dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bezposrednia od własciela Mieszkanie przy ulicy Synów Pułku. Park o powierzchni 9,9ha,mnóstwo drzew na osiedlu, do Centrum w 15-20 min.Piętro wysoki parter z 10, budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Targówek

Targówek,Warszawa

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

32m2 / 235.000,- Szukasz małego, cichego mieszkania, z loggią, z widokiem na park i Teatr Rampa. To mieszkanie jest dla Ciebie! 1 pokój 32 m2, piętro 6/z 8, z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 904,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, płd-zachodnie, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na parterze, usytuowane w obrębie kameralnego zielonego osiedla jerozolimskie, monitorowanego i strzeżonego całą dobę, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Stegnach. Po remoncie w stanie dobrym. W okolicy szkoła przedszkole i sklepy. Budynek usytuowany jest w środku osiedla co gwarantuje ciszę. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena wynajmu to 2.200 zł ( w tym wliczone już są opłaty czynszowe, za gaz, internet, telewizję kablową )wymagana kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

2 150 zł70 m² 30,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 70m2. Salon częściowo połączony z widną kuchnią - 30m2, 2 sypialnie po 12,5m2, łazienka 5,5m2, garderoba 3m2, pralnia/schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe mieszkanie, remont wykonano w 2008, dodatkowo schowek na piętrze vis a vis mieszkania. Na piętrze 3 mieszkania, w klatce 24, 2 windy; mieszkanie znajduje się od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Wynajmę atrakcyjnie urządzone mieszkanie w miłej okolicy w bloku na drugim piętrze na ul. Solipskiej (warszawa Włochy). Mieszkanie składa z się dwóch pokoi (salon 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

243 000 zł24 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cicha i słoneczna kawalerka z oddzielną widną kuchnią. PO remoncie- wszystko nowe.Położona w Centrum Warszawy, w pobliżu Al.Jana Pawła II, pełna infrastruktura, sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie (ok. 43 m2) w centrum Warszawy przy Al. Solidarności 78 (miedzy al. Jana Pawła II a Pl. Bankowym). Doskonale skomunikowane miejsce w Warszawie. metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie prosto po kapitalnym remoncie. Bardzo ładne, nowoczesne, umeblowane,wyposażone w sprzęt agd, rtv. W pobliżu sklepy,apteka,kwiaciarnia,fryzjer,przystanek autobusowy dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek Mieszkaniowy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

440 000 zł70 m² 6 284,82 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

bardzo dobra lokalizacja do cenrtum 20 min komunikacja miejska autobus jak i tramwaj szpital 10 min drogi, polecam rodzinie z dziecmi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

424 000 zł61 m² 6 950,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bez pośredników - umowa zawierana z developerem. Gotowe, nowe mieszkanie w osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Ostatnie piętro. Dostępne również podobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

345 000 zł58 m² 5 898,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kontakt: tel.   Mieszkanie w nowo budowanym osiedlu przy ul.Światowida (róg ul.Ordonówny). Kuchnia z oknem! Balkon 11 m1!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 600 zł130 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Witam, do najęcia mieszkanie 130 m2 - fantastyczna lokalizacja! 4 sypialnie, salon, jasna kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, garderoba. Do dyspozycji również miescje postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszkowców

Marysin Wawerski,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie czyste ciche

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagłoby

Niedźwiadek,Warszawa

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuje funkcjonalne trzy pokoje na osiedlu Niedźwiadek, gdzie okna wychodzą na wschód i zachód. Mieszkanie jest po wstępnym remoncie, pozostało tylko pomalować ściany. Okna oraz drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo Lotnisko

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo ładne mieszkanie w nowym bloku. kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, kuchnię elektryczną, dwa osobne pokoje, łazienka, wc i duża garderoba. dwie windy zjeżdżające do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

380 000 zł56 m² 6 725,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie trzypokojowe 57 m2, bezpośrednio, przasnyska Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie 57 m2 na wysokim parterze w wyremontowanym budynku czteropiętrowym z jedną klatką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

237 000 zł30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na Mokotowie( czerniakowska/gagarina-Nehru). Pokój dzienny 18m, z widokiem na Kopiec Powstania Warszawskiego i działki, widna kuchnia ok 5m. Łazienka z wanną o pow 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek Mieszkaniowy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

291 798 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W sprzedaży mieszkania w 9-cio mieszkaniowej kamienicy na Targówku w Warszawie. Budynek jest nowy, na etapie ostatnich prac budowlanych. Mieszkania są wykończone. Cena od 5800 zł za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Zdjęcia dołączone do oferty przedstawiają wizualizację. Mieszkanie na sadach żoliborskich o pow. 42 m. kw. usytuowane na siódmym piętrze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 56m kw. 3 pokojowe z widną kuchnią umeblowane. Kuchnia i łazienka urządzone glazura, terakota. Sprzęt agd: pralka lodówka, kuchenka, zamrażalka,. Pokoje urządzone , przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

268 000 zł39 m² 6 921,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Sprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie na 1 piętrze w atrakcyjnej i cichej dzielnicy Praga Północ składające się z jednego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okurzałego

Rembertów,Warszawa

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Rembertów Niecodzienna Okazja - Piękna okolica i jedyne 4894zł za m2! Do kupienia jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w bardzo przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

382 520 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa, bielany, słodowiec, żeromskiego, pow.: 52,45 m do remontu Liczba pokoi: 3 + aneks, Piętro: 4, Liczba pięter: 4, Materiał budowy: mieszana Rok budowy: koniec lat 60-tych Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe, okolica spokojna i zielona, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

490 750 zł65 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

mieszkanie w stanie idealnym ,wymieniona instalacja elektryczna, zabudowane szafy,zaluzje miedzyszybowe,pokoj z loggia widok na park,absolutnie ciche,parking przed budynkiem,zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Budynek oddany do użytku w 1987 roku, 19 - piętrowy, mieszkanie znajduje się na 17 piętrze. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, znajduje się w strzeżonym przez portierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, przy Pl.Zawiszy i ul. Grójeckiej, w dobrym punkcie komunikacyjnym- tramwaje, autobusy, pełna infrastruktura. Znakomite dla studentów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dedala

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 45 m2 na wyższym parterze ul. Dedala - okolice Bora Komorowskiego i Meissnera. Mieszkanie dwustronne, okna plastikowe - nowe, mieszkanie po remoncie, swieżo malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, dzięki ciekawemu rozkładowi - praktycznie trzy; widna kuchnia, łazienka. Mieszkanie na 6 piętrze w sześciopiętrowym bloku. Odnowiona klatka schodowa, wymieniony dach budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

319 000 zł28 m² 11 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Znakomite mieszkanie w samym centrum miasta. Świętokrzyska róg Marszałkowskiej, rozległy widok na Marszałkowską i Plac Defilad. Pierwsze piętro w zadbanym wieżowcu, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania trzypokojowe mieszkania wymagające remontu, odnowienia. W okolicy jest centrum hadlowe, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kabaty

Kabaty,Warszawa

550 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe na Kabatach, na pierwszym piętrze z dużym balkonem, z ogrodzonym podwórkiem i miejscem parkingowym, z ochroną, w pobliżu Lasu Kabackiego, stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

315 000 zł46 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Uwaga sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci jakiejkolwiek prowizji poza opłatami U notariusza. Okazja! Jasne, słoneczne , przestronne mieszkanie na 2 piętrze (45,6 m2). Okna na zachód (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowe mieszkanie 62M z 40m ogródkiem, umeblowane, pełne agd, dgodna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, około 300m do dużego centrum handlowego. Osiedle jest chronione. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Rozkładowe słoneczne mieszkanie,duży pokój 17m z wyjściem na balkon,na podłodze parkiet,mieszkanie z możliwością własnej aranżacji,balkon,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do kupienia bez pośredników bardzo przytulne, jasne, mieszkanie o powierzchni 40m2 (2 pokoje) na warszawskiej Białołęce w otoczeniu zieleni przy ulicy Książkowej. *** cena: 270 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

900 zł11 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupokojowym (bez właściciela) w dzielnicy Żoliborz (przy Placu Grunwaldzkim). W drugim pokoju mieszka jedna osoba. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgrowska

Targówek,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD zaraz do wynajęcia mieszkanie: - powierzchnia 33 m2 na warszawskim Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego - 5 piętro z windą - posiada: dwa słoneczne pokoje, łazienkę z wc,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij