw dle dzieci.Mieszkanie jest przestronne dwa duże pokoje i salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania widne, ustawne dwustronne mieszkanie na Warszawskim Bemowie, ul Czumy przy Powstańców Śląskich. Powierzchnia mieszkania to 80mkw, w tym 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam fajne mieszkanie, ciche i ciepłe, na Sadybie, blisko Sadyba Best Mall. Mieszkanie ma wymienione okna i parapety, zrobioną nową zabudowę aneksu kuchennego, wymienione podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

1 750 zł47 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie w dobrym punkcie na Ursynowie 8 min. pieszo od stacji metra Imielin, dwa przystanki autobusem. W okolicy Multikino, las Kabacki, real, galeria Metro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla starszych osób lub rodziny 3-osobowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Wierzbno, bardzo blisko metra! Al. Niepodległości. Bezpieczna i cicha okolica, doskonała komunikacja (metro, tramwaj, autobusy, 20 min. do lotniska). Przestronne i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

315 000 zł44 m² 7 208,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,7 m2 z loggią/balkonem 4,6 m2 przy ul. Odkrytej - "akacje 6". Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tatrzańska

Mokotów,Warszawa

200 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Warszawie- 20mkw. Pokój, łazienka, przedpokój z wnęką kuchenną. Łazienka po remoncie, okna wymienione, panele, w przedpokoju terakota. Dobra lokalizacja!- mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 45,69m2 mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu w Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Budynek o podwyższonym standardzie z ochroną (rok budowy 2005) i z ładnym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Saskiej Kepie po generalnym remoncie w 2007r. Super dojazd do centrum 10-15 minut z przystanku autobusowego saska. Mieszkanie umeblowane z pralka i lodowka. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

434 000 zł65 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Proponuję Państwu sprzedaż ładnego, dobrze utrzymanego i przestronnego mieszkania na Bemowie. Dostępne od zaraz. 1982r. Wielka płyta, dwie windy (w tym jedna towarowa). Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie odnowione , umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja mieszkania _______________________________ Mieszkanie znajduje się przy ul. Rosoła (skrzyżowanie z ul. Belgradzką) na jednym z najpiękniejszych, prestiżowych osiedli na Ursynowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta bezpośrednia! Piękne mieszkanie 50,6 m2. na Rondzie Wiatraczna.Między ulicą Kobielska , a Grochowską. II piętro. Ładny widok z balkonu. Usytuowane w najdogodniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia kawalerkę na Woli. ( jana Pawła II / Anielewicza ). Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - 50 m do przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

399 000 zł56 m² 7 102,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, całkowicie wykończone i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się w bardzo ładnym miejscu z dala od ruchu, z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

480 000 zł66 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ustawne, przestronne, trójstronne, posiadające duże możliwości aranżacyjne trzypokojowe mieszkanie w cichej, bezpiecznej i spokojnej części Bemowa.Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche i widne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią i łazienką w budynku z ochroną, domofonem i windą. Umeblowane, wyposażone - gotowe do zamieszkania. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 38 m2 (1 piętro), 2 pokoje w tym jeden połączony z kuchnią, łazienka, przedpokój i balkon. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

515 910 zł59 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie (wysoki parter) na obie strony bloku, bloczek 3 pietra, szesc rodzin, po 2 na kazdym pietrze, domofony. Widok z balkonu na Dolinke - Park. Trzy pokoje, kuchnia lazienka, wc, balkon, duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

366 000 zł42 m² 8 819,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bezpośredio przestronne, ładne, mieszkanie położone na Bielanach znajdujące się na 9 piętrze bloku wybudowanego w 1976 roku (10 pięter). Lokal znajduje się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

sloneczne mieszkanie, czesciowo umeblowane, wyposazona kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

518 000 zł60 m² 8 633 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3pok.60m2 przy metrze stokłosy 1 piętro,niski blok lata 80,czysta klatka,dwóch lokatorów na klatce do metra 1 min,po generalnym remoncie tynki,nowe podłogi,nowa stolarka drzwiowa,drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

440 000 zł55 m² 7 960,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie, przerobione na trzypokojowe z widną kuchnią. Okolica bardzo cicha i spokojna. Nie ma też ryzyka powstania innego bloku, który mógłby to zmienić. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 30m2 w świetnej lokalizacji (nowy blok w bezpośredniej bliskości węzła al. Jana Pawła II / al. Solidarności, ale zasłonięty przed hałasem innymi budynkami, 8min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wynajem też wchodzi w grę (2500 zł)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, trzy pokoje 17m2, 11m2, 9m2. Położenie wschodnio-zachodnie. Z dużego pokoju wyjście na loggię o pow. 3m2. Łazienka 2,6 m2, osobno wc 1,5m2. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Garaż gratis. Do wynajęcia bardzo ładne nowe dwupokojowe mieszkanie 58 m2 przy ulicy Korkowej 33, na pierwszym piętrze, tuż przy stacji skm Olszynka Grochowska, dojazd do centrum zajmuje 15 min koleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

390 000 zł40 m² 9 823,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Warszawa Kabaty (ursynów), ulica Kabacki Dukt (przy Wąwozowej) powierzchnia 39,7 m2 Cena 390.000 PLN Cena za m2 9824 PLN Liczba pokoi 1 + wydzielona widna sypialnia. Podłogi panele i gres Balkon 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Blok położony jest w cichej i przyjemnej okolicy, bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna(okolice Górczewskiej). Do wynajęcia od zaraz. Do ceny należy dodać kaucje i opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

560 000 zł74 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

DO sprzedania mieszkanie Warszawa Bemowo z windą, II piętro 4 pokoje, widna kuchnia, wc, łazienka, przedpokój. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja blisko centrum handlowe Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie zadbane, dobre połączenie komunikacyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

230 000 zł26 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nadaję się do zamieszkania,meble mogą zostać

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

367 000 zł36 m² 10 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Powiśle, poszukiwany rejon! Budynek z cegły, 2 pokoje z dużym aneksem kuchennym i balkonem. Budynek po wymianie pionów i instalacji, media sieciowe - miejskie. Poszukiwany rejon,.